Nieruchomości

238 888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

339 000 zł90 m² 3 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:873 m²

Polecamy na sprzedaż dom położony w Tarnowie, gminie Rogoźno. Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz kompleksową opiekę prawną oraz pomoc w uzyskaniu finansowania.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku przy ulicy Kościuszki we Wschowie. Powierzchnia całkowita nieruchomosci wynosi 48 m2 , na którą składa się: 44,26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 500 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna historyczny budynek dawnego młyna | ponad 1500 m powierzchni Biuro Nieruchomości prezentuje niepowtarzalny obiekt o ogromnym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 208 zł67,20 m² 10 404,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Powyższa oferta przedstawia 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w podwrocławskich Siechnicach - blisko przystanku pkp. i pcc! Mieszkanie ma pow. użytkową 67.20 m2 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł58,77 m² 9 869 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wprowadź się od razu! 3 pokoje + 2 balkony | pełne wyposażenie | 58,77 m | Glinno Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od razu zamieszkać? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 966 m² 167,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana na Kaszubach, otoczona drzewami i jeziorami.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł7 707 m² 129,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o powierzchni 7 707 m2 , zlokalizowana w Dębskiej Woli, gm. Morawica. Nieruchomość w kształcie nieregularnym, zbliżonym do prostokąta. Przybliżone wymiary: szer.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł88,70 m² 3 156,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3- pokojowego mieszkania z potencjałem w Brzegu. Lokal o powierzchni 88,70 m2, składa się z: - osobnej kuchni, - trzech pokoi - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 001 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług kontur nieruchomości. Oferujemy atrakcyjnie widokową działkę budowlaną o nieregularnym kształcie, pochyłą o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł51 m² 13 098,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze nowoczesnego budynku z 2009 roku, na cenionym osiedlu Nad Wodą. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Dwa budynki, setki możliwości wyjątkowa nieruchomość w Skarżysku-Kamiennej, ul. Paryska 190 Na sprzedaż funkcjonalna i wszechstronna nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł2 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

To idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni, spokoju i jednocześnie świetnej komunikacji. Doskonała propozycja zarówno pod budowę domu, jak i inwestycję. Gotowa infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł117 m² 9 820,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:784 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze - do końca maja! wiosenna promocja! Cena 1 149 000 zł! - Marzysz o przestronnym, komfortowym i starannie wykończonym domu, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

111 210 zł1 011 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu kompleks 3 działek budowlanych w miejscowości Zabór, zaledwie 17km od Zielonej Góry. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i ciszę. Działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 502 m² 129,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Merkury oferuje do sprzedaży działkę budowlaną na Gutwinie. Działka leży przy bocznej, ślepej uliczce, od nowo powstałej obwodnicy miasta Ostrowca Św., ul. Krzemiennej, przedłużenia.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 976 m² 131,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładna działka położona w Czarnej Łące przy ul. Turystycznej, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Nieruchomość o powierzchni 1976 m2. Działka płaska zbliżona do kwadratu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł75 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zakup od Dewelopera. Bez pcc! Bez prowizji! Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. W ofercie domy jednorodzinne wolnostojące.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł47 900 m² 3,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 4,79 ha z możliwością uzyskania wz Do sprzedaży przedstawiamy działkę położoną w miejscowości Wola Lubecka, gmina Ryglice, powiat tarnowski o łącznej powierzchni 4,79 ha.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł29 m² 68,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 29mkw, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej okolicy Katowic, przy ulicy Wyzwolenia. Mieszkanie typu studio. Duży pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

972 800 zł1 216 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana W centrum milanówka. Atrakcyjna działka dla lokalizacji domu mieszkalnego lub usług z uzupełniająco funkcją mieszkalną lub wolno stojącego budynku usługowego. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł100 m² 12 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:14 549 m²

Zapraszam do Domu ze stawami w pięknych lasach za Kościerzyną na przestronnej działce ze stawami , 1,48 ha. W tak pięknym miejscu i nieruchomości z takim widokiem , wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 900 m² 241,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w dynamicznie rozwijającej się Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To idealna propozycja dla przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

292 500 zł870 m² 336,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka w czwartej linii brzegowej od Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 870 mkw., położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Świdnica,dolnośląskie

78,12 zł/m²128 m² 9 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko U nas Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 128 m , położony na parterze budynku z bezpośrednim wejściem oraz dużą witryną, zapewniającą świetną.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł800 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna płaska parcela w kształcie prostokąta w genialnej lokalizacji! Na sprzedaż atrakcyjna parcela położona w drugiej linii zabudowy przy ul. Wodzisławskiej w Rybniku. To.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 385 m² 100,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Chybie zaborze Działka budowlano rolna w Zaborzu o powierzchni ok 14ar. Istniej możliwość dokupienia działki sąsiedniej 19ar. Spokojna okolica, w sąsiedztwie luźna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 050 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczych Mrozach, w gminie Puszcza Mariańska. To wyjątkowa okazja dla osób marzących o własnym domu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

1 399 000 zł139,78 m² 10 008,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! wielka wiosenna promocja- obniżka do 100 tyś. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł51,96 m² 3 444,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie z ogródkiem i garażem, w Boguszowie Gorcach - Kuźnice. II piętro z widokiem na panoramę gór i lasy. Lokal składa się z: - dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł1 700 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- bogdaszowice - 9 km od wjazdu na A4 - 20 km od wrocławskiego rynku - - działki budowlane O pow. 800 m2 - 1800 m2 - kontakt tel.   . Oferta dla osób ceniących sobie spokój, ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł125,80 m² 5 158,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bierzyce,dolnośląskie

1 590 000 zł130 m² 12 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny - 130 m | działka 1114 m | blisko S8 (węzeł Łozina) Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 130.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł112,31 m² 8 004,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Poszukujesz funkcjonalnego domu z pięknym ogrodem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego bliźniaka w miejscowości Krosinko, położonego przy ulicy Nad Potokiem. Ta przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ciekawą ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią znajdującego się na 1 piętrze w niskim 3 piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł3 300 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 3300 m2 położona w miejscowości Borki , w gminie Mrozy. Jest to obecnie łąka , o wymiarach 50 na 67 metrów. Teren suchy. Położony na skraju wsi.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł3 000 m² 153,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 3000 m2. W trakcie procedowania warunków zabudowy na 4 budynki mieszkalne. Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

182,54 zł/m²63 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia wyjątkową, wysoką (ok. 4,5 m) powierzchnię handlową w najbardziej prestiżowym kompleksie biurowym w Warszawie. Jest to najwyższy budynek w Unii Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł69 m² 16 739,13 zł/m²

 

Piętro:12/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Makler Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować elegancki, 3-pokojowy apartament położony w prestiżowej inwestycji River Towers przy ul. Toruńskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł56,50 m² 6 194,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, wysoki parter, spokojna okolica, ostrów Wielkopolski, ul. Strzelecka. Szukasz mieszkania w zielonej i spokojnej części miasta, z funkcjonalnym układem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

140,44 zł/m²41,30 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem atrakcyjny lokal o powierzchni 41,3 m , zlokalizowany przy ul. 3 maja. Położony w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i uczęszczanych punktów miasta co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł18 600 m² 13,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę rolną o powierzchni 1,86 ha w miejscowości Dobrociesz. Dane działki: numer działki: 319 Powierzchnia: 1,86 ha Wymiary działki: 147 m X 126.