Nieruchomości

239 051 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 290 000 zł165 592 m² 44,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż nieruchomości położonych w Libiążu przy ul. Paprociej o łącznej powierzchni 165592 m2, w skład których wchodzą: prawo użytkowania wieczystego działek numer: 1214/16,.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł64,10 m² 7 706,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż - atrakcyjnie położone 3 -pokojowe 64 m2 mieszkanie w bloku z cegły na czwartym piętrze. O mieszkaniu: - dwustronne i rozkładowe - salon z wyjściem na zadaszony.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł51,16 m² 6 254,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m , znajdujące się na drugim piętrze. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, idealnych do aranżacji według własnych potrzeb. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

79 zł/m²186 m² 14 694 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wilsons - nieruchomości komercyjne bez prowizji od 1 lutego 2026 R. Przeznaczona na wynajem, 186 metrowa powierzchnia komercyjna, utrzymana w wysokim standardzie, dedykowana pod działalność biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł59,90 m² 9 165,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomość i możliwość posiadania nowej inwestycji na osiedlu Słocina przy ul. Gliwy - boczna ul. Słocińskiej. Przedsięwzięcie uzupełniają 5 budynków w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł60 m² 51,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie pobiram wynagrodzenia od najemcy - bez prowizji! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez kompletowania wyposażenia i dodatkowych kosztów na start? To funkcjonalne 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

998 240 zł29,36 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, browary Warszawskie, ul. Krochmalna, wola Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnej inwestycji Browary Warszawskie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

187 110 zł1 134 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki rolno-budowlane - Budy Zosine Na sprzedaż działki rolno-budowlane położone w miejscowości Budy Zosine, gmina Jaktorów, powiat grodziski. Dla oferowanych działek wydane są warunki.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²200 m² 9 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rondo Matecznego| Łagiewniki - Borek Fałęcki | Kraków Lokal handlowo - usługowy | hurtownia | sklep sportowy Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni handlowej łącznie ok.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Kłodzko,dolnośląskie

580 000 zł345,03 m² 1 681,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 688 m²

Piętro budynku biurowego w Kłodzku na sprzedaż. Wgn Nieruchomości Kłodzko prezentuje na sprzedaż powierzchnie biurowe mieszczące się w biurowcu - całe trzecie piętro - w Kłodzku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł26 m² 24 615 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Pewitalizacja przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł1 472 m² 230,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem niniejszej oferty jest atrakcyjna działka z warunkami zabudowy w chwalęcicach w gminie kłodawa Działka o powierzchni 1472m2 i wymiarach ok 40m/35m. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł878 m² 1 822,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę o powierzchni 878 m2, wraz z budynkami o powierzchni 130m2. Grunt ma szerokości 17,2 m i długości 51 m . Dla nieruchomości nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł316 m² 14 240,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę w Robercinie gm. Piaseczno. Na działce budynek mieszkalno-produkcyjno, magazynowy. Teren inwestycyjny. Przeznaczenie usługowo-produkcyjne. Aktualnie brak mpzp. Można.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł157,64 m² 5 068,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Centrum Stargardu, ulica Reja Powierzchnia: 157,64 m2 Typ: lokal usługowo-handlowy Idealny do prowadzenia działalności komercyjnej w sercu Stargardu! Ten przestronny lokal oferuje doskonałe warunki.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł66,56 m² 3 831,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

3 pokoje 67 m | balkon | osobna kuchnia z oknem | 4 piętro | do własnej aranżacji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m z układem 3 pokoi, idealne dla rodziny, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 720 zł40,96 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja mieszkaniowa | Pruszków Nowoczesność. Komfort. Prywatność. Bezpieczna inwestycja. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 i 3 pokojowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł76 m² 19 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76 m2 znajdujące się w Jastrzębiej Górze. Nieruchomość usytuowana jest w doskonałym miejscu, ponieważ blisko pełnego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł1 000 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:962 m²

Do sprzedaży hostel pracowniczy o powierzchni całkowitej 1000m2. Budynek dwukondygnacyjny ocieplony ,okna pcv , ogrzewanie gazowe , podłączony do sieci wodno- kanalizacyjnej. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł76,67 m² 10 943 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Marzysz o komfortowym, nowym mieszkaniu blisko natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiamy przestronne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 469 242 zł92,99 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 92,99 m2 + balkon o powierzchni 20,04 mkw. Mieszkanie znajduję się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

308 999 zł51,50 m² 5 999,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont: - nowa instalacja elektryczna - nowa łazienka - nowa zabudowa kuchenna - z mieszkania został usunięty gaz Powierzchnia - 51,5M: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Szaniec,świętokrzyskie

130 000 zł1 553 m² 83,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczęta budową w Szańcu, gm. Busko Zdrój Oferta dla osób ceniących swój czas. Lokalizacja: szaniec, ul. Ziemska, gm. Busko, woj. świętokrzyskie.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²74 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem narożny lokal usługowy, z bardzo dużymi witrynami, usytuowany na nowoczesnym osiedlu Nadmorze, wybudowanym przez dewelopera Invest Komfort. Na terenie inwestycji znajduje się 500 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 800 m² 163,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1800 m , zlokalizowaną w cichej i spokojnej okolicy w Jastkowie. Lokalizacja gwarantuje szybki i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Sprzedam dom w Mesznej spokój, przestrzeń i natura Parterowy z zaadaptowanym poddaszem Jeśli marzysz o domu w zielonej, spokojnej okolicy z pięknym ogrodem, dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Mieszkanie dostępne w ofercie wynajmu długoterminowego [12 m-cy +]. Wolne od zaraz. Propozycja skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

7 518 420 zł57 834 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny dla dewelopera przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną oraz zabudowę mieszkaniową 1-rodzinną. Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł820 m² 158,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Tumlin-Dąbrówka , w gminie Miedziana Góra , zaledwie kilka kilometrów od centrum Kielce. Powierzchnia: 820 m Cena: 130.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł37,29 m² 11 933,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w zacisznej lokalizacji na osiedlu "fale Bałtyku". W skład mieszkania o powierzchni 37,29m2 wchodzą; - salon + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł600 m² 398,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 91-45 Polecam do sprzedaży działkę w pierwszej linii zabudowy od drogi, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem uslug o symbolu 8 mnu (50%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 692 zł65,96 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w Gliwicach Przestrzeń i Komfort (65,96 m )szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub pewnej inwestycji pod wynajem? Prezentujemy nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 273 zł83,49 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament z antresolą i tarasem na dachu | 83,49 m Unikalne mieszkanie z prywatnym tarasem na dachu - idealna przestrzeń do relaksu, spotkań i stworzenia własnej strefy.

Szczegóły ogłoszenia

479 999 zł59,34 m² 8 088,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie na parterze - duży metraż - czysta księga wieczysta - Stalowa Wola, ul. Energetyków Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,34 m , położone na parterze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 588 zł49,84 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferujemy nowoczesne mieszkania zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Lublin. Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 896 000 zł82,50 m² 22 981,82 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Żurawie przy ul. Popiełuszki 2 w Gdańsku, zrealizowanej przez renomowanego fińskiego dewelopera yit. Budynek z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 697 900 zł163 m² 10 416,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowoczesna Bryła i przemyślane wnętrze. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący Parterowy o powierzchni ok. 163m2, usytuowany na dużej, ładnej działce w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł300 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 595 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, nieruchomość położona w malowniczych Cigacicach - zaledwie 15 minut drogi od centrum Zielonej Góry. Ten unikatowy dom zachwyca nie tylko lokalizacją i przestrzenią,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł40 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Andersa. Spokojne osiedle niskich bloków, w otoczeniu terenów zielonych. Mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł546 m² 153,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o swoim miejscu na ziemi? Kameralne działki budowlane w Kałdowie to idealne połączenie spokoju, natury i szybkiego dojazdu do Malborka. Kałdowo, gmina Malbork, oferuje Ci to, czego.