Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

890 000 zł270 m² 3 296 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:698 m²

Biuro Nieruchomości narie oferuje do sprzedaży dom mieszkalny o pow. 270m2, położony na Kolonii Warszawskiej przy ul. Moniuszki w Morągu. Spokojna okolica, dom położony w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł26,60 m² 18 007,52 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji. Gotowe do odbioru! Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Kawalerka o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 119 000 zł2 324 m² 2 632,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 299 m²

Oferujemy do sprzedaży kompleks budynków magazynowo handlowo produkcyjnych o łącznej powierzchni użytkowej 2324,13m2 przy ul. Foluszowej w Zielonej Górze. Atrakcyjna lokalizacja na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

1 870 000 zł260,72 m² 7 172,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący W krakowie - bieżanów-prokocim Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł2 800 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2800 m2 w trakcie wydzielania. Podział zakłada powstanie 5 działek rezydencjalnych o powierzchni 2800m2 (2), 4800m2 (2) i 5200m2. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł27 800 m² 6,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę rolno - leśna we wsi Baciki Bliższe o pow. 2,78ha ( szer. 70m, dł. ok 390m ) oznaczenia : R - ok .2 ha LS - ok 0,8ha Przedmiotowa nieruchomość gruntowa stanowi działkę.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²150 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Wynajmę lokal użytkowy , handlowo-usługowy, o powierzchni 150 m2 Lokalizacja ścisłe centrum miasta przy głównej ulicy 1-go Maja do stacji pkp 5 minut pieszo. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł73,76 m² 5 558,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu komfortowego 2 pokojowego mieszkania w Niskim bloku na 1 piętrze o pow. 73,76 m2 wraz z piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym w budynku 1-piętrowym na jednej.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł42 m² 16 619,05 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę przestronnego 2-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 42m , położonego na Pradze-Południe przy ul. Władysława Umińskiego. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 175 zł58,65 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

347 200 zł1 240 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane położone 20 km od Gdańska w miejscowości Małkowo z wz Na sprzedaż dwie przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną. Lokalizacja Małkowo, malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł29,50 m² 23 016,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 33 m , położonego w jednej z najbardziej klimatycznych i rozpoznawalnych części Krakowa - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²35,84 m² 2 294 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy składający się z 2 pomieszczeń o łącznej powierzchni 35,84 m2. Lokal można wynająć jako całość lub osobno (12,24 i 23,60m2). Znajduje się na 2p.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł194,83 m² 12 826,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 154 m²

Na sprzedaż: przestronny dom w Grudzy u podnóża Gór Izerskich! Oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Grudza, u podnóża Góry Izerskie. To.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł1 475 m² 349,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

łąka, lekko pochyła, na wzniesieniu; media/instalacje: prąd; otoczenie: łąka, niska zabudowa; dojazd: droga gminna, droga asfaltowa, droga polna; wymiary: 25x65; do sprzedania działka.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł44,63 m² 4 369,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

0% prowizji! Lokal mieszkalny do częściowego remontu w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Bytomiu Łagiewniki. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe o pow 51,80 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,09 m² 9 962,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w centrum miasta ul. Astronautów Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, przy ul. Astronautów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 754 000 zł324,07 m² 8 498,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż wolnostojący

Atuty: * Generalny remont pomieszczeń został zrobiony w 2023 roku. * budynek został przebudowany i odnowiony; * Zainstalowana Fotowoltaika na dachu, opłaty za prąd wynoszą 60 zł/miesiąc *.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł2 548 m² 141 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z własną linią brzegową! Działka zlokalizowana w miejscowości Worławki, gminie Świątki, nad jeziorem Sunia. Posiada własną około 17m linię brzegową. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²16,46 m² 955 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta najmu powierzchni biurowej w wysokim standardzie w atrakcyjnej lokalizacji w Lublinie przy ul. Dolnej 3 Maja. Szczegóły oferty: powierzchnia rozliczeniowa brutto: 16,46 m2 Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł53,81 m² 17 636,13 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament w sercu Gdańska - Bastion Wałowa | Nowoczesność, komfort i prestiż nad Motławą Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł160 m² 1 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sterków, gmina Nowogród Bobrzański, dom, powierzchnia ok 160 m2, cena 230 000 zł, sprzedam. Miejscowość w gminie Nowogród Bobrzański. Położona w cichej i pełnej zieleni okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł108 m² 3 509,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:306 m²

Dom w Olecku przy ul. Armii Krajowej blisko jeziora. Powierzchnia domu: 108 m Ogrzewanie: piec na paliwo stałe możliwość podłączenia ogrzewania gazowego Media: woda miejska ścieki miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 323 567 zł88,83 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 88,83 m2 z balkonem o powierzchni 7,50 m2 w inwestycji "kameralna Koszykarska" na Płaszowie z terminem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

949 000 zł120 m² 7 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:284 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą wyłącznością. Na sprzedaż inwestycja deweloperska zlokalizowana w prawobrzeżnej części Szczecina - Kijewie - składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł3 130 m² 266,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka z możliwością podzielenia na mniejsze, zlokalizowana w otoczeniu pięknej przyrody z malowniczym widokiem na okolice rzeki Kłodawy i tereny zielone. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 000 zł36,57 m² 8 613,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w nowoczesnym osiedlu - Rokitki, ul. Tczewska Przedstawiam ofertę mieszkania zlokalizowanego na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Tczewskiej w Rokitkach - zaledwie 3,3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

97 375 zł779 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w spokojnej okolicy w gminie Ostrów Wielkopolski. Do sprzedaży zostało przeznaczonych 5 działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł112 m² 11 160,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne czteropokojowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej części miasta, położone w dzielnicy Siedlce w Gdańsk przy ul. Lecha.

Szczegóły ogłoszenia

6 476 720 zł8 433 m² 768,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna kraków czyżyny / łęg grunt pod usługi / deweloperkę 8 433 m strategiczny teren inwestycyjny W krakowie Z potencjałem wzrostu wartości Na sprzedaż grunt.

Szczegóły ogłoszenia

566 400 zł4 800 m² 118 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Jaworku g. Międzylesie (kotlina Kłodzka). Osada Jaworek jest miejscem o ponadprzeciętnych perspektywach. Działka stanowi fantastyczną.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 081 m² 102,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż siedliska z budynkiem mieszkalnym w stanie surowym - na działce piętrowy budynek do wykończenia - media: woda, prąd - dojazd: asfalt/droga utwardzona - zabudowa jednorodzinna uwaga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Maków,mazowieckie

550 000 zł140,72 m² 3 908,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:818 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 118 m z garażem jednostanowiskowym. Nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,99 ha (9900 m ), położona w miejscowości Brzeźnica Bychawska-Kolonia, gmina Niedźwiada. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł72,95 m² 5 743,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

73m2 dla rodziny Osiedle Siejnik Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,95 m położone na 2 piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku na Osiedlu Siejnik I w.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł260 m² 8 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:298 m²

0% Prowizji. Skrajny segment o powierzchni 238 mkw, doskonale zlokalizowany na osiedlu Patio w Powsinie (wilanów). Nieruchomość czterokondygnacyjna o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 500 zł65 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, komfort i realną oszczędność już na starcie? Ta oferta zdecydowanie wyróżnia się na tle rynku. Przestronne i funkcjonalne wnętrze daje.

Szczegóły ogłoszenia

139 800 zł4 995 m² 27,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości makler prezentuje atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 4999 m , położoną w miejscowości Nowy Jasiniec , w gminie Koronowo. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²55,32 m² 2 489 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal znajdujący się w nowoczesnym budynku z 2023 roku, zlokalizowanym w miejscowości Bielany Wrocławskie w aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Glinno,wielkopolskie

1 650 000 zł7 500 m² 220 zł/m²