Nieruchomości

238 572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 000 zł85 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament pod każdym względem. Nowoczesny styl i odważne kolory. Piękny duży balkon z widokiem na dziedziniec. Lokal składa się z trzech sypialni oraz salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł993 m² 109,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Kruszka, gmina Cekcyn, powiat tucholski, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 993 m2. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł54,57 m² 32,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 54,57 m , położone na parterze przy ul. Słowackiego. Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 753 m² 76,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka W beskidzie niskim Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną numer 542/13, o powierzchni 0,2753 ha, położoną w miejscowości Zdynia, gmina Uście.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,81 m² 12 796,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Do sprzedania komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji Szczecina (dzielnica Nowe Miasto). Miejsce bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Chrzanów Mały Lokalizacja: chrzanów Mały Powierzchnia: 1500 m2 Działka położona w Chrzanowie Małym 2km od Milanówka i Grodziska Mazowieckiego. Do wjazdu na autostradę 3km.

Szczegóły ogłoszenia

70,75 zł/m²318 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 317,98 m , położony na pierwszym piętrze budynku przy ul. Głowackiego 28 w Olsztynie. Lokal przeznaczony jest wyłącznie pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł61 m² 9 016,39 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

61 m pełne światła | Panorama Lublina | ul. Paganiniego | Czechów | Świetna lokalizacja Zobacz spacer 3D i umów się na prezentację:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-21

Działka budowlana

Mrocza,kujawsko-pomorskie

138 950 zł1 985 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Na sprzedaż prezentujemy działkę przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położoną w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł5 823 m² 154,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka z szerokimi możliwościami zabudowy, częściowo objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dodatkowym atutem jest druga działka w cenie stanowiąca.

Szczegóły ogłoszenia

15 €/m²798,04 m² 11 970 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wynajmę lokal biurowy o pow. 798m2 zlokalizowany w nowo wybudowanym budynku biurowym we Wrocławiu, al. Architektów - Nowe Żerniki. Budynek biurowy posiada certyfikat breeam na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł82,24 m² 5 775,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Tylko U nas! prezentujemy przestrzenne mieszkanie 3 pokojowe O powierzchni 86 M2 na os staszica W gorzowie wlkp., PRZY UL. Matejki. Mieszkanie W kamienicy na 2 piętrze W bloku 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 981 442 zł75,34 m² 26 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bliskość plaży | Bez pcc | Bez Prowizji | Wyjątkowa inwestycja biorąc pod uwagę lokalizację, wysoki standard wykonania oraz niepowtarzalny widok na zieleń jak i bliskość plaży. Kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł120 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal usługowo- magazynowy, możliwość wynajmu większej powierzchni,

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 308 m² 149,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy, do sprzedaży dwie działki nr 62/38 i 62/39 o łącznej powierzchni 1308 m2 w miejscowości Domatówko w powiecie puckim, w gminie Puck. Do nieruchomości prowadzi droga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 033 339 zł162,51 m² 18 665,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:147 m²

Prezentuję Państwu przestronny segment w Warszawie. Lokalizacja Dom położony jest w spokojnej części Warszawy, łącząc wygodę życia w cichej okolicy z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł450 m² 62,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę ogrodową w miejscowości Kamień Pomorski o powierzchni 450 m2 w kształcie prostokąta. Wszędzie blisko do centrum to zaledwie 2 minuty spokojnej jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 999 m² 44,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam, duża działka, 3999m2, bajeczna okolica, myszków, smudzówka. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż piękną działkę usytuowaną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 337 000 zł114,30 m² 20 446,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament | przy zakrzówku Klimatyzacja | Balkon | Wysoki standard | Kameralna inwestycja | Blisko natury i centrum Mamy przyjemność zaprezentować dwupoziomowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 113 m² 79,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 5422, położona w Wałczu przy ul. Wroniej. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zgodnie z uchwałą nr.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł180 m² 66,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 431 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 180 m , położony na dużej działce. Z jednej strony ogrodzony, z trzech obsadzony wysokimi tujami zapewnia prywatność i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł70 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie: powierzchnia: 70m Lokalizacja: rzeszów, ul. Krajobrazowa 13 Cena: 1800 brutto + media

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł31,90 m² 11 598,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,9 m (plus piwnica 2 m ), położone na lubelskim lsm, przy ul. Leonarda naprzeciwko E.Leclerc oraz CH Tomasza Zana. Lokal usytuowany jest na 7.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł77 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 77 m2 - lokal usługowy wraz z mieszkaniem - nieruchomość mieści się przy jednej z głównych ulic Jeleniej Góry - ulicy Wolności - dzielnica Mała Poczta - posiada dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł379 m² 3 166,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 068 m²

Szukałeś dużego domu z możliwością prowadzenia działalności? To gospodarstwo idealnie się do tego nadaje. Dom o powierzchni 379 m z 1900 roku, wykonano z cegły, jest idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Serock,mazowieckie

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki budowlane w Serocku o powierzchni od 1000 m2 do około 2000 m2. Łącznie w ofercie do sprzedaży około 20 działek w tej lokalizacji. Działki objęte są mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 558 000 zł200 m² 7 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:871 m²

Dom wolnostojący położony w Dobrej Szczecińskiej posiada doskonałą lokalizacjię , ponieważ położony jest w spokojnym miejscu , a równocześnie blisko jest do komunikacji , sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

311 000 zł46 m² 6 760,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jaworzno Podwale ul. Gliniana - 46m2 / 2 pokoje + balkon we speak english Prezentujemy Państwu bardzo przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w Jaworznie na ul. Glinianej. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł795 m² 249,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnej przestrzeni w sielskiej okolicy z bliskim dostępem do natury i wygodnego dojazdu do takich miast jak Poznań czy Kościan? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł100 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Parterowy obiekt o powierzchni 100 m2. Teren ogrodzony z wjazdem bramą bezpośrednio przy ulicy. Obiekt jest odremontowany wewnątrz i z zewnątrz, ocieplony, nowa blacha dachowa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł82,73 m² 6 636,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dostosuję się do Twoich potrzeb - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Kameralne, nowoczesne osiedle położone zaledwie 5 minut od Błonie, zaprojektowane z myślą o osobach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 368 zł25,45 m² 19 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opis inwestycji Inwestycja Nadbrzeżna Apartamenty to budynek zlokalizowany w samym centrum tętniącego życiem Mielna wypoczynkowego nadmorskiego kurortu cieszącego się zainteresowaniem turystów.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł50 m² 4 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Do sprzedaży ciche i komfortowe mieszkanie usytuowane w bloku w Sieradzy przy trasie Dąbrowa Tarnowska-Żabno. Mieszkanie wraz z przynależną piwnicą tworzy powierzchnię ok 50 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

18 600 zł160 m² 116,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Do wynajęcia obiekt składający się z budynku o charakterze handlowo usługowym położonego na dużej (ok 2800 m2), ogrodzonej działce w prawobrzeżnej dzielnicy Szczecina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

70 854 zł1 446 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek w Dźwierzutach Oferujemy w sprzedaży kompleks działek rolno-budowlanych położonych w mazurskiej wsi Dźwierzuty w sercu regionu znanego jako Zielone Płuca Polski.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł173,58 m² 6 913 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Sprzedam dom jednorodzinny o powierzchni 173,58 m jednopiętrowy, w pełni wykończony i gotowy do zamieszkania. Lokalizacja: radzymin, ul. Wołomińska. Dom usadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł942 m² 126,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

#dzialkitonaszaspecjalnosc nr ogłoszenia: 379dz1025 kupujący za pośrednictwem naszej agencji nie ponosi kosztu wynagrodzenia pośrednika, które W całości pokrywa sprzedający Do sprzedania 3.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Owińska,wielkopolskie

7 900 000 zł29 930 m² 263,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny- obiektów produkcyjnych składów, magazynów- czerwonak Działka o powierzchni 2,9930 ha objęta w większej części mpzp, dla drugiej części należy wystąpić o wz (.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł237 m² 5 696,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:216 m²

Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na poznańskim Marcelinie - 237m2 cena: 1350 000 - rok budowy 2009 - dach częściowo skośny kryty dachówką cementową - 4 kondygnacje ( przyziemie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 216 470 zł55,51 m² 21 914,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 55,51 m , położony na parterze prestiżowej inwestycji 12 Górska Apartamenty. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym - 25,46.

Szczegóły ogłoszenia

413 000 zł32,40 m² 12 746,91 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Obornicka, wrocław (karłowice-Różanka) Powierzchnia: 32,4 m + komórka lokatorska Piętro: 5 / winda Czynsz: 410 zł Księga wieczysta bez.