Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

999 999 zł115,40 m² 8 665,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Dom wolnostojący Z dużą działką osiek Osiek Powierzchnia użytkowa: 115,4 m Powierzchnia działki: 1115 m Cena: 999 000 zł Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł102 m² 12 539,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie, bezpośrednio od pierwszego właściciela, w którym przestrzeń i światło słonecznych promieni przez cały dzień, pomagają się wyciszyć, uspokoić po dniach.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

955 000 zł81,04 m² 11 784 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Toruń, stawki, 81,04m2, 4 pokoje, II piętro, winda, blok 2023 rok, balkon, komórka lokatorska, miejsce postojowe. Szukasz stylowego, w pełni wyposażonego mieszkania na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł51,48 m² 7 945 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Toruń, bielany, 51,48m2, 3 rozkładowe pokoje, IV piętro, piwnica, osobna kuchnia Oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł93,40 m² 7 484 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestrzeń i zieleń na wyciągnięcie ręki - Mieszkanie 3-pokojowe Wrzosy. Oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²177 m² 6 726 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 177m2 w układzie open space + zaplecze, znajdujące się przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie. Lokalizacja: lokal mieści się w dzielnicy Podgórze na pierwszym piętrze wolno.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł54,64 m² 12 902,64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje po generalnym remoncie | ul. Zaporoska | gotowe do zamieszkania | Wrocław Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,64 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł208 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 453 m²

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, 5-pokojowy dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej 168m2, zlokalizowany w Adamowiźnie, gmina Grodzisk Mazowiecki. Budynek parterowy z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł62,43 m² 14 896,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż jasne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,43 m , położone na 4. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2012 roku z windą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł82 m² 46,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 82m2 w Pruszkowie. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze 4-kondygnacyjnego bloku z 2006r., na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

7 436 000 zł33 800 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż kompleks gruntów o łącznej powierzchni 33 800 m (3,38 ha) położony w miejscowości Kozery, gmina Grodzisk Mazowiecki, w dynamicznie rozwijającej się części gminy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł275 m² 6 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:523 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej ok. 275m2, z lokalem usługowym na parterze, usytuowany przy ul. Skrowaczewskiego w Żyrardowie (os. Wschód). Osobne wejścia. Osobne ogródki. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł54,45 m² 5 674,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Polecam serdecznie nieduże, kompaktowe trzypokojowe mieszkanie z co miejskim i balkonem do remontu. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze wieżowca po termomodernizacji. Dzielnica Zatorze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł28,95 m² 48,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Polecam serdecznie kawalerkę Z balkonem położoną na VII piętrze wieżowca W centrum miasta, osiedle operetka. Blisko na Rynek, stare Miasto. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie : 2 pokoje, kuchnia, łazienka , korytarz, balkon. Umeblowane ( brak pralki) .

Szczegóły ogłoszenia

134 900 zł1 107 m² 121,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaję prywatnie ładną działkę budowlaną w Szczutkach. Teren to ustawny prostokąt (30x37 m), położony w spokojnej okolicy blisko lasu, gdzie powstają już nowe domy. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł73,36 m² 11 586,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania, które daje przestrzeń, funkcjonalność i duży potencjał aranżacyjny? Ta oferta spełni oczekiwania osób, które chcą stworzyć swoje wygodne i wymarzone miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł59 m² 20,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję 3 pokojowe mieszkanie, jasne i przestronne, usytuowane na 4 piętrze. Mieszkanie jest w dobrym stanie, cały czas zamieszkane, wolne od 1 ego lipca. W większości umeblowane, ale jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 270 000 zł220 m² 10 558,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 5 pokojowy dom o powierzchni 220m2 w Krasnem k. Rzeszowa. Główne informacje o nieruchomości: rok budowy 2025powierzchnia użytkowa 220m2100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł53,23 m² 10 896,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Opis mieszkania W skład mieszkania wchodzi: - pokój - pokój - salon otwarty z kuchnią w zabudowie, - łazienka, - oddzielna toaleta, - korytarz. Ponadto: garaż - 18,80m2 (dodatkowo 65.000.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł200 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w centrum miasta, przy ulicy Sienkiewicza, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. W okolicy rozwinięta infrastruktura - wzdłuż ulicy liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł48,89 m² 11 147,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje 3 pokojowy apartament W kielcach na sprzedaż idealna lokalizacja na start lub pod wynajem rezydencja sikorskiego! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł30 m² 14 633,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Z dużym potencjałem aranżacyjny oraz panoramicznym widokiem na miasto lokalizacja Krowodrza Górka to jedna z najbardziej pożądanych i doskonale skomunikowanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Skawina,małopolskie

1 150 000 zł121,57 m² 9 459,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Oferta ekskluzywnych domów na osiedlu ogrody W otoczeniu zieleni oferta na wyłączność - 0% prowizji Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnych domów w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 730 zł68,74 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Solnik Residence Zamieszkaj w kameralnej willi miejskiej na Bodzowie I Etap inwestycji na ukończeniu, widok na zieloną część Krakowa Zapraszamy do odkrycia Solnik Residence nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł100 m² 9 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

mHouse Kraków Lokal A2 | 99,22 m | Ogród Południowy | Bez prowizji i pcc | Gotowe do odbioru! Zapraszamy do odkrycia mhouse kameralnego zespołu czterech budynków jednorodzinnych (łącznie 8.

Szczegóły ogłoszenia

496 000 zł69 m² 7 188,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,77 m , położone na trzecim piętrze w zadbanym budynku z wyremontowaną klatką schodową. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 196 000 zł173,50 m² 12 657 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Do sprzedania dom z pięknym ogrodem, kraków, tonie, ul. Potoczek. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 173,5 m2 z garażem w bryle budynku. Powstał w 2011 roku jako.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 700 m² 181,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

MB Estates ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę rekreacyjną o powierzchni 27 arów, położoną w spokojnej i zielonej okolicy Krakowa, przy ulicy Zakarnie.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł52 m² 18 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

mieszkanie Kraków, podgórze, mateczne, konopnickiej, sprzedaż mieszkania Kraków, mieszkanie z potencjałem Kraków, nowa inwestycja Podgórze, mieszkanie deweloperskie Kraków, mieszkanie Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł57,53 m² 17 034,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

MB Estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 60 m , położone na kameralnym osiedlu, przy ulicy Żabiniec - Casa Feliz w Krakowie. Nieruchomość wyróżnia się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 000 zł84,84 m² 7 472,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim -idealne do własnej aranżacji Parametry podstawowe: > Powierzchnia mieszkania: 84,84 m > Loggia: 6,61 m >.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł69 m² 6 594,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 5. piętrze w 5-piętrowym bloku przy ulicy Rymera Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 054 m² 302,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Dąbcze k. Rydzyny. Działka położona w doskonałej lokalizacji. Dookoła znajduje się bardzo dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł187,95 m² 3 458,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesne domy w Trachach, gmina Sośnicowice - tylko 12 km od Gliwic. Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, przestronne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. 0% prowizji dla kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 340 000 zł152 m² 8 815,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Ostatnie 2 domy! domy wolnostojące w Żernikach / gotowe do odbioru! Stan deweloperski podwyższony i oddane do użytkowania! Pełne zagospodarowanie osiedla! U nas dzień otwarty trwa przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 615 000 zł180 m² 8 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Smolnica - nowoczesny dom W kameralnej enklawie | cisza, zieleń, świetne sąsiedztwo Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości Smolnica (gmina.