Nieruchomości

238 367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

899 000 zł65,12 m² 13 805,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65,12 m , położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu w sercu Ożarowa Mazowieckiego. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Biała Rzeszów

375 000 zł35,87 m² 10 454,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Biała Rzeszów

379 000 zł36,16 m² 10 481,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Biała Rzeszów

409 000 zł41,77 m² 9 791,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł719 m² 555 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja Działka położona przy ul. Żuławskiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł51,49 m² 66,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zachęcamy do zapoznania atrakcyjną ofertę wynajmu nowego mieszkania z 2023 roku, zlokalizowanego na osiedlu Pszczelin w miejscowości Brwinów, przy ul. Pszczelińskiej. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł368 m² 3 328,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:777 m²

Inwestycja pod wynajem - 6 mieszkań - roi około 9% brak opłat administracyjnych, czynszowych np. DO spółdzielni Działka o pow. 777 m2 pozwala na wygospodarowanie powierzchni na 10 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

282 555 zł945 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W pasie działek budowlanych, który jest otoczony terenami zielonymi 73rp i 83rp w planie zagospodarowania przestrzennego działką sąsiednia o pow. 806 m2 sprzedana! działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 000 zł40,83 m² 13 886,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Przytulny apartament 2-pokojowy, 40,83 m II piętro, strona wschodnia Apartamenty Reymonta, centrum Opola W cenę wliczone jest miejsce parkingowe i komórka lokatorska. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł80,55 m² 13 531,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Przestronny apartament 4-pokojowy z dużym tarasem, 80,55 m I piętro, strona wschodnia Apartamenty Reymonta, centrum Opola W cenę wliczone jest miejsce parkingowe i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

791 000 zł56,91 m² 13 899,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Przytulny apartament 2-pokojowy, 56,91 m IV piętro, strona zachodnia Apartamenty Reymonta, centrum Opola W cenę wliczone jest miejsce parkingowe i komórka lokatorska. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł884 m² 360,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka Z mediami Z bardzo dobrym dojazdem działka W trzeciej lini zabudowy od ul. Gliwickiej widoki na łąki, pola i lasy. Dostępne media : prąd, woda , gaz, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 000 zł346,70 m² 17 303,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferowany lokal o powierzchni 346,70 m znajduje się na parterze nowoczesnej inwestycji, w ciągu handlowo-pieszym o wysokim natężeniu ruchu. Nieruchomość jest wynajęta na podstawie.

Szczegóły ogłoszenia

833 459 zł44,57 m² 18 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 44,57 m , zlokalizowany przy ul. Drwęckiej 12a, na Pradze-Południe w Warszawie. Lokal usytuowany jest w sercu intensywnie.

Szczegóły ogłoszenia

11 622 758 zł306,75 m² 37 890 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 306,75 m , zlokalizowany w budynku Trio Apartments. Zieleń okolicznych skwerów i parków oraz wewnętrznego patio i ogrodów.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł41,04 m² 14 376,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o pow. 41,04m - Kraków, krowodrza okolica ul. Friedleina Szukasz mieszkania dla siebie? A może przestrzeni pod biuro lub pewnej inwestycji pod najem? Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł49,22 m² 11 966,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, z wygodnym układem i spokojną okolicą do życia- ta propozycja na osiedlu Nowy Horyzont w Borkowie zdecydowanie zasługuje na uwagę. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 376 zł34,66 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 176 zł55,17 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, 2 łazienek i balkonu. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 475 zł36,46 m² 13 616,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł55,51 m² 11 709,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz przestronnego, słonecznego mieszkania z ogródkiem w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska? Zależy Ci na sprawnej komunikacji z centrum miasta oraz szybkim dojeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 150 m² 102,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2150m2w Stojkowie gmina Lądek Zdrój. Malowniczo położona działka budowlana (teren nie zalewowy ,piękne widoki ,las i łąka w pobliżu. Prąd woda ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł94,07 m² 17 529,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szukasz przestronnego, słonecznego mieszkania o wysokim standardzie, gdzie dbałość o detale i funkcjonalność idą w parze ? Zależy Tobie na dobrej komunikacji z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł45,29 m² 12 585,56 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Osiedle Albertyńskie. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,29 m 2 z loggia. Rozkładowe, narożne, dwustronne mieszkanie na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1966 r. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł64,72 m² 10 661,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje 64,72 m | golf | wysoki standard | taras | Paczółtowice | Krzeszowice Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,72 m , położone w kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł79,80 m² 11 779,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Duże 3 pokoje 79,8 m | balkon | komórka | garaż | Wierzyńskiego | Kraków Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 79,8 m z balkonem , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł53,02 m² 12 033,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Kraków, mistrzejowice - 2 pokoje 53 m Oferujemy przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,02 m , położone na drugim piętrze 7-piętrowego budynku z 1993 roku (technologia.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł12 m² 3 083,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym przy ul. Klasztornej, dostępne od zaraz. Marcin Krukowski ważne: wszystkie fotografie i teksty zamieszczone na niniejszej stronie są moją.

Szczegóły ogłoszenia

3 480 000 zł11 195 m² 310,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usług komercyjnych w Głogoczowie gm. Myślenice Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę usługową o powierzchni 1,2 ha zlokalizowaną bezpośrednio przy Zakopiance.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł39,92 m² 15 005,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaoferować Państwu wspaniałe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,92m 2 z ogródkiem, zlokalizowane w Niepołomicach. To wyjątkowe mieszkanie zachwyca od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

3 642 650 zł2 719 m² 1 339,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Krakowie - Bronowicach Oferujemy na sprzedaż działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w krakowskich, historycznych Bronowicach Małych. Prostokątna.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64,92 m² 12 307,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o pow. 64,92m2 z osobną kuchnią i dwoma balkonami, zlokalizowane w atrakcyjnej i spokojnej części Myślenic na Osiedlu Tysiąclecia. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł207,70 m² 9 629,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 800 m²

Nowoczesny dom parterowy 208 m na działce 1,38 ha z sadem, prywatnym lasem, oczkiem wodnym i dodatkowymi budynkami. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

849 000 zł144,41 m² 5 879,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. "Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł54 m² 10 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

homfi ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w centrum Pruszkowa lokalizacja Mieszkanie położone jest przy Alei Wojska Polskiego jednej z najlepiej skomunikowanych części.

Szczegóły ogłoszenia

21 zł/m²220 m² 4 620 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 220 m , idealny pod działalność biurową, magazynową, usługową lub handlową. Lokal jest bardzo uniwersalny i świetnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł52 m² 12 288,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w budynku z lat 90-tych w dzielnicy Gdańsk Jasień, ul. Rycerza Blizbora. Spokojna okolica z łatwym dojazdem do obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 997 zł41,34 m² 11 490,01 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do zaoferowana Państwu w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł41,31 m² 14 040,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję, gotowe do zamieszkania, nowe,nieużywane 2-pokojowe mieszkanie z przynależnym podwójnym parkingiem oraz komórką. Położone w spokojnej , dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 697 000 zł180 m² 9 427,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:978 m²

Dom, kraków, ul Rumiakowa, 165 m 2 , działka 10 a, 1697 tys zł. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2023 roku, położony w Krakowie przy ul. Rumiankowej. Nieruchomość posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł93 m² 5 161,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Sprzedam dom jednorodzinny na nowym osiedlu w cichej, spokojnej okolicy, tuż przy lesie, w miejscowości Gronówek. Powierzchnia: 93m2 Pomieszczenia: * Wiatrołap * Komunikacja * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł26,50 m² 17 660,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Lokalizacja; słodowiec, 400m od stacji metra! dodatkowo miejsce parkingowe naziemne. Kawalerka w doskonałej lokalizacja, świetna komunikacja, oprócz Metra, autobusy, tramwaje. Dobra infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł219,64 m² 5 458,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Cena obejmuje sprzedaż domu w standardzie 'pod klucz', z gotowym do zamieszkania wyposażeniem. Biuro Ideal Home Nieruchomości przedstawia Państwu Inwestycję domów jednorodzinnych "leśny.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł765 m² 5 032,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

[pl] Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość mieszkalna-usługowa. Zlokalizowany w Białym Borze koło Grudziądza obiekt nowemu właścicielowi zapewnić może wysoki, stabilny dochód przy bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł86,09 m² 9 873,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 86,09m2 z piwnicą przy ul. Birmańskiej (wrocław-Krzyki-Brochów) lokalizacja Budynek zlokalizowany jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł29,04 m² 15 289,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie o pow. 29,04 m2, położone na wysokim parterze kameralnego, 3 piętrowego bloku z nowszej cegły (2003 rok) w Białymstoku przy ul. Kraszewskiego. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 120 m² 218,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1120 m Lewickie | 11 min od Białegostoku | Potencjał zabudowy Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1120 m , położona w miejscowości Lewickie (gm. Juchnowiec.