Nieruchomości

238 990 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: wolnostojący dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł60,29 m² 16 553,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Luksusowe 60,29 m z tarasem 22 m | Atlantis Prestige | garaż | garderoba | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Atlantis Prestige przy ul. Harcmistrza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł189 m² 7 883,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 469 m²

Nowoczesny dom parterowy 189 m z garażem 39 m i tarasem 45 m 5 km od Opola Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom parterowy o powierzchni 189 m z przybudowanym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 200 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna atrakcyjną działkę o powierzchni 1200 m 2 w miejscowości Górzyca, oddalonej 8 km od miasta Gryfice. Działka posiada wydane warunki zabudowy - na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Krobia,kujawsko-pomorskie

449 000 zł236,60 m² 1 897,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 582 m²

Dom jednorodzinny w stanie budowy, wolnostojący o pow. całkowitej 236,60 m2 (powierzchnia użytkowa 158,23 m2) z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł40 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie z loggią na Targówku przy ul. Żuromińskiej. Możliwość własnej aranżacji w szerokim zakresie. Remont łazienki był robiony rok temu. Budynek/osiedle:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Ostróda,warmińsko-mazurskie

240 000 zł57,65 m² 4 163,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4 pokoje w Centrum Ostródy - Zaprojektuj Swoje Wymarzone Mieszkanie! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 57,65 m z ogromnym potencjałem, położone w świetnej lokalizacji przy ul. 21.

Szczegóły ogłoszenia

223 000 zł1 113 m² 200,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 1113 m2. Oznaczenie mn w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, tj. tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Nr działki: 2297/34 Identyfikator działki: 140101_5.0011.2297/34.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł225 m² 2 217,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Opis nieruchomości Na sprzedaż kamienica z dużym potencjałem, położona tuż przy Rynku w Ząbkowicach Śląskich, przy ul. Marii Konopnickiej. Lokalizacja vis-à-vis centrum miasta zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł35 m² 13 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł82,10 m² 5 347,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w kamienicy - centrum Wejherowa Opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 82,10 m2, położone na 2. piętrze kamienicy. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł52,76 m² 12 831,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wysoki standard i ogródek w prestiżowej Rumi - miejsce w hali i komórka w cenie opis nieruchomości Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,76 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł37 m² 11 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Nowoczesne 2 pokoje po remoncie z miejscem postojowym! Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł120 m² 2 558,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w Rogach, który doskonale nadaje się do remontu, z ogromnym potencjałem. Dom składa się z dwóch kondygnacji, z możliwością podziału na dwa odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

71 750 zł1 025 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - trzy działki budowlane o powierzchni 1025, 1032 i 1032 m | Mała Karczma, gm. Gniew. Nieruchomości Apartament z przyjemnością prezentują wyjątkowe działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł1 266 m² 97,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,1266 ha (12,66 ar), położona w miejscowości Jedlicze. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł95 m² 9 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:724 m²

Lokalizacja ; piaseczno, praż mów, jeziórko-ustanówek, świerkowa- stacja pkp ustanówek - 10 minut pieszo!. Blisko sklep spożywczy. Spokojna okolica, blisko Chojnowski Park. Działka ; 724m ustawna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 298 zł63,29 m² 15 172,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3 pokoje z dużym balkonem - idealne dla rodziny lub inwestora Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, komfort i przyjazną atmosferę do życia? Ta oferta została.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł63,67 m² 12 878,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nieruchomość wyróżnia się bliskością Parku Klecińskiego, dogodnym dostępem do komunikacji tramwajowej, prywatnym placem zabaw zlokalizowanym na dużym ogrodzie o powierzchni 160 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 200 zł63,43 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja zlokalizowana w rejonie ulic Powstańców i ul. Majora na Prądniku Czerwonym w Krakowie. Tereny zielone wokół inwestycji, blisko komunikacji miejskiej, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 059 000 zł150,93 m² 7 016,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

Kameralne osiedle Grabówki k/wieliczki Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogródkiem Kupujący zwolniony z opłat prowizji oraz podatku pcc! Na sprzedaż przestronny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

662 580 zł40,90 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kraków - podgórze ok. Zalew bagry | ok.UL. Lipska Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną w jednej z dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł6 043 m² 132,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: kruszów w gminie Tuszyn w powiecie łódzkim wschodnim. Na sprzedaż działka z przeznaczeniem pod usługi, produkcję oraz obsługę komunikacji samochodowej z dopuszczalną.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł51,61 m² 8 699,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Cena do negocjacji! Na mieszkanie o powierzchni 51,61m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym (13,84m2) z loggią - sypialnia 1 (13,02m2) - sypialnia 2 (7,54m2) - łazienka (2,67m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy

Gawin,kujawsko-pomorskie

550 000 zł124 m² 4 435,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Dom znajduję się przy jeziorze Ługowiska w miejscowości Uklejnica w województwie kujawsko - pomorskim - oddalonej o ok 8 km od Chodeczy! Idealne miejsce dla osób pragnących kochających.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,10 m² 6 638,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Cena do negocjacji! Na prezentowane mieszkanie o powierzchni 60,10m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym (28,99m2) - sypialnia 1 (14,98m2) - sypialnia 2 (8,34m2) - łazienka (2,98m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł61,95 m² 6 602,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na prezentowane mieszkanie o powierzchni 61,95m2 składa się: - salon (19,46m2) + loggia (5,74m2) - pokój 1 (14,43m2) - pokój 2 (9,68m2) - kuchnia (6,36m2) - łazienka (3m2) - toaleta (1m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł47,22 m² 7 179,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Cena do negocjacji! Na prezentowane mieszkanie o powierzchni 47,22m2 składa się: - salon (16,90m2) - pokój 1 (8,91m2) + loggia (1,50m2) - pokój 2 (8,09m2) - kuchnia (4,31m2) - łazienka (3m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł60 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia się, 3-pokojowego mieszkania z osobną, wyposażoną kuchnią i balkonem na spokojnym zielonym osiedlu w Skawinie, to ta Alternatywa jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Krzywaczka,małopolskie

349 000 zł3 200 m² 109,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz dużej, zielonej przestrzeni blisko Krakowa? Ta oferta to idealne połączenie spokoju natury i dogodnego dojazdu do miasta. Lokalizacja: działka położona jest w Krzywaczce, zaledwie 15.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł60 m² 49,17 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę apartament 3 pokojowy 60 metrów kw. na nowym osiedlu. Ul: dickensa W skład mieszkania wchodzi sypialnia, pokój, salon połączony z kuchnią, łazienka (prysznic) z wc. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł54,31 m² 10 624,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Inwestycyjne | idealne pod wynajem Dwustronna ekspozycja | Do własnej aranżacji | Potencjał inwestycyjny | Blisko centrum Na sprzedaż rozkładowe, położone w samym sercu osiedla Gaj przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Laskowo

Laskowo,kujawsko-pomorskie

679 999 zł199,81 m² 3 403,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:926 m²

Nowoczesny dom 161 m | Laskowo | Duża działka | Projekt wnętrz | Gotowy do wykończenia Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 160,73 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł57,20 m² 11 520,98 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na sprzedaż Lublin Sławin ul. Wędrowna. Przytulne, jasne 3 pokoje z możliwością zakupu miejsca parkingowego. Szukasz mieszkania na sprzedaż w Lublinie, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje z klimatyzacją i opcją garażu | ul. Sokoła 13 | Poznań Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 50 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł44,53 m² 13 474,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,53 m , położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2012 roku. Mieszkanie charakteryzuje się wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 553 zł50,29 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł77 m² 7 779,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Jedyne mieszkanie na piętrze, trzy niezależne pokoje - ul. Jaracza - 15 minut do Placu Grunwaldzkiego, 5 minut na wały nad Odrą. Metraż: 77 m2 Piętro 4/4 bez windy Blok z 1959 roku Czynsz: 1050 zł.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,80 m² 8 838,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zakupu mieszkania zlokalizowanego na ul. Sucharskiego w Oleśnicy. Lokalizacja idealna dla rodzin z dziećmi lub dla osób ceniących sobie spokój i ciszę a zarazem szybki.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł117,90 m² 9 321,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Wprowadzenie Prezentujemy dwa domki letniskowe w mazurskiej wsi Warchały o łącznej powierzchni 117,9 m2. Domki przylegają do siebie. Duży domek ma powierzchnię 72,3 m2 i jest piętrowy.