Nieruchomości
238 367 ogłoszeń
Od najnowszych
Mieszkanie 2-pokojowe Piła
Piła,wielkopolskie
259 000 zł43,60 m² 5 940,37 zł/m²
Dom z garażem Topólcza
Topólcza,lubelskie
849 000 zł123 m² 6 902,44 zł/m²
Lokal handlowy Złotów
Złotów,wielkopolskie
195 000 zł37 m² 5 270,27 zł/m²
Mieszkanie, ul. Bacha
Warszawa,mazowieckie
1 600 000 zł88 m² 18 181,82 zł/m²
738 530 zł3 211 m² 230 zł/m²
Biurowiec Gutkowo
Gutkowo,warmińsko-mazurskie
9 600 zł235,87 m² 40,70 zł/m²
699 999 zł52 m² 13 461,52 zł/m²
Dom z tarasem Ciekoty
Ciekoty,świętokrzyskie
1 190 000 zł300 m² 3 966,67 zł/m²
Dom, ul. Sabinowska
Częstochowa,śląskie
889 000 zł200 m² 4 445 zł/m²
Działka inwestycyjna Zbrza
Zbrza,świętokrzyskie
160 000 zł2 471 m² 64,75 zł/m²
Mieszkanie z garażem Wrocław
Wrocław,dolnośląskie
1 347 500 zł91,70 m² 14 694,66 zł/m²
Działka Nowy Prażmów
Nowy Prażmów,mazowieckie
170 000 zł1 063 m² 159,92 zł/m²
Dom bliźniak, ul. Kminkowa
Kosakowo,pomorskie
1 550 000 zł90,19 m² 17 185,94 zł/m²
298 000 zł1 513 m² 197 zł/m²
Działka rolna Bajtkowo
Bajtkowo,warmińsko-mazurskie
145 000 zł3 087 m² 46,97 zł/m²
Mieszkanie
Warszawa,mazowieckie
2 300 000 zł114,34 m² 20 115,45 zł/m²
Budynek użytkowy, ul. Spokojna
Stargard,zachodniopomorskie
1 500 000 zł530 m² 4 716,98 zł/m²
1 570 000 zł262,40 m² 5 983,23 zł/m²
725 000 zł51,25 m² 14 146,34 zł/m²
Działka inwestycyjna uzbrojona Łeba
Łeba,pomorskie
3 579 300 zł23 862 m² 150 zł/m²
Apartament 3-pokojowy, al. Hallera
Wrocław,dolnośląskie
803 740 zł57,41 m² 14 000 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Sopot
Sopot,pomorskie
1 439 000 zł73,88 m² 19 477,53 zł/m²
Dom z garażem Śrem
Śrem,wielkopolskie
960 000 zł200 m² 4 800 zł/m²
250 000 zł1 040 m² 240,38 zł/m²
1 600 zł37,99 m² 42,12 zł/m²
Działka budowlana Jaczów
Jaczów,dolnośląskie
360 000 zł1 830 m² 196,72 zł/m²
859 000 zł54 m² 15 907,41 zł/m²
2 400 zł37,79 m² 63,51 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Poznańska
Gniezno,wielkopolskie
739 000 zł174 m² 4 247,13 zł/m²
Działka budowlana Wojciechówka
Wojciechówka,wielkopolskie
990 000 zł4 500 m² 220 zł/m²
Mikrokawalerka umeblowana
Gdańsk,pomorskie
2 200 zł20 m² 110 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem Pruszków
Pruszków,mazowieckie
688 662 zł56,58 m² 12 171,47 zł/m²
825 000 zł5 520 m² 149,46 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska
Poznań,wielkopolskie
2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Maszewo
Maszewo,zachodniopomorskie
79 000 zł969 m² 81,53 zł/m²
389 000 zł1 347 m² 288,79 zł/m²
Działka Kamień Pomorski
Kamień Pomorski,zachodniopomorskie
226 070 zł1 739 m² 130 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia