Nieruchomości

238 339 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

135 000 zł2 500 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Z warunkami zabudowy w Budach Wielgoleskich, gm. Latowicz Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł38,56 m² 9 595,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe gotowe do wprowadzenia mieszkanie > dostępne od ręki oferta bez podatku pcc 2%! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,56 m2 zlokalizowane w nowym bloku na 3 piętrze (winda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł159,40 m² 6 267,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Gotowe- po wszytskich odbiorach dwupoziomowe O powierzchni całkowitej: piętro 79,16 m2 + poddasze 80,24 m2 kameralna inwestycja tylko 6 lokali dwa miejsca postojowe - W cenie wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł82,88 m² 6 986 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:612 m²

Nowoczesny bliźniak z 2023 r. | gorzów Wlkp., ul. Niwicka | ogród + poddasze do aranżacji Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł52,60 m² 10 057,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości dom oferuje Państwu trzypokojowe mieszkanie , zlokalizowane w budynku przy ul. Bartąskiej 113. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w budynku z windą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż mieszkanie. Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Daszyńskiego 25 na parterze. Powierzchnia 60,50m2.

Szczegóły ogłoszenia

13 734 000 zł19 620 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 19 620m2. Działka położona bezpośrednio przy Obwodnicy Trójmiasta S7 w sąsiedztwie stacji paliw. Gdańsk Osowa. Teren nie jest objęty planem.

Szczegóły ogłoszenia

265 950 zł985 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz nieruchomości w wyjątkowym miejscu, w zacisznej zielonej okolicy? Pragniesz doskonałej komunikacji do centrum Poznania? Ta oferta jest dla Ciebie! Polecam na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Jeśli marzysz o własnym, nowoczesnym domu w spokojnej części miasta ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy projekt budowy domu jednorodzinnego wolnostojącego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

53,14 zł/m²147,92 m² 7 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronne biuro na poziomie 1 w rozwijających się Włochach! Powierzchnia: 137 m netto / 148 m brutto Piętro: 1 piętro atuty: możliwość podziału na gabinety Swobodna aranżacja Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł28 400 m² 70,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę zabudowaną na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Kościanie, przy ulicy Przemysłowej. Przybliżona powierzchnia nieruchomości na sprzedaż to ok 28400 m2. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł63,77 m² 10 177,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne pod wynajem! Możliwa negocjacja ceny! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ul. Jedności Narodowej w sąsiedztwie osiedla Browary Wrocławskie. Mieszkanie zlokalizowane na 4 p w.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²169,80 m² 8 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu powierzchnię biurową przy ul. Zakopiańskiej, kraków. Lokalizacja: lokal zlokalizowany jest w budynku magazynowo-biurowym, w rejonie ulicy Zakopiańskiej, ulicy Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł40 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. około 40 mkw. położone przy ul. Narutowicza, na wysokości ul. Matejki w Łodzi, tuż przy kampusie Uniwersytetu Łódzkiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł48,30 m² 4 140,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i osobną kuchnią duże, komfortowe mieszkanie dwupokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Każdy pokój posiada oddzielne wejście,.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:9 470 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu luksusową rezydencję o powierzchni 1500m2 położoną w Konstancinie - Jeziornie w prestiżowej strefie A, na działce ze starodrzewem o pow. 9268.

Szczegóły ogłoszenia

206 000 zł2 171 m² 94,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w aktualnym mpzp przeznaczoną do zabudowy jednorodzinnej, o powierzchni 2171m2. Lokalizacja: zaciszne położenie przy grzybnym lesie sosnowym, oaza ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł139,80 m² 2 067,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 400 m²

* klimatyczne siedlisko z domem jednorodzinnym czeka na miłośników przyrody * Piętrowy dom jednorodzinny (do remontu) usytuowany na działce (nr geod. 67/1, 67/2) o łącznej powierzchni 12400.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m , położonego przy ul. Śliwińskiego 3a w Lublinie. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 576 m² 412,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 1576 m Łomianki / Kępa Kiełpińska Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1576 m , położoną w spokojnej i zielonej części Łomianek Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł2 078 m² 1 679,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 477 m²

Kompleks magazynowo-biurowy na sprzedaż, zlokalizowany w województwie świętokrzyskim, gmina Strawczyn, miejscowość Promnik. Nieruchomość przeznaczona dla firm produkcyjnych, logistycznych,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł46,22 m² 6 923 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem o powierzchni użytkowej 46 metrów. Lokal usytuowany w niskim bloku z cegły na 1 piętrze. Mieszkanie duże.

Szczegóły ogłoszenia

14 900 zł200 m² 74,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:471 m²

Luksusowy dom na wynajem. W pełni umeblowany. Klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe , odkurzacz centralny , dużo oświetlenia w pomieszczeniach, rolety drewniane, moskitiery, zasłony, poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł80 m² 5 362,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe w rejonie centrum przy ul. Piłsudskiego. Pow. użytkowa 72 m2, pow. całkowita (z piwnicą ok. 83 m2). W skład nieruchomości wchodzą: piętro: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kraków

Kraków,małopolskie

11 900 000 zł920 m² 12 934,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:641 m²

Sprzedaż 2/3 udziału w kamienicy z lat 30. nowoczesna konstrukcja architektoniczna, bez zadłużeń i wad prawnych. W dobrym stanie technicznym, czterokondygnacyjna, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł333,82 m² 8,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia magazynu o powierzchni 333,82 m2 przy ul. Towarowej 16 w Kędzierzynie - Koźlu. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 197 500 zł275 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Royal Space prezentuje ofertę sprzedaży apartamentu w inwestycji Unique Concept kameralnym projekcie klasy premium, zlokalizowanym w samym sercu prestiżowej Woli Justowskiej. To nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł5 500 m² 39,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,55 ha, położona w miejscowości Męcina Wielka (woj. małopolskie, powiat gorlicki, gmina Sękowa). Zgodnie z Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49,50 m² 7 050,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie z widokiem i ogromnym potencjałem - stwórz przestrzeń idealną dla siebie! tylko U nas Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? A może.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 775 m² 41,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zaciszna działka położona w miejscowości Barczewko (gm. Barczewo) 13 km od Olsztyna. Idealna dla miłośników sielskiego klimatu i wypoczynku z dala od miasta. Możliwość uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł56,40 m² 5 496,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy 2 pokojowe mieszkanie z własnościowym ogrodem zlokalizowanym 5,5 km od miasta i gminy Golczewo. - 15,5 km od miasta Kamień Pomorski - 22 km od nadmorskiej miejscowości Dziwnówek.