Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

164 900 zł50 m² 3 298 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

[Na sprzedaż] Mieszkanie 50 m | Ruda Śląska ul. Janasa | 2 pokoje | Kamienica z klimatem Lokalizacja: ruda Śląska dzielnica Ruda 1 Adres: ul. Janasa 2a/12 Spokojna okolica z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Licencjonowane biuro Szymura nieruchomości oferuje do wynajęcia qygodne M3 w Rybniku,osiedle Nowiny przy ul. Floriańskiej. Mieszkanie 2-pokojowe w bloku z windą! To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przestrzeni, która nie idzie na kompromisy? Odkryj mieszkanie przy ul. Trentowskiego! Czy marzysz o wnętrzu, w którym w końcu odetchniesz pełną piersią? Zapomnij o ciasnych.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²27,60 m² 1 656 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia biura o pow. ok 28 m2 , jeden pokój , w nowoczesnym biurowcu na Powiślu w rejonie Mostu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 162 648 zł55,49 m² 20 952,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Leach & Lang jako wyłączne biuro sprzedaży nowej inwestycji Mogilska 31 (oferta bezpośrednia, bez prowizji!) ma przyjemność zaoferować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł32,50 m² 24,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie W szamocinie Przedmiotem oferty jest kawalerka w kamienicy w centrum Szamocina. Lokal o powierzchni 32,5 m 2 , usytuowany na I piętrze budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł12 673 m² 63,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Kargowej! Szukasz gruntu z potencjałem, który w najbliższych latach może znacząco zyskać na wartości? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Grunt położony.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł10 000 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wynajmę hektar obok 3M na Kowalskiej W skład nieruchomości wchodzą: 1. Były budynek kotłowni - ok 85 m. 2. Garaż - ok 50 m. 3. Mieszkanie - ok 50 m. 4. Wiata - ok 270 m. Łącznie części.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł3 000 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Znakomicie zlokalizowana, dostęp do wszystkich mediów woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód. Możliwość zabudowy 50%. Bezpośredni zjazd na działkę z drogi powiatowej. Odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł111,32 m² 11 219,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy eleganckie mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu w Kudowie-Zdroju, położonym w malowniczym regionie Gór Stołowych. To przestronny lokal o powierzchni 111,32 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowy składający się z 350 m2 hala magazynowa ogrzewana 650 m2 hala magazynowa nieogrzewana 350 m2 pow biurowo-socjalnej Cena netto 25 zł/m2 + media wg zużycia Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł810 m² 307,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Łochowo, gmina Białe Błota.

Szczegóły ogłoszenia

6 303 840 zł105 064 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: - bezpośrednie sąsiedztwo Sztumskiej Strefy Ekonomicznej - dobra komunikacja - w odległości 800.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł180 m² 19,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:470 m²

Prezentuje Państwu do wynajęcia budynek o powierzchni użytkowej 180m2 położony w Mysłowicach - Brzezince przy ul. Chrzanowskiej. Budynek składa się z 6 pomieszczeń oraz ogrodu. 2 duże.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł103 m² 13 970,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Połącz zalety życia w bloku i domu. Dwupoziomowy apartament o powierzchni 103m2 ze 100 metrowym tarasem na dachu! Na sprzedaż - 2 poziomowy apartament położony w kameralnym 3.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł4 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni około 4500 m2 (w trakcie wydzielania z większej) w miejscowości Palikije Drugie (gmina Wojciechów). Wymiary w przybliżeniu: 20,0 m x 225,0 m.

Szczegóły ogłoszenia

20 500 000 zł17 228 m² 1 189,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki inwestycyjne z widokiem na całą panoramę Tatr w miejscowości Sierockie gm. Biały Dunajec o łącznej powierzchni 1.7 ha z wydanymi WZ na budowę 14 domów wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł16 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na wynajem garaż, który mogą służyć jako mały magazyn. Pow. 15 m2 na ogrodzonej działce z monitoringiem. Dodatkowym atutem jest niezależny wjazd oraz lokalizacja. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 175 m² 142,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Orzeszu w dzielnicy Gardawice, powierzchnia 1175 m2, sprzedam, 168 000 zł. Oferta bez prowizji - kupując tą nieruchomość z pomocą wgn Orzesze nie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł25 600 m² 27,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku magazynowo-produkcyjnego o powierzchni 3000m2. Szerokość elewacji frontowej budynku magazynowo - produkcyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 494 m² 159,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w doskonałej lokalizacji - Dęblina, osiedle Lotnisko, ul. Trapezowa Zapraszam do zapoznania się z materiałem wideo! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

155 540 zł1 111 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Odkryj doskonałą harmonię życia wiejskiego i miejskiego, inwestując w działkę na wsi idealnie skomunikowaną z miastem! Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Długa

Jegłownik,warmińsko-mazurskie

181 120 zł4 528 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Propozycja sprzedaży działki budowlanej w Jegłowniku gm. Gronowo Elbląskie. Działka o powierzchni 4528 m2 o kształcie prostokąta. Położona jest na ul. Długiej na uboczu głównej.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 200 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie cztery działki budowlane położone w pięknej okolicy lasów w Jaźwinach. Cicha i spokojna okolica, położona z dala od zgiełku wielkich miast. Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł31 300 m² 7,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna o powierzchni 3,13 ha. Działka rolna o powierzchni 3,13 ha w mijscowości Sierakowo Sławieńskie w gminie Sianów w powiecie koszalińskim. Według Miejscowego Planu.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Atrakcyjny i niezwykle przestronny dom w zabudowie szeregowej położony w popularnej i dobrze rozwiniętej części Zielonej Górze - Łężycy. Budynek o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł68,85 m² 7 233,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zlokalizowane w spokojnej, zielonej okolicy - to mieszkanie oferuje wygodę życia blisko natury, w sąsiedztwie lasów i terenów rekreacyjnych, z dala od miejskiego hałasu. To ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł116,61 m² 6 766,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesną Inwestycję, która została zaprojektowana z myślą o nowoczesnym stylu architektonicznym połączonym z ekologicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 137 zł54,65 m² 11 567,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod ręką szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł356,45 m² 4 755,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 975 m²

Jeśli marzysz o stworzeniu miejsca z charakterem w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Bieszczadów, ta oferta jest dla Ciebie. W Wetlinie , w otoczeniu gór, szlaków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 464 zł39,57 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na tereny zielone! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł301 m² 162,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rekreacyjna z księgą wieczystą, położona w urokliwej miejscowości Wierzchucinek, idealna dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Nieruchomość o pow. 301m2.

Szczegóły ogłoszenia

586 196 zł58,09 m² 10 091,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! Już dziś kup swoje wymarzone M! Lokal B5 - Taras: 4,03m + ogródek - mieszkanie o powierzchni 58,15m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - dajemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł107,89 m² 157,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowy apartament W inwestycji apartamenty ludwiki Z tarasem Wysoki standard wykończenia | Funkcjonalny układ | Dobry dojazd do centrum biznesowego | Liczne tereny zielni w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 179 900 zł142,09 m² 83,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bez prowizji Bez pcc Możliwość wykończenia pod klucz Domy w Łuczycach w stanie deweloperskim o powierzchni około 142.09 m2 plus strych nieużytkowy. Na pięknych działkach.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł32 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

| kawalerka o powierzchni 32 m2, znajdująca się na wysokim parterze w bloku 15 piętrowym. Osobna kuchnia. Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu bez księgi wieczystej. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 501 058 zł127,64 m² 19 594,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kameralne osiedle pięciu budynków mieszczących w sumie 120 apartamentów zatopione w zieleni blisko centrum Gdańska. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez 2% podatku pcc i prowizji! Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł1 275 m² 2 980,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Obiekt przemysłowo-usługowy z powierzchnią biurową, własnym terenem - idealne miejsce dla Twojego biznesu. Działka z miejscem na: plac manewrowy, parking dla pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Czernikówko,kujawsko-pomorskie

765 000 zł210 m² 3 643 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Dom, czernikówko, 210 m2, 5 pokoi, działka 9800 m2, wolnostojący, dwa garaże. Marzysz o sielskim życiu z dala od miejskiego zgiełku. Zbieraniu owoców z własnego ogrodu, kawie na.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 140 m² 86,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1140 m2 z wydanymi warunkami zabudowy w Nowych Bielicach. Dojazd do nieruchomości prowadzi drogą utwardzoną. Działka jest płaska w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł4 525 m² 97,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Wysoka, w spokojnej i zielonej części gminy Jordanów. Działka o powierzchni 4525 m ma regularny, zbliżony do.