Nieruchomości

238 337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

540 000 zł49,42 m² 10 926,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2 pokoje z garderobą i balkonem | Wilda | wysoki parter Przestronne mieszkanie na wysokim parterze, o funkcjonalnym i niezależnym układzie, położone na poznańskiej Wildzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 000 m² 224,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży gruntu o powierzchni 0,40 ha bezpośrednio przy dk 9 w Głogowie Małopolskim. Jeśli interesuje Cię zakup działki z myślą o inwestycji lub zabudowie usługowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł57 m² 8 578,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie na Bielawach daje poczucie - komfortu, prywatności i życia w dobrej, sprawdzonej lokalizacji. Powierzchnia użytkowa: 57 m Piwnica: 4,8 m Rozkład pomieszczeń: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Szpetal Górny,kujawsko-pomorskie

629 475 zł8 992,50 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Blisko Włocławka, w okolicy dk67 - spokojna okolica z potencjałem Biuro Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż kompleks 10 działek budowlanych położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł83,80 m² 8 054,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:56 m²

Z przyjemnością prezentujemy drugi etap popularnej inwestycji na osiedlu Dworzysko. To nowoczesne, kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, które łączy miejską wygodę z wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł266,95 m² 5 431,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Sprzedaż dom jednorodzinnego W orzeszu Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Orzesze - Gardawice, przy ul. Centralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 100 m² 118,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1100 m2 i wymiarach ok. 28 x 37 m znajdująca się w miejscowości Stanisławów w powiecie mińskim, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł40 m² 49,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na ulicy Wandy. Rewelacyjna uliczka a raczej pełen zieleni deptak łączący ulicę Dąbrowskiego z ulicą Okrzei. Cisza i spokój dookoła. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł915 m² 3 278,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.236943, 21.125435 Warszawa, Praga-Południe/ Gocławek, ul. Osada Ojców numer ewidencyjny 139, obręb 3-07-13.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł46,11 m² 7 351,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Pajęczno, powiat pajęczański, woj. łódzkie. Oferta dostępna wyłącznie w biurze epj Nieruchomości. Biuro epj Nieruchomości zaprasza do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł54 m² 16 481,48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ochota, szczęśliwice ul. Grójecka - Triton Park osiedle apartamentowo-usługowe położone w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. > 54 m2 > 2 pokoje z otwartą kuchnią > duży balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł59 m² 15 220,34 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Apartament - w River Towers blisko centrum miasta. Wyposażenie w cenie. Panorama miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 500 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jgjp-1453 Do sprzedania działki budowlane położone w Ścięgnach w odległości 1,5km od Karpacza i 12km od Jeleniej Góry. Działki o powierzchni od około 1500m2 do około 4000m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 957 500 zł163,65 m² 18 072,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana na wrocławskich Krzykach, przy ul. Pabianickiej. Bezpośrednie sąsiedztwo Uniwersytetu Ekonomicznego to idealna lokalizacja dla tych, którzy cenią ekonomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł666,24 m² 5 853,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaże w bryle budynku

Dzień dobry, do zaoferowania mam budynek 4 kondygnacje z windą o pow. 666,24 m2 położony na działce o pow. 826 m2. Budynek jest wynajmowany, sprzedaż z najemcą, gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł60 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Zamarskach, gmina Hażlach. 60m2 perfekcyjnej przestrzeni: duży salon, przytulna sypialnia, osobna kuchnia z oknem, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 422 zł49,18 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! gotowe do odbioru! Komfortowe dwupokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie i powierzchni 49,18 m + balkon, które zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 149 m² 256,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana w Piotrkowie Trybunalskim. Położona przy ulicy Dworskiej, okolica ulicy Malinowej. Zachodnia strona miasta. Działka położona bezpośrednio przy drodze gminnej oraz drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł160 m² 9 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta na wyłączność! bez prowizji! biuro sprzedaży! Do sprzedania połówka bliźniaka w nowoczesnej i eleganckiej stylistyce w miejscowości Chylice. Metoda tradycyjna cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł115,34 m² 7 360,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż cztery nowoczesne domy jednorodzinne położone na kameralnym osiedlu w malowniczej miejscowości Głogoczów (gmina Myślenice). Domy są w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

71,29 zł/m²155 m² 11 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Atrakcyjny lokal biurowy w centrum miasta. Idealna wielkość 155,3 m2 oraz ilość pomieszczeń - open space, dwa gabinety, mała sala konferencyjna, miejsce na recepcję lub sekretariat oraz.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł45,05 m² 17 536,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dwupokojowego apartamentu z garażem, zaledwie 100 metrów od morza! nowa niższa cena! Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł40,91 m² 11 610,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Okazja! 2 pokoje 41 m na 2. piętrze w Naramowicach - tramwaj w zasięgu 3 minut. Sklepy i szkoły w zasięgu spaceru! Obok tereny nadwraciańskie oraz taras widokowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł67,70 m² 5 834,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kalisz Pomorski, trzy pokoje, parter, bezczynszowe. Lokalizacja: kalisz Pomorski, ul. Strzelecka 38 (gm. Kalisz Pomorski, powiat drawski, województwo zachodniopomorskie). Lokalizacja zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w pobliżu Rynku Łazarskiego na ulicy Calliera. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w sprzęty agd. Składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł40,35 m² 13 605,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dwoma miejscami w garażu - Idealne pod inwestycję! Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł3 700 m² 125,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki Wola Rzędzińska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3 700 m , położona w centrum Woli Rzędzińskiej. Doskonała lokalizacja oraz pełna.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł55 m² 4 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Tylko U nas W biurze apartament nieruchomości oferta na wyłączność. Nieduża wieś Kolki, powiat Choszczno, woj zachodniopomorskie. Miejscowość ( pierwsze wzmianki 1360 r) otoczona polami.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł65 m² 8 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu "piaski" w Gorzowie Wlkp. o powierzchni 65 m2 położone na drugim piętrze w niskim bloku. Metraż obejmuje: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne, nowoczesne mieszkanie z dużym 30 metrowym tarasem. Jednopokojowe mieszknie typu studio z aneksem kuchennym. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Telewizor, lodówka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Józefin,mazowieckie

1 250 000 zł153 m² 8 169,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy bliźniak 153m2 | Działka 600m | 450m do pkp nowa oferta Planowane zakończenie: początek 2026 r. Nowa oferta Planowane zakończenie: początek 2026 r. Budynek nr 2 inwestycji wgłąb ulicy Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 427 zł25,33 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż studio w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z odbiorem już w lipcu 2026! Brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł6 711 m² 222,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Terespolu przy ul. Przelotowej. Nieruchomość składa się z działki o numerze ewid. 1924/4 o powierzchni 6 711 m2. ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł61,72 m² 17 822,42 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Agencja westate z przyjemnością oferuje na sprzedaż stylowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Letnica. To.

Szczegóły ogłoszenia

127 920 zł1 599 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

malownicza miejscowość Miłomłyn, położona przy trasie S7 pomiędzy Warszawą a Trójmiastem dwie nieruchomości o powierzchni 0.1599 ha oraz 0,1598 ha zaledwie 270 m od Kanału.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł1 177 m² 500,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie położona działka o powierzchni 1.177 m2, położona w Bydgoszczy-Czyżkówko (ul. Łubinowa), na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Działka dobrze nasłoneczniona,.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł56 624 m² 43,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Cudowne zaczarowane miejsce z przepięknym ogrodem angielskim przypominające swych wyglądem ogrody z bajki i właśnie taka zaczarowana aura panuje w tym cudownym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł2 274 m² 2 594,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka inwestycyjna Z koncepcją na 56 mieszkań zaledwie 100 m od morza Działka o powierzchni 2 274 m2 objęta jest mpzp o oznaczeniau P.42.MW,UT - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł535 m² 1 401,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 649 m²

Nowoczesna hala 330 m wraz z biurowcem 200 m z potencjałem idealna pod Twój biznes! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną halę o powierzchni 330 m , która łączy przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

358 999 zł994 m² 361,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:35 m²

Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni 994 m , położona w malowniczej miejscowości Krzeszna, w sercu Kaszub. Nieruchomość wyróżnia się nie tylko atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł242 m² 13 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:158 m²

0% Prowizji od Kupującego. Oferta tylko u ns w biurze. Doskonale zlokalizowany, czterokondygnacyjny, skrajny segment z 2005 roku, położony na Mokotowie (wyględów). Nieruchomość.