Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

950 000 zł2 287 m² 415,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia przepiękna działka w cichej części Owczarni. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który ustala teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 199 m² 162,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położoną widokową działkę budowlaną w Choczni powiat wadowicki, o pow. 12 ar z malowniczym widokiem na okoliczne wzgórza. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł600 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna 600 m z placem utwardzonym, ogrzewaniem własnym i transformatorem 200 kw Obiekt został zaprojektowany z myślą o wszechstronnym zastosowaniu -.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 054 m² 104,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji - działki z wydanymi prawomocnymi Warunkami Zabudowy! Oferujemy na sprzedaż cztery działki budowlane o powierzchni 1000 m oraz 1054 m , zlokalizowane w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł77 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie Stary Mokotów ul. Łowicka Budynek: łowicka 23 i 25 to ponadczasowe budynki wg. projektu pracowni Atelier 3 charakteryzujące się eleganckim wykończeniem wraz z zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł19 500 m² 102,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu zakup atrakcyjnej, uzbrojonej działki inwestycyjnej o powierzchni 1,95 ha położonej w Gołaczowie k. Chojnowa, bezpośrednio (jest zjazd) przy drodze wojewódzkiej nr 328.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł430 m² 2 511,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:686 m²

Na sprzedaż kamienica o charakterze inwestycyjnym, położona w Czeladzi przy ul. Katowickiej 81. Budynek z 1906 roku, wybudowany z cegły, o łącznej powierzchni ok. 430 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Sieraków,wielkopolskie

969 000 zł170 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Nowoczesny dom o powierzchni 170 m w Sierakowie - idealny dla dwóch rodzin! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w Sierakowie, który łączy w sobie nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł104 m² 5 759,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Niniejsza oferta posiada 18.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł41,20 m² 22 791,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowa cena Fantastyczny apartament 2 pok., z balkonem, w nowoczesnym budownictwie, na Grzegórzkach, w okolicy Galerii Kazimierz. 5 min. spacerem do Rynku Główny Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł72,48 m² 13 783,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Polecam przytulne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem znajdujące się w Gdańskiej dzielnicy Ujeścisko. Mieszkanie ciche i dobrze skomunikowane. Szybki dojazd do obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy

Wysoka,dolnośląskie

494 400 zł41,20 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego położonego na pierwszym piętrze o powierzchni 42 mkw, położonego w Wysoka. W budynkach obok znajdują się biura,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł65,02 m² 10 735,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na południu Gdańska. MIeszkanie położone jest na piątym piętrze pięciopiętrowego budynku z windą przy ul. Kazimierza Wielkiego. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł51,16 m² 8 111,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

2 duże pokoje 51 m 2 łazienki 3 piętro Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 3. piętrze w budynku z 1975 roku. Układ pomieszczeń: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kruszewo,wielkopolskie

615 000 zł106,80 m² 5 758,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Kruszewie, gmina Ujście. Dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym w konstrukcji kanadyjskiej (szkieletowej) z osobnym murowanym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł75 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:288 m²

DO sprzedaży rod znajdujący się W osieczanach blisko raby oferta wyłącznie W biurze danax nie szukaj dalej Rodzinne Ogródki Działkowe (rod) w Osieczanach koło Myślenic (ok. 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

694 000 zł61,43 m² 11 297,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wygodne, ustawne sprzedawane z widocznym na zdjęciach wyposażeniem 4-pokojowe mieszkanie Rzeszów, ul. Zawiszy Czarnego. Oferta na wyłączność. Opis nieruchomości: - pow. użytkowa 61,43m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł165 m² 8 121,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Międzyrzecze dolne - Dom dom wolnostojący 1.340.000,00 zł! Do sprzedania Dom wolnostojący o dużym potencjale inwestycyjnym o pow. 165m2, częściowo podpiwniczony. Pięknie położony.

Szczegóły ogłoszenia

25,61 €/m²237,57 m² 6 085 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 237,57 m2 w ścisłym Centrum Warszawy. Lokal znajduje się on na dwóch poziomach.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 501 m² 116,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Idealna propozycja dla osób szukających spokoju w pobliżu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego - okolica zapierająca dech w piersi! działki.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł47,65 m² 7 660,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,65m , usytuowane na drugim piętrze niskiej zabudowy w Radomiu na osiedlu XV-lecie. Nieruchomość składa się z przestronnego, ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 572 m² 46,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona jest na skraju miejscowości cekcyn w pobliżu lasy i jeziora, niesamowity klimat do odpoczynku w ciszy i spokoju przy jednoczesnym szybkim dostępie do Świecia.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł34,86 m² 15 174,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł220 m² 11 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:326 m²

Atuty: jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Trójmiasta - Żabianka, idealna komunikacja z całym Trójmiastem, bliskość morza i terenów rekreacyjnych, po generalnym remoncie, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł120 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

W sercu malowniczego Szczedrzyka, tuż obok jezior Turawskich, czeka na nowych najemców wyjątkowe miejsce do życia cztery nowe domy w zabudowie bliźniaczej, które oferują nie tylko komfort, ale.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł97 m² 6 175,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Okazja! Polecamy do sprzedaży udział w dochodowej kamienicy w centrum Siemianowic Śląskich, w ramach udziału poniżej opisane mieszkanie do wyłącznego użytkowania. Ważne. Za.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Do wynajęcia dom w świetnej lokalizacji! Oferujemy do wynajęcia dom o powierzchni ok. 100 m położony w miejscowości Kielnarowa, gmina Tyczyn. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

964 764 zł89,40 m² 10 791,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bez podatku 2%pcc oraz bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 88,40 m usytuowane na 1 piętrze w budynku z windą. Planowany termin realizacji: jesień 2027 roku Opis.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 809 m² 70,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jarosław / ul. Stawki Na sprzedaż: działka budowlana 18 arów Marzysz o własnym domu w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta działka to idealna okazja! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł115 m² 5 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro Nieruchomości imperium oferuje Państwu dom w miejscowości Chełmiec gmina Chełmiec Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł37 m² 11 486,49 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 199 m² 140,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w częstochowskiej dzielnicy Stradom, przu ulicy Zamiejskiej o powierzchni ok 3199 m . Działka : nr 468/7 ,468/14,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 435 m² 62,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka budowlana z idealnymi parametrami w sąsiedztwie lasu! Łazory, gmina Harasiuki, woj. podkarpackie Położenie i okolica: łazory to urokliwa, turystyczna oaza, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Kępno

Kępno,wielkopolskie

417 000 zł61,01 m² 6 834,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kwadrat prezentuje na sprzedaż nowe, wygodne mieszkanie położone w Hanulinie (zosin). Lokal położony jest na piętrze domu w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia całkowita 61,01m 2. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł5 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji przemysław *604* 940 *753 **oto Alternatywa działka z wz | Bolimowska Wieś | 2500 m2 | Szukasz działki z warunkami zabudowy w spokojnej i widokowej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł141,77 m² 5 353,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Pięciopokojowy dom w zabudowie szeregowej (160,07 m2 w tym garaż 18,30m2), na działce o powierzchni 240 m2 w bydgoskim Fordonie - os. Eskulapa. Oferta na wyłączność - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł8 663 m² 80,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-leśna w miejscowości Wólka zaleska, gmina Pokrzywnica. Dostępne media: woda i prąd. Właściciel wystąpił o zmianę sposobu użytkowania działki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł61,27 m² 62,02 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,27 m przy ul. Zachodniej na Ruczaju. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł29,50 m² 3 898,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poziom: parter. Powierzchnia: 29,50 m2. Pomieszczenia: pokój - 14,7 m2 łazienka - 3,0 m2 kuchnia - 8.75 m2 korytarz 2,55 m2 Powierzchnia przynależne: dwa pomieszczenia w piwnicy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł53 m² 55,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie w kameralnym apartamentowcu z tarasem widokowym na dachu budynku. Mieszkanie składa się z: - dwóch rozkładowych sypialni - salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²234 m² 13 104 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Wynajmę bardzo ładną powierzchnie biurową wielkości 234m2 w super lokalizacji z bardz dobrym dojazdem z kazdej strony Warszawy ,duzy parking płatny dodatkowo 100zl netto miesięcznie.