Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

680 000 zł54,42 m² 12 495,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Pełna swoboda aranżacji zrób dokładnie tak, jak chcesz 2 balkony | widok na park | cegła | 1 piętro | cisza i zieleń os. Kolorowe, nowa Huta Szukasz mieszkania z klimatem, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł23,27 m² 9 024,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż kawalerkę po remoncie, położoną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal galerii Nowy Rynek. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł1 010 m² 65,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane (kolejna 1090 m2) położone na obrzeżach małej miejscowości oddalonej od Kamienia Pomorskiego o 10 km od morza o 19 km (dziwnówek). Dla terenu przed wydzieleniem.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe Opole, zwm (ul. Batalionu Zośka) Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane w Opolu, w dzielnicy zwm przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł55 m² 7 181,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 787 m²

Przedstawiamy unikatową ofertę nieruchomości zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Mielnów, w powiecie przemyskim, gmina Krasiczyn. Ta wyjątkowa posiadłość łączy w sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł189,78 m² 4 737,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Funkcjonalny dom jednorodzinny w Bulowicach,tuż przy granicy z Andrychowem idealnej lokalizacji łączącej spokój z bliskością infrastruktury miejskiej. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł27 m² 22 185,19 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , zlokalizowane przy ul. Chłodnej 15 na warszawskiej Woli. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł45 m² 41,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w bardzo dobrym standardzie w Gryfinie na wynajem. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w bloku przy ul. Piastów. Blok zadbany, klatki.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł6 704 m² 89,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 6704 m2 położoną w Kobylnicy. Działka z mpzp (teren obiektów produkcyjnych, składów i magazynów). Obowiązujące mpzp dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 865 000 zł216 m² 8 634,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Dom | Bliźniak | 156 m | ogródek | garaż | ul. Kobierzyńska Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 156 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł50 m² 13 780 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta dostępna wyłącznie w Mint Property! Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowy apartament przy ulicy Powstańców Warszawy zlokalizowany w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł624 m² 272,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 624 m , położona w miejscowości Ruda Talubska, gmina Garwolin, powiat garwoliński, woj. mazowieckie (ul. Akacjowa). Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł10 700 m² 28,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja: przepiękna działka budowlana w Wąsoszkach, ponad 10 000 m2 Na sprzedaż malowniczo położona działka nad rzeką Głomią w miejscowości Wąsoszki. Działka posiada aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 000 zł36 m² 8 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane w Chorzowie w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. Oferta specjalna cena promocyjna obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł1 697,80 m² 1 943,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:garaż wolnostojący

Projekt deweloperski na sprzedaż Piechanin (gm. Czempiń) | 20 mieszkań | pum ok. 600 m | Segment popularny | 25 min do Poznania ***** rozkład pomieszczeń: projekt obejmuje funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł57 m² 4 350,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe do remontu o powierzchni 57,5 m , które usytuowane jest na 4 piętrze w bloku z lat 90. Mieszkanie to świetny wybór dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł54,57 m² 10 903,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostanie, wolne mieszkanie narożne ze skrajnym ogrodem ok. 200 m z widokiem na las. 3 - pokojowe o powierzchni 54,47 m . Nowoczesne osiedle Lwowska Tarasy zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł1 500 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia plac o powierzchni ok 1500 m2 w dobrej lokalizacji. Cały plac utwardzony płytami, oświetlony, ogrodzony. Na teren wjeżdża się poprzez solidną bramę przesuwną. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł360 m² 1 386,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz pomysłu na biznes Mamy dla ciebie budynek o wielu możliwościach zlokalizowany w Kłobucku. Jedna część po dawnym sklepie z halą zapleczem oraz łazienką i wc, druga.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł64 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w centrum Nowej Soli ul. Wrocławska Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane w samym sercu Nowej Soli - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Miłki

Miłki,warmińsko-mazurskie

6 500 000 zł1 578,90 m² 4 116,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:33

 

Powierzchnia działki:16 500 m²

Na sprzedaż pensjonat położony na Mazurach z prywatną plażą urokliwego jeziora. Całość mieści się w trzech budynkach. 25 pokoi gościnnych, każdy z prywatną łazienką (59 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł185,62 m² 4 579,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowy budynek - w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej dzielnicy Skoczowa. Chcesz zamieszkać w domu, który będziesz mógł wykończyć według własnych pomysłów i potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

135 900 zł758 m² 179,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki budowlanej zagacie, gmina czernichów Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 234/3, położona w spokojnej i zielonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł130 m² 9 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 044 m²

Szukasz miejsca z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie w pełni funkcjonalnego, komfortowego i gotowego do zamieszkania ? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł900 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Konopiska na nowo budowanym osiedlu. Powierzchnia działki 900 m2 możliwość powiększenia nawet o 500m2.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²300 m² 11 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Avenue Estate oferuje na wynajem różne powierzchnie biurowe w zlokalizowane w doskonałym miejscu, bezpośrednio przy Alei Krakowskiej w Mrokowie (gmina Lesznowola). Powierzchnia podana.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł450 m² 755,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania duży budynek mieszkalny położony około 6 km od Świeradowa Zdój. Budynek nadaje do zaadaptowania na wynajem krótkoterminowy lub agroturystykę.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 000 zł708,88 m² 9 804,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:13 466 m²

Luksusowa rezydencja z basenem (19m), sauną i malowniczymi ogrodami na działce 1,35ha english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł335 m² 8 355,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 613 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż Józefów, ul. Noakowskiego Na sprzedaż oferujemy reprezentacyjny, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 335 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 295 000 zł575 m² 5 730 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Skawinie przy ul. Krakowskiej, składająca się z działki o powierzchni 10,51 ara zabudowanej budynkiem mieszkalno-usługowym oraz pawilonem.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 200 m² 124,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 1200 m2 zlokalizowana w miejscowości Stare Budy Radziejowskie. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego połowa działki przeznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł95 m² 6 936,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom parterowy wolnostojący 94 m2 Szydłowo, działka 800 m2, pompa ciepła uwaga - brak prowizji! brak podatku pcc! Jest to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana na nowowybudowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

987 216 zł62,88 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł65,59 m² 7 455,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Umowa przedwstępna! Trzypokojowe mieszkanie 60 m w Fordonie loggia, świetny układ i gotowe do zamieszkania! Szukasz zadbanego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez większych.

Szczegóły ogłoszenia

1 042 470 zł35,75 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku inwestycja zakończona w 2024 roku idealny produkt pod inwestycje lub second.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł9 723 m² 69,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta licencjonowanego pośrednika Na sprzedaż działka pod ag o pow. 9723 m2, położona w miejscowości Buszewo (gmina Pniewy / powiat szamotulski), zgodnie z panującym mpzp (uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

22 500 zł1 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 m²

Lokalizacja: okolice Środy Śląskiej położony przy drodze krajowej numer 94, obiekt zlokalizowany w rejonie przemysłowym dobrze skomunikowanym z drogami krajowymi. Dojazd drogą asfaltową, bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł78,82 m² 20 286,73 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament Z tarasem przy parku reagana | stan deweloperski Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 78,82 m , położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł84,66 m² 4 594,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przestronne 84,66 m w spokojnej, kameralnej części Chojnic 389 000zł Ogrzewanie gazowe Monitoring Parking bez problemów Szukasz komfortowego mieszkania dla siebie lub pewnej inwestycji? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł17,28 m² 4 919 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Na sprzedaż: garaż murowany 17,28 m Rzeszów, ul. Króla Augusta | Centrum miasta | Z prądem i siłą Na sprzedaż oferujmy murowany garaż o powierzchni 17,28 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł51,02 m² 12 720,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sulma Real Estate prezentuje ofertę mieszkania na sprzedaż w sercu Łodzi, w otoczeniu odrestaurowanych, postindustrialnych budynków dawnej fabryki Scheiblera, gdzie powstało wyjątkowe.