Nieruchomości

238 367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

625 440 zł39,09 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,09 m , położone na parterze trzypiętrowego budynku na warszawskim Targówku. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni 98,93 m z.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł12 900 m² 51,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży znajdujące się w Grabinie Radziwiłłowskiej gm. Puszcza Mariańska siedlisko z działką o powierzchni 12900 m2 składającą się z 2 działek ewidencyjnych- 11800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł49 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Kalisz, ul. Owsiana 17 Do wynajęcia nowe, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane na 1. piętrze w nowoczesnym bloku na osiedlu Wzgórza Kalisza. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł889 m² 212,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 889 m2, położona w miejscowości Łapino Kartuskie, gm. Żukowo. Idealne miejsce na budowę domu, bardzo dobra lokalizacja, dojazd do nieruchomości gminną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

33,91 zł/m²46 m² 1 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pomieszczenia biurowo-usługowe na osiedlu Bartodzieje w bardzo dobrej lokalizacji. Duże okna z roletami. Lokal składa się z trzech pomieszczeń (16, 14, 8) oraz łazienki. W oknach.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł158 m² 10 696,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w otoczeniu pięknej zieleni. Dom o całkowitej powierzchni użytkowej 158 m2 z garażem, pięknym ogrodem, gotowy do zamieszkania. Położony w spokojniej okolicy domków.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł38,80 m² 8 221,65 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego lokalu mieszkalnego w Bolesławcu przy ul. Łukasiewicza. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w ośmiopiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 174 m² 94,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3174 m2 położona przy ulicy Cichej w Kruklankach. Działka ślicznie położona na wzniesieniu, bliskość jezior i szlaków rowerowych. Przy działce właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł70 000 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa położona w Pstrążnej, gmina Lyski. Około 700m zjazd do nowo budowanej drogi Racibórz- pszczyna. Na pow.70000m stoi mały murowany dom (dwa pokoje, łazienka, kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł1 000 m² 3,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka tuż przy głównej ulicy w Rumi. Działka o pow.ok 1000m2. Działka jest ogrodzona i płaska, blisko terenu przemysłowego. Idealna pod działalność magazynową,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł23,12 m² 6 704,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 23,12 m - Gliwice, sośnica Na sprzedaż oferujemy kompaktowe mieszkanie o powierzchni 23,12 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

479 900 zł21,17 m² 22 668,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu na sprzedaż, zlokalizowanego w malowniczym rejonie Kościeliska. Ten wspaniały apartament znajduje się przy ulicy Strzelców.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł18 000 m² 3,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki leśne na sprzedaż Sionna, gm. Kotuń 1,8 ha Szukasz terenu inwestycyjnego? Ta oferta może Cię zainteresować! Na sprzedaż kompleks działek leśnych o łącznej powierzchni 1,8 ha.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł300 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Reprezentacyjny dom / siedziba firmy | Wilanów Zawady | 300 m | działka ok. 1 000 m Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom wolnostojący położony w prestiżowej i kameralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 000 zł9 100 m² 351,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie W naszej agencji! Na sprzedaż działka o powierzchni 9.100 mkw przy Alei Lecha Kaczyńskiego w Radzyminie. Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł456 m² 1 752,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:613 m²

Nieruchomość inwestycyjna - Budynek usługowo-mieszkalny w Piekarach Śląskich, ul. Leśna Powierzchnia użytkowa: ok. 456 m Powierzchnia działki: 613 m Opis nieruchomości Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

4 155 000 zł9 233 m² 450,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Avenue Estate przedstawia działkę inwestycyjną o powierzchni 9 233 m , przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniowo-usługową (25um), położoną w Pruszkowie przy ul. Ożarowskiej/duchnickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł38 m² 102,63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie na Osiedlu Aurora idealna lokalizacja! ? Metraż: 38 m | ? Piętro: 4/6 ? Cena: 3900 zł + 600 zł czynsz + prąd wg zużycia ? Dostępne od 16-tego czerwca Nowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł86,70 m² 4 844,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3- pokojowe mieszkanie na parterze z dostępem do ogródka w centrum Stepnicy. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 86,70 m2, na którą składa się salon z kominkiem, sypialnia, druga.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł48,10 m² 22 848,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy ciekawy apartament z dużym potencjałem do aranżacji. Lokal znajduje się w kompleksie Villa Park 200m od plaży w Świnoujściu, otoczony zielenią i lasem. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł56,71 m² 2 327,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mieszkanie jest świetną propozycją pod prowadzenie różnego rodzaju usługi, doskonałe pod kancelarię notarialną, studio fotograficzne i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł63 m² 17 460,32 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w rejonie krakowskich Czyżyn przy ul. Ciesielskiego Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

9,94 zł/m²160,90 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług kontur nieruchomości. Do wynajęcia oferujemy lokal usługowy o powierzchni 160 metrów kwadratowych. Budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 696 zł37,77 m² 10 449,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bydgoski Nowy Fordon to miejsce gdzie powstała inwestycja w otoczeniu zieleni, w miejscu gdzie cisza i spokój to norma. W dwupiętrowym, kameralnym budynku dostępne są mieszkania dwu,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł59 m² 5 067,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Głogów, mieszkanie po generalnym remoncie, 3 pokoje z piwnicą, powierzchnia, 50,33m 2 , II piętro, sprzedaż 315 000 zł. Jeśli szukasz ładnego i ekonomicznego mieszkania w utrzymaniu? to.

Szczegóły ogłoszenia

460 zł14,50 m² 31,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Do wynajęcia stanowisko magazynowe o powierzchni 14,5 m zlokalizowane na terenie Śląskiego Rynku Hurtowego obroki w Katowicach (hala nr 2). Najważniejsze atuty: powierzchnia: 14,5.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł30,20 m² 56,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Batorego 73, przy pętli szybkiego tramwaju. Umeblowana kawalerka z balkonem i piwnicą. Na wyposażeniu: kanapa z funkcją spania, komoda, stolik kawowy, szafa typu komandor, pralka, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 570 000 zł155 m² 10 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:301 m²

Nowoczesny dom w Mierzynie - kameralna enklawa, wysoki standard, pompa ciepła Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w prestiżowej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł124 m² 5 161 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

Lokale gotowe do sprzedaży! Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. 124m2 położony na I piętrze oraz poddaszu w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym(4 lokale).

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:13 200 m²

Na sprzedaż piękne, zadbane siedlisko z gruntem 1,32 ha w Woli Mysłowskiej. Klimatyczny, zadbany dom na pięknej działce z mnóstwem nasadzeń. Dom jest drewniany i został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł14 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż dobrze prosperujący lokal gastronomiczny w Tarnowie, prowadzony przez jednego właściciela prawie 40 lat. Lokal o powierzchni około 14m2 + ogródek, położony w atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 65 m , położone na zadbanym osiedlu Komandorskie Wzgórze (invest Komfort).

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł351,01 m² 1 706,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w spokojnej i zielonej części Tylmanowej osiedle Czeczugi. Zaaranżuj go według własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 190 m² 158,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Oferujemy Państwu pięknie położoną działkę z bezpośrednią komunikacją do wszystkich najważniejszych destynacji Trójmiasta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł220 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa 220 m - ksse Gliwice | dk88 | 21 miejsc parkingowych Oferujemy funkcjonalną i komfortową powierzchnię biurową o łącznej powierzchni ok. 220.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł63 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

**** Oferty tej nie znajdziesz w innym biurze, zapraszam do zapoznania się z jej treścią****** Poszukujesz Apartamentu w dobrej lokalizacji, wykończonego w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł80 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł159,71 m² 9 072,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Lokalizacja: cesarzowice - powiat wrocławski, gmina Kąty Wrocławskie. Miejscowość położona zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa, tuż za Mokronosem Dolnym. Zapewnia sprawny dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł55,70 m² 3 213,64 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem znajdujące się na parterze w bloku przy ulicy Wodeckiego 4 w miejscowości Jastrzębie - Zdrój. Powierzchnia użytkowa : 55,70m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł80,87 m² 99 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Do wynajęcia 4 pokojowy apartament o powierzchni 80,87 m2 znajdujący się na XI piętrze w inwestycji Neopolis przy ul. Kopcińskiego 15. Apartament składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł26 200 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

| mamy przyjemność prezentować Państwu do sprzedaży nieruchomość rolną o powierzchni 2,62ha położoną na terenie miejscowości Stróża (gm. Dobra) w malowniczym Beskidzie Wyspowym.