Nieruchomości

238 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

214 200 zł1 800 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę nr 14/22 o powierzchni 1800 m2, położona w Nowej Rudzie Słupiec, przy drodze prowadzącej od ul. Kasztanowej w kierunku ul. Zagórze. Działka sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Mostki

Mostki,wielkopolskie

8 000 zł750 m² 10,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:32 126 m²

Oferujemy przestronną halę warsztatową do wynajęcia - miejscowość Mostki (gm. Sompolno). Nieruchomość o powierzchni ponad 700 m , idealna propozycja dla firm z branży motoryzacyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł80 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:344 m²

Oferta na wyłączność biura! W swojej ofercie posiadamy na sprzedaż nieruchomość położoną w Bogunicach gm.Lyski. Budynek posadowiony jest na ogrodzonej działce o pow. 344m,.

Szczegóły ogłoszenia

346 000 zł77 000 m² 4,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Duża działka rolna o powierzchni 7,7 ha, położona w miejscowości Mierzyno, gmina Gniewino, powiat wejherowski. Duża powierzchnia daje możliwość prowadzenia gospodarstwa rolnego lub.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²47,85 m² 1 292 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale użytkowe w budynku biurowo usługowym przy ul. Bułgarskiej 65 w Poznaniu. Lokalizacja: pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Marcelińską blisko Stadionu Miejskiego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł38,49 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Nowy Prokocim ul. Leonida Teligi mieszkanie z dwoma nieprzechodnimi pokojami, oraz tarasem. Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie po remoncie o powierzchni 38,49m ,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł526 m² 950,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:-

Sprzedaż, wynajem, powierzchnie biurowe, produkcyjne, ostrów Wielkopolski. Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna - 526 m2. pod działalność gospodarczą! Szukasz funkcjonalnej przestrzeni do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł349,82 m² 6 288,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż strych do adaptacji znajdujący się w zadbanej kamienicy z 1895 roku, przy ul. Lubicz na Starym Mieście.Lokal o powierzchni 349,82 m2, posiada osobną.

Szczegóły ogłoszenia

877 000 zł140 m² 6 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom wolnostojący w świetnej lokalizacji w Białymstoku. Ulica Krańcowa - centrum miasta w zasięgu spaceru, ale bez miejskiego hałasu. Miejsce, które łączy ciszę i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł62 m² 6 612,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 323 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie jednorodzinnej, wolnostojącej wraz z budynkiem gospodarczym, zlokalizowany w miejscowości Latowicz ul. Kościuszki, powiat miński, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 900 zł51,03 m² 11 736,23 zł/m²

 

Piętro:3/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 w prestiżowym kompleksie mieszkalnym z pełną infrastrukturą sprzyjającą mieszkańcom, w centrum miasta. Mieszkanie bez.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł640 m² 445,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna 6,4 arowa działka położona w rejonie Rajsko, kraków Działka w kształcie prostokąta o szerokości 20m. Jest lekko nachylona w kierunku południowo-wschodnim,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł23 731 m² 176,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Na sprzedaż oferuję Państwu działkę inwestycyjną objętą planem miejscowym pod zabudowę mieszkaniową, mieszkaniowo-usługową w pobliżu centrum Łeby,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł49,09 m² 15 889,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Kołobrzeg na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,09 m2, usytuowane na osiedlu Zielone Tarasy z wyjątkową lokalizacją tuż przy parku nadmorskim, zaledwie 700 m od morza i ok.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł64,70 m² 8 887,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

| na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 69,7 m2. Powierzchnia mieszkania to 64,7 m2 + dodatkowa powierzchnia użytkowana na podstawie umowy ze Spółdzielnią - 5 m2 stanowiąca.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35,50 m² 8 542 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest urokliwe mieszkanie zlokalizowane w bloku przy ul Witosa w Świdniku. Mieszkanie składa się z: - pokoju - dużej kuchni z jadalnią - łazienki - balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł50,80 m² 6 003,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 50,80 m2 zlokalizowane jest na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku i składa się z trzech indywidualnych pokoi, kuchni, łazienki , wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł61,40 m² 3 859,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Apartament Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Mieszkanie 3 pokoje| Przemków| Huta| Balkon Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61,40 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

134 160 zł1 118 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości findsquare ma do zaoferowania 3 piękne działki w bardzo cichej i przyjemnej okolicy. Znajdujemy się w miejscowości Franciszków, niedaleko Tłuszcza. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

152 200 zł7 600 m² 20,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zadbana działka o powierzchni 7600 m , położona w spokojnej, malowniczej okolicy, ok. 10 km od Sokółki i ok.30 km od Białegostoku. Działka znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł935 m² 63,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Chojnik, gmina Gromnik, województwo Małopolskie o powierzchni ok 9,5 ar. Media na sąsiedniej działce. Ładny.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł3 738 m² 508,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana usługowa zlokalizowana bezpośrednio przy głównej ulicy w Karpaczu. Powierzchnia 3738 m2 własność. Dla nieruchomości obowiązuje aktualny plan przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł765 m² 120,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa Działka Budowlana w Sercu Jankowic - Twoja Przestrzeń, twoje Marzenia! Cena: 92 000 pln (120,26 pln/m ) Lokalizacja: jankowice, gmina Świerklany Powierzchnia: 765 m Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 500 m² 72,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu na sprzedaż urokliwe działki o powierzchni 15 arów budowlana, 41 arów, 39 arów oraz 27 arów , położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 200 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę mieszkaniową mn - jednorodzinną lub bliźniaczą w Niemcach - rejon ul. Leonów. Powierzchnia 1200m2, szerokość 36m. Dojazd asfaltową ulicą gminną, niedaleko linia kolejowa,.

Szczegóły ogłoszenia

104,17 zł/m²168 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 168 m2, który mieści się na drugim piętrze, frontowej odrestaurowanej kamienicy z windą. Opis lokalu: - 5 gabinetów, w tym jeden z balkonem;.

Szczegóły ogłoszenia

2 572 080 zł91,86 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2010

Nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji Ludwinów przy Bulwarach Wiślanych english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł80 m² 5 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Dom z potencjałem na dużej działce 7600 m 2 - Twoje miejsce w spokojnej miejscowości Rzuski Las! Szukasz przestrzeni, ciszy i możliwości stworzenia swojego wymarzonego domu? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł220 m² 4 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 180 m , położony na pięknej, 17-arowej działce ze starodrzewiem jabłoniami i orzechami. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju, przestrzeni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł98 m² 86,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Służewiec Dwupoziomowy apartament na 6 i 7 piętrze w apartamentowcu w pobliżu Galerii Mokotów, przy ul. Obrzeżnej. Czynsz najmu: 8.500 zł + 1.200 zł czynsz administracyjny = 9.700.

Szczegóły ogłoszenia

50,33 zł/m²31,79 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o ogólnej powierzchni 31,79 m2, w skład której wchodzi pow. sali sprzedażowej oraz wydzielone pomieszczenie sanitarne. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 693 zł42,83 m² 15 962,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz nieruchomości, która wyróżnia się na tle standardowych ofert? Poznaj Lokal w nowoczesnej inwestycji na warszawskim Bemowie. To wyjątkowa propozycja łącząca loftowy styl.

Szczegóły ogłoszenia

26 500 zł700 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kameralna enklawa ciszy - 3 działki rekreacyjne z wz w sercu natury Nawsie Gmina Wielopole Skrzyńskie W ofercie sprzedaży trzy wyjątkowe działki rekreacyjne, położone w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł169 m² 2 721,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom o powierzchni 169 m2 na działce 10 arów z zabudowaniami gospodarczymi częściowo podpiwniczonymi o łącznej powierzchni 85 m2 oraz działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 998 zł142 m² 7 042 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.142 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł27,24 m² 10 903,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: 6 mieszkań usługowych w Bobolinie - Nadmorska miejscowość blisko Uzdrowiska Dąbki! Oferujemy na sprzedaż 6 mieszkań usługowych w malowniczej miejscowości Bobolin, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł402 m² 7 089,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 227 m²

Elegancka rezydencja z dużą działką | Koźmin | 3227 m | fotowoltaika | pompy ciepła Na sprzedaż reprezentacyjna rezydencja o ponadczasowej architekturze, położona w Koźminie, na.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 100 m² 427,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1100m2 w Wolicy, gmina Nadarzyn. Działka położona w spokojnej okolicy nowej zabudowy jednorodzinnej z obowiązującym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

2 074 000 zł68 m² 30 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy apartament | W luksusowej rezydencji restaura Komfortowy rozkład | Wysokiej klasy apartamentowiec | Centrum miasta | Mieszkanie umeblowane | Wysoki standard ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

471 250 zł72 500 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna - 7,25 ha - Kadłubówka k. Bielska - 65 000 zł/ha Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 7,25 ha , położona w miejscowości Kadłubówka , gmina Brańsk -.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 003 m²

Oferta sprzedaży domu wolno stojącego położonegow W woj. Łódzkim, pow. Łódzki wschodni, gm. Nowosolna, rejon kalonki Dom o pow. ca 200 m kw. położony jest na działce budowlanej.