Nieruchomości

238 303 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

150 000 zł9 300 m² 16,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna w miejscowości Żabno, o powierzchni 93 arów. Działka w kształcie prostokąta. Media: - studnia, - prąd w drodze. Dojazd drogą polną. Gmina Żabno nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 900 zł222 m² 6 756 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:439 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 220 m, usytuowany w doskonałej lokalizacji w Żyrardowie. Nieruchomość w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Łobez,zachodniopomorskie

630 000 zł190 m² 3 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:909 m²

Zamieszkaj i Zarabiaj! Dwulokalowy dom z potencjałem w Łobzie, ul. Kraszewskiego! Marzysz o własnym domu z ogrodem, a jednocześnie chciałbyś czerpać z niego stały.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 708 m²

Klimatyczne domek z sadem nad Narwią tylko 60 min od Warszawy Szukasz miejsca na odpoczynek od miasta? Marzy Ci się własny domek nad rzeką, wśród zieleni i sadów owocowych? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł40,42 m² 33 399,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie o powierzchni 40,42m2 w Juracie. Lokal mieści się przy ulicy Ratibora, w wyremontowanym i ogrodzonym budynku z miejscami postojowymi dla.

Szczegóły ogłoszenia

6 559 080 zł14 907 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę(nr.14 ob. 22) o powierzchni 14907 mkw. zlokalizowaną przy ul Radzymińskiej w Kobyłce, pod koniec października zostanie uchwalony nowy plan miejscowy który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł109,50 m² 6 301,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Loftowy!parterowy! wolnostojący! przy pkp, duża działka super lokalizacja Gorąco polecam dom wolno stojący położony w gminie Czernica. Dom składa się z: 1 wiatrołap - garderoba 3,5 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł711 m² 181,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 711m2 w cichej i spokojnej lokalizacji Libiąża w dzielnicy Kosówki. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł43,95 m² 6 029,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,95m2 położonego w Krośnie na os.Magurów, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Wołczkowo,zachodniopomorskie

789 000 zł113,88 m² 6 928,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mamy przyjemność zaprezentować lokal w zabudowie bliźniaczej położony w cichej lokalizacji Wołczkowa! W skład nieruchomości o powierzchni 113,88 m2 wchodzą: parter: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł7 377 m² 0,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia gruntu położonego w Złotym Stoku przy ul. Kolejowej, woj. dolnośląskie, działka nr 4/13.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 085 m² 55,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana w miejscowości Siemianówka o powierzchni 2085mkw. Nieruchomość w kształcie foremnego trójkąta zlokalizowana przy drodze asfaltowej. Przy działce dostępne wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł2 016 m² 269,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka objęta mpzp - 3.4MN, ZP - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zieleni urządzonej! Cena do negocjacji. Dojazd od ul. Herbowej. Powierzchnia 2016 m2. Wymiary ok. 21 x 96 m.

Szczegóły ogłoszenia

53,26 zł/m²92 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 92 m , położony na 1. piętrze budynku z windą, dostępny od zaraz. Lokal składa się z 5 niezależnych pomieszczeń, które.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł48,20 m² 8 692,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania w Toruniu Rubinkowo I (ul. Donimirskiego), które łączy funkcjonalny układ, wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł4 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Polecam na wynajem komórkę lokatorską o powierzchni 4m2 przy ulicy Braniborskiej. Opłaty: - 3000 zł najem.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł60,54 m² 10 455,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie na Dolnym Czechowie - ul. Rogowskiego, w budownictwie z lat 90-tych, powierzchnia mieszkania 60,54 m składa się z : * salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł254 m² 8 661,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Marzysz o komfortowym życiu w spokojnej okolicy, jednocześnie z łatwym dostępem do wszystkich udogodnień? Ten wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 254 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 079 zł40,20 m² 16 395 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament w sercu Karpacza | kameralna inwestycja, potencjał inwestycyjny Są lokalizacje, które od lat budują swoją wartość - nie przez chwilową modę, ale dzięki połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²382 m² 13 370 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz nowego, reprezentacyjnego miejsca dla swojej firmy? Koniecznie sprawdź tą ofertę! Przedmiotem najmu jest przestrzeń biurowa w Wysogotowie pod Poznaniem, zlokalizowana na 2. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 140 m, posadowiony na pięknej, działce ok. 466 m, w świetnym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 261 m² 149,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 4 działki budowlane inwestycyjne pod zabudowę szeregową z projektem oraz wydanym pozwoleniem na budowę w Krzeczynie Wielkim - okolice Szkoły Podstawowej. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł700 m² 792,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Hala przemysłowa o pow. ponad 700 m/2 posadowiona na działce 0,48 ha. Kolejne 700 m/2 na poddaszu do dowolnej adaptacji. Hala znajduje się na obrzeżach Węgorzyna, dogodny dojazd polbrukiem. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł150 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:852 m²

Jeśli dom ma być miejscem, do którego wraca się z prawdziwą przyjemnością ta lokalizacja daje dokładnie to, czego rodzina potrzebuje: spokój, wygodę i przestrzeń do życia. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł60 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m + komórka lokatorska 2,3 m Lokalizacja: ul. Dożynkowa, ponikwoda, lublin Informacje podstawowe: trzy oddzielne, funkcjonalne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł8 000 m² 110,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka na Kaszubach z widokiem na Jezioro Glinne w Gminie Chmielno. Zaledwie 1 godzinę drogi od Trójmiasta. Teren lekko opadający w kierunku jeziora pozwala na fantastyczne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł65,85 m² 3 340,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,85 m2 zlokalizowane w Szczytnie przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł1 713 m² 1 634,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną , położoną w Mińsku Mazowieckim przy ul. Widok, o numerze ewidencyjnym 2666, o powierzchni 1 713 m2. Nieruchomość posiada Miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ulica Reagana, osiedle Zielona Aleja. Nowe mieszkanie o powierzchni 41 m2. Nowoczesny blok w dobrej lokalizacji. Mieszkanie jeszcze nie używane. Posiada własny ogródek. Cena najmu: 2200 zł/mc.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł80 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Biuro nieruchomości ab Grand Poleca Państwu sielski krajobraz okolicznych pól, łąk, lasów i zagajników, oraz typowo wiejskiej zabudowy, charakterystycznej dla terenów Podlasia. Siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł170 m² 2 170,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Funkcjonalny dom jednorodzinny z budynkami gospodarczymi! ul. Targowa 12, frampol Położenie i okolica: nieruchomość położona w w spokojnej miejscowości pełniącej funkcję lokalnego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł60 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu luksusowe 3-pokojowe mieszkanie na Gdańskim Ujeścisku. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w dynamicznie rozwijającej się i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł36,66 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, nad jarem, ulica korczaka, 2 pokoje, II piętro. Wgn nieruchomości Oddział w Elblągu prezentuje komfortowe mieszkanie na wynajem, na osiedlu Nad Jarem, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł82 m² 6 939,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle czarne - 3 pokoje na parterze Z ogródem / parking / piwnica Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o ogródkiem, położonego na Osiedlu Czarne w Jeleniej Górze. Opis.