Nieruchomości

238 338 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 400 zł33,66 m² 71,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie na wynajem - dostępne od maja - Willa Kilińskiego, centrum Grudziądza Jeśli szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w prestiżowej lokalizacji - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

569 632 zł50,86 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne 51 m? w sercu Torunia Prezentuję wyjątkową nieruchomość o powierzchni 50,86 m2 , zlokalizowaną w prestiżowej inwestycji Apartamenty Staromiejskie2 przy ul. Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 481 m² 84,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki o powierzchni 0,1481 ha wraz z udziałem w drodze dojazdowej wewnętrznej o pow. 0,0440 ha, położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł62,62 m² 6 707,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie w Bytomiu Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 62m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł33 200 m² 59,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 3,32 ha, położona w Łapinie przy ul. Michała Wołodyjowskiego. Na fragment działki wydana decyzja o warunkach zabudowy- budowa 4 budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł186,75 m² 19 009,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 238 m²

Grunwaldzka / Lubeckiego - reprezentacyjna nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż nieruchomość o wyjątkowym położeniu - na skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł1 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Agentka prowadząca:anna nieboras po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Nietypowa oferta sprzedaży działki przy jednej z głównych dróg Cieszyn - Katowice. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł283 m² 11 660,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Obiekt handlowo-usługowy przy dk4 - 1693 m , pełna infrastruktura Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o wysokim standardzie technicznym, położona w strategicznej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

122 500 zł1 304 m² 93,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki, budowlane, żeliszów, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec przedstawia Państwu na sprzedaż działki budowlane/15 działek/położone w miejscowości Żeliszów. Wszystkie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 200 zł53,30 m² 14 525,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ustawne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy Wolbromskiej z rozwiniętą infrastrukturą! Idealne dla rodziny ceniącej ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł53,01 m² 13 186,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe położone na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

1 890 000 zł364,31 m² 5 187,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą niepowtarzalnej nieruchomości o wyjątkowym charakterze domu utrzymanego w industrialnym stylu, z dodatkową powierzchnią użytkową, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł1 157 m² 161 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Lotus Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż niezabudowaną działkę budowlaną, położoną przy ul. Truskawkowej w miejscowości Świdnica, gmina Świdnica.

Szczegóły ogłoszenia

905 200 zł58,40 m² 15 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy w inwestycji - Krzyki, ul. Ślężna Nowy lokal handlowo-usługowy w inwestycji Ślężna Vita w prestiżowej części dzielnicy Krzyki. Budynek zrealizował.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł240 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:230 m²

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, dom w zabudowie szeregowej, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł440 m² 3 406,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Wyjątkowy dom z dodatkowym budynkiem usługowym - idealny dla rodziny i biznesu. Szukasz miejsca, które połączy komfort rodzinnego życia z możliwościami prowadzenia własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł99,62 m² 18 570,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartment premium na 2 piętrze, 3pok. o pow. 99m2 z tarasem 30m2 Z przepięknym widokiem W gdyni redłowie oddanie do użytkowania grudzień 2026, lokal M3 lokalizacja Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 100 m² 209,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedamy ładną działkę budowlaną. gmina Mogilany - Włosań- ul. Świętego Antoniego nr działki 82/9. Szerokość działki 48mx 22m. Działka budowlana objęta planem zagospodarowani terenu oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45 501 m² 13,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę 304/1 położoną w miejscowości Orkowo o pow. 4,55 ha. Jest to piękna zalesiona przestrzeń, idealna dla osób poszukujących kontaktu z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 000 zł425,50 m² 4 676,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:17 101 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja z własnym lasem i stawem idealna dla miłośników natury i ciszy! Ta unikalna posiadłość położona w malowniczej miejscowości Gorczenica, na.

Szczegóły ogłoszenia

456 280 zł37,40 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,40 mkw usytuowane na II piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 000 zł134,62 m² 6 670,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokalizacja Dom znajduje się w miejscowości Rębiska- tuż obok Kielna. W odległości zaledwie 15 minut jazdy samochodem od Gdyni (19km). W kilka minut możemy dojechać do Trasy.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł179,42 m² 13 878,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:900 m²

Atuty wyjątkowa lokalizacja, tylko ok. 150 m od plaży i Zatoki Puckiej widok na morze z części nieruchomości gotowy, funkcjonujący obiekt pod wynajem turystyczny możliwość prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł49,33 m² 12 102,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie nad Odrą. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,33 mkw., położone na 2 piętrze zadbanego budynku z lat 30. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł800 m² 156,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano- usługowa w Krzczonowie. Lokalizacja: miejscowość Krzczonów. Zaciszna, spokojna okolica oddalona od głównej drogi. W miejscowości znajdziemy sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł196,30 m² 6 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Nowoczesny dom w cichej okolicy. Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni ok 197 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1390 m2. Rozkład pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 360 m² 113,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Raciechowice. Dwie działki pod zabudowę w wydanymi bezterminowo decyzjami o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego i budynku garażowo-gospodarczego (na każdej z działek).

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł46 m² 15 652,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie - Wnętrze urządzone i wyposażone - w cenie, - kuchnia z meblami w zabudowie i sprzęt: zmywarka, lodówka, piekarnik i płyta,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł4 712 m² 137,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka inwestycyjna - żabno | ul. Piłsudskiego|0,4712 ha Szukasz miejsca pod inwestycję o ogromnym potencjale? Ta oferta to doskonała okazja dla przedsiębiorcy lub inwestora, który myśli.

Szczegóły ogłoszenia

789 900 zł67,79 m² 11 652,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - bella vista pod klucz! Z przyjemnością prezentujemy Państwu eleganckie i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł42,64 m² 27 908,07 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament 42.64 m2 | Blisko Centrum | Wysokie piętro w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] Mamy przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł59,61 m² 12 162,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł5 412 m² 0,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: czechowice-Dziedzice ul. Ludwika Waryńskiego Do wynajęcia działka komercyjna o powierzchni 5412 m , położona 150 m od Drogi Krajowej nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach. To.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł135 m² 118,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 135| taras| premium Do wynajęcia piękny, luksusowy apartament o powierzchni 135 metrów kwadratowych, z dodatkowymi 76 metrami kwadratowymi tarasów. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m na 3 piętrze w domu, na osiedlu Bacieczki, przy ul. Heweliusza w Białymstoku. Lokal obejmuje: kuchnia z jadalnią: komoda,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjną ofertą wynajmu nowego Apartamentu o pow. 34 m2 na iip. Nieruchomość posiada pełne wyposażenie dla całego komfortu życia: - świetnie zaprojektowanej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²7 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam niedrogi lokal biurowy w prestiżowej dzielnicy Sołacz, idealny na rozpoczęcie działalności gospodarczej ,o powierzchni ok 7 m2. Lokal znajduje się na piętrze w willi, wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania! Częstochowa, ul. Bacewicz 11 ema Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni ok. 51.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 499 zł44,42 m² 18 899 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie na Bemowie | blisko trasy S8 | funkcjonalny układ | loggia Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego położone w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł800 m² 498,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Wśród ciszy i spokoju, z pięknym widokiem na rozlewiska Odry oraz jezioro Dąbie. Działka należy do kompleksu Bajkowe Wzgórze, co idealnie oddaje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Zakole

Koszalin,zachodniopomorskie

1 600 zł32,51 m² 49,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na wynajem 1-pokojowe mieszkanie przy ulicy Zakole w Koszalinie! Do wynajęcia duża kawalerka, o powierzchni 32,51m2 usytuowana na.