Nieruchomości

238 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

499 000 zł160 m² 3 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Uwaga! uwaga! To ogłoszenie może zmienić Twoje życie! A przynajmniej. adres zamieszkania :) Masz już dość życia w bloku, gdzie słyszysz więcej o sąsiadach niż o sobie samym?.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł46,54 m² 9 991,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

For english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z największym w budynku 80-metrowym tarasem. Świeżo oddana inwestycja, mieszkanie po odbiorach, można od razu.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł65 m² 14 307,69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Fasolowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 978 185 zł25 736 m² 154,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 736 m²

Prezentujemy klimatyczny dom 160m2 wraz z dużą działką inwestycyjną oraz budowlaną , która dzieli się na : Działka inwestycyjna, możliwość budowy hali, parkingu : 21101 m2 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 318 zł62,18 m² 13 047,89 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,18 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lipiany,zachodniopomorskie

720 000 zł115 m² 6 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży uroczego domu w Lipianach miejscowości położonej pomiędzy Jeziorem Wądół i Jeziorem Kościelnym. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł96 m² 6 770,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Rydułtowach Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowanych z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł7 500 m² 116 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania działka w Sidzinie. Działka o powierzchni 75 a i nieregularnym kształcie. Teren w miejscowym planie przeznaczony pod zieleń nieurządzoną, częściowo przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 066 m² 111,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działka budowlana we wsi Radomice w bliskiej odległości Szklarskiej Poręby oraz Świeradowa Zdrój. Bardzo dobrze i wysoko położona działka z widokiem na całe pasmo.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł900 m² 138,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja: łabowa (gmina Łabowa) - Powierzchnia: 9 ar (900 m ) - Media: wodociąg gminny w granicy, gaz w granicy, prąd ,kanalizacja. - przeznaczenie: realizacja różnorodnych projektów.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł42,50 m² 8 470,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal usługowo handlowy o łącznej powierzchni 42,5 m , położony w pasażu przy ul. Sikorskiego 6a w Białymstoku. Opis nieruchomości: w skład oferty wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł68,12 m² 3 816,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Kłobucku przy ul. Staszica 28a. Nieruchomość znajduje się na parterze domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł5 375 m² 464,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Agent prowadzący: marcin hus po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Działka inwestycyjna z widokiem na Babią Górę | Zawoja | 6 działek budowlanych + pozwolenie na budowę Na.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł37 500 m² 10,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 52.003667, 21.214361 Moczydłów, gm. Góra Kalwaria Numery Ewidencyjne 210 i 211 Media Brak w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 625 700 zł162 570 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nieruchomość rolna o powierzchni ponad 16 hektarów w miejscowości Wycześniak. Położona bezpośrednio przy drodze gminnej. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania Tereny leśne.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł37,10 m² 9 946,09 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania na ulicy Stromej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na dziesiątym piętrze wieżowca. Lokum jest bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Żółwin,mazowieckie

650 000 zł3 042 m² 213,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz zamieszkać wśród zieleni, ciesząc się ciszą i spokojem? To jest okolica dla osób lubiących spacery, przejażdżki rowerowe i relaks! Na sprzedaż działka o pow. 1389m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 348 m² 218,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1348 m w malowniczej części Kłokocina, w cenie 330 000 zł. To wyjątkowa okazja dla osób, które myślą o własnym domu i chcą.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł9 882 m² 161,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*oferta dostępna tylko W biurze północ nieruchomości głógów* Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 319 o powierzchni 9882m.kw., położona w Ruszowicach. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie (34 m2) przy ul. Myśliwskiej. Tylko u Nas! Oferta na wyłączność! lokalizacja I budynek: nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w niskim apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

894 096 zł49,57 m² 18 037,04 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 49,57 m, zlokalizowanego w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 199 m² 40,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 2199 m 2 Znajdującą się na terenie Woli Bałuckiej Cały teren charakteryzuje się ciszą i spokojem bliskość lasów to atut.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł76,50 m² 5 620,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 76,5m2 usytuowane na II piętrze w budynku z cegły w okolicach ulicy Kanonierskiej. Mieszkanie charakteryzuje się ustawnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł75 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum Gliwic. Prawdziwy, wielkomiejski apartament z widokiem na Plac Piłsudskiego. Oferta dla osób poszukujących, dużego, nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 050 m² 80,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka zlokalizowana w malowniczej miejscowości Zastań, 3 kilometry od morza. Działka o pow. 2050 m kw. położona na terenie objętym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł931 m² 397,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjne działki budowlane w Osielsku o powierzchni 931 m 2 oraz 1233m 2 objęte mpzp. Wymiary działki: 29 (długość) x 32 (front działki). Mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł35 000 m² 7,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Na sprzedaż rozległa nieruchomość rolna składająca się z kilku działek, w pełni zalesiona, o łącznej powierzchni aż 35 000 m . Położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł242 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 253 m²

Dom z 2010 roku, w pełni umeblowany i wyposażony, co pozwala na natychmiastowe wprowadzenie się bez dodatkowych inwestycji. Zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 268 zł57,34 m² 10 782,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie położone na parterze w nowoczesnym budynku mieszkalnym przy ul. Koncertowej.Osiedle, z uwagi na wysokość zabudowy jest bardzo kameralne, a mieszkania: gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²165 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy 165 m.kw. w ścisłym centrum Warszawy. W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć internetowa upc. Cena najmu netto za 1m2 - 40 pln Do powyższej.

Szczegóły ogłoszenia

109 311 zł1 317 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w miejscowości Jasieniec w gminie Głowaczów o powierzchni 1317 m2 (35x37.5). Możliwość wystąpienia o warunki zabudowy. Obok druga działka.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł3 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o pow. 31 ar. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego działka jest o symbolu mn- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł52 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Oferta sprzedaży mieszkania położonego w centrum Brzegu, przy ul. Staromiejskiej, w zabytkowym budynku po remoncie dachu i elewacji. Lokal o pow. użytkowej 51,99m2, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł62,01 m² 7 498,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Sztum, ul. Mickiewicza Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 62,01 m , położone na trzecim (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

50,05 zł/m²115,68 m² 5 790 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna przestrzeń użytkowa dostępna od zaraz - 115,68 m w stanie deweloperskim, położona na parterze nowego budynku przy ul. Rembielińskiego w Łodzi. Świetna lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje działkę budowlaną na sprzedaż w Sukowie o powierzchni 1000 m2. Szukają Państwo spokojnego miejsca? Jednocześnie zależy Wam na.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł12 900 m² 3,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę kompleksu 5 działek rolnych, rolno-leśnych oraz budowlana ~ 11ar do 1,29ha zlokalizowane w miejscowości Rzepiennik Biskupi, gmina Rzepiennik.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 308 m² 49,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Orzesze w rejonie ul. Powstańców Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł5 800 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 58 arów, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Lubenia. Nieruchomość wyróżnia się rewelacyjną lokalizacją oraz pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

228 700 zł1 386 m² 165,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana nad jeziorem Dłuskim, gmina Rypin. Nieruchomość znajduje się w malowniczej okolicy Pojezierza Rypińskiego, w pobliżu wielu innych jezior, co.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł30 000 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę przemysłową w Kędzierzynie-Koźlu. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy Energetyków.