Nieruchomości

238 367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

260 000 zł1 300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Foremna działka tuż przy lesie Do sprzedania działka o powierzchni 1379 m2 i wymiarach 42X33m. W sąsiedztwie nowoczesne domy jednorodzinne no i lasy. Spokojna, bardzo zielona ( no.

Szczegóły ogłoszenia

126,76 zł/m²71 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy Państwu na wynajem lokal usługowy o powierzchni 71 m , zlokalizowany na parterze nowo powstałego budynku przy ul. Portowej w prestiżowej dzielnicy Zabłocie w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 280 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładne działki o zróżnicowanej powierzchni : 1280 m2, ,1307 m2, 1375 m2,1723 m2 ,1786 m2 położone przy ul. Świerkowej w Wojcieszycach ( dojazd od ul. Karkonoskiej i Orzechowej).

Szczegóły ogłoszenia

164 880 zł687 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 687 m położona w miejscowości Święciechowa. Działka objęta jest obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43,10 m² 46,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego 2 Pokojowego mieszkanie położonego na II piętrze w III piętrowym bloku. Centrum Białegostoku ul. Waryńskiego 3/5 Mieszkanie, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł16 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży Miejsce parkingowe w garażu podziemnym ogrzewanym (z 2 stron zabudowany ) o wymiarach 2,70 szer x6,0 głębokość. Lokalizacja Garaż podziemny w bloku ul. Próchnika Piotrków.

Szczegóły ogłoszenia

25,13 zł/m²557 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem wynajmu jest nowoczesna hala o powierzchni 800 m , zlokalizowany w atrakcyjnej dzielnicy Rybnika. Doskonała lokalizacja , bezpośrednio przy drodze dk nr 78 , zapewnia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł14 589 m² 102,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 14 589 m2, położony w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Granicznej, w Południowej części miasta. Teren składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł70 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie położone w prestiżowej i cenionej części Warszewa- jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł3 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

***twój własny raj, jedyna taka działka 3000m2 Z wydanymi warunkami zabudowy*** ***jezioro Z pozwoleniem na sporty wodne, blisko plaża, możliwość zrobienia własnego pomostu*** ***tylko 4km.

Szczegóły ogłoszenia

98 500 zł895 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia działka budowlana w specjalnej cenie położona w miejscowości Szczaniec, w spokojnej i zielonej okolicy z szybkim dojazdem do Świebodzina oraz trasy S3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

945 000 zł109 m² 8 669,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł12 801 m² 46,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy świetną działkę inwestycyjną blisko natury! Potencjalny inwestor ma dwie możliwości- albo podzielić działki na mniejsze i sprzedawać je detalicznie, albo postawić osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

94,81 zł/m²137,11 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Warszawa ul. Chopina, 5 pokoi 137.11 m2 , znakomita lokalizacja przy Dolince Szwajcarskiej, idealne na biuro/siedzibę firmy Dla kogo? Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako prestiżowa siedziba firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł106 m² 18 679,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na Widzewie. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta oraz pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 628 m² 138,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Raszówka, 16,28 ar - Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 16,28 ar (1628 m ), położona w centralnej części Raszówki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²860 m² 21 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Hale w Białymstoku. Od 800m2.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł840 m² 369,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka zabudowana o pow. 840m2 w pobliżu jeziora Brożówka gmina Kruklanki Przedmiotem sprzedaży jest działka w trakcie budowy. Opis nieruchomości: kształt: prostokąt;.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł81,70 m² 11 003,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 81,7 m , położone na 1. piętrze nowoczesnej zabudowy wielorodzinnej z 2017 roku, w Mierzynie przy ul. Zacisznej 30. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł297 m² 6 700,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

<!-startfragment->wyjątkowy dom wolnostojący przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym - Gdańsk Matarnia Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży 7 działek w Radlowie w niedalekiej odległości od centrum. Działki o powierzchniach: 8 - 15 arów. Cena za ar 6.500 zł. Cena podana w ogłoszeniu jest kwotą za.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł74,16 m² 13 619,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA sprzedaż lokal użytkowy W świetnej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Międzyleskiej 20C, w nowo powstałej inwestycji Osiedle Międzyleska". Położenie Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł58,85 m² 18 351 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż ustawne, przestronne, 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, na 8, ostatnim piętrze, w budynku z 2004roku, przy ul. al. Ken 50 , w sąsiedztwie terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 000 zł68,73 m² 8 802,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta bez pcc I prowizji dla biura Kup mieszkanie w nowych domach dwulokalowych w Środzie Śląskiej! Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania o powierzchni 68,73 m2 ulokowanego.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł300 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Budynek magazynowo- biurowy z bardzo dobrym dojazdem. Hala magazynowa z odrębną bramą ok 175 m2 3 pomieszczenia biurowe pomieszczenie ekspozycyjno-handlowe toaleta Media: prąd, siła, wodociąg,.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł1 400 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł930 m² 1 613 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana blisko centrum Witkowa, składająca się z domu mieszkalnego, wytwórni parkietu i tartaku, na działce o pow. 11293 m2. Zamieszkały, bardzo ładny.

Szczegóły ogłoszenia

274 080 zł2 284 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rekreacyjna w turystycznej miejscowości nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł40,96 m² 10 717,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż - 2 pokoje z tarasem w świetnej lokalizacji przy ul. Koszalińskiej w Kołobrzegu Wyposażone w sprzęt i umeblowanie mieszkanie idealne dla singla lub pary. Na całkowitą.