Nieruchomości

239 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

586 636 zł32,74 m² 17 918,02 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Idealne na start mieszkanie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

170 324 zł1 078 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1078 m2 położoną w rejonie ulicy Herby w gminie Miedziana Góra niedaleko Kielc. Działka nr 761 o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł193,82 m² 5 154,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wygląda jak bungalow, ale bungalowem nie jest. ma piętro. Dom wolnostojący jednorodzinny lub. dwurodzinny lub mieszkasz na piętrze a pracujesz na parterze (lub odwrotnie, jak wolisz). Ty kupujesz, ty.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł276,90 m² 9 570,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:916 m²

Dom z dużym potencjałem w Krakowie | 276,9 m | 6 pokoi | 2 wejścia | idealny pod biznes i zamieszkanie. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny do zamieszkania z 2002 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł33,53 m² 18 759,32 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,53m2 znajdujące się na ul. Galicyjskiej na Czyżynach. Lokalizacja: nowoczesne i zielone osiedle w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona

Kielce,świętokrzyskie

5 900 000 zł1 315 m² 4 486,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 313 m²

| do sprzedania 3 budynki magazynowe/przemysłowe/usługowe o łącznej powierzchni ok. 1315 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w terenie pełniącym funkcje przemysłowo-usługowe. Teren dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,10 m² 5 970,96 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M3 55 m2 (60 m2 po podłodze) z dużym balkonem i piwnicą Parkitka, częstochowa Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M3 o powierzchni użytkowej 55,1 m2 (ok. 60 m2 po.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79 m² 10 113,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Ustronia w nowoczesnym budynku. Nieruchomość jest bardzo uniwersalna. Może służyć dla rodziny z dziećmi które na piechotę dostaną się do.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł19 000 m² 78,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. 1,9 ha (w tym części budowlanej około 7 arów) zlokalizowana w miejscowości Bębło , gm. Wielka Wieś. Działka falista, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł115,80 m² 7 124,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy apteka z możliwością prowadzenia innych usług Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy, w którym obecnie funkcjonuje apteka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł77 m² 3 233,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 783 m²

Siedlisko z dużym potencjałem w spokojnej okolicy Pisary, gmina Ożarów. Dom o powierzchni 77 m , położony na działce 1783 m , z dodatkową przyległą działką 597.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł17,95 m² 12 980,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 5(poddasze) przy ulicy Prądzyńskiego 23 w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 17,95 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Resko

Resko,zachodniopomorskie

525 000 zł180 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 832 m²

Na sprzedaż urokliwy dom w stylu dworkowym 180m2, działka 3832m2 Na sprzedaż wyjątkowy dom w stylu dworkowym - 180 m2, malownicza działka 3832 m2 Zapraszamy do zapoznania się z unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Żabno

Żabno,kujawsko-pomorskie

649 000 zł132,70 m² 4 890,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta sprzedaży domu - żabno, gm. Mogilno Dom z historią, duszą i widokiem na jezioro Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Żabno, gmina Mogilno,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł8 923 m² 336,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Katowicach na terenie likwidowanej kwk "wieczorek" w rejonie dzielnicy Giszowiec o łącznej powierzchni 8923 m w skład których wchodzą działki gruntu nr.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł71,85 m² 10 702,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe czteropokojowe mieszkanie (71,85 m ) na I piętrze budynku z windą z 2022 roku w centrum Bydgoszczy. Oferta wyłącznie W naszym biurze. więcej zdjęć na stronie biura.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł28,40 m² 3 873,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na II piętrze w budynku wielorodzinnym dwuklatkowym zlokalizowanym na osiedlu w Zielonkach gm. Satry Targ, pow. sztumski. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²70,50 m² 2 538 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Pod wynajem powierzchnia biurowa w metrażu 70,5m2 w Katowicach ul. Opolska 22 Oferta bezpośrednio od właściciela - Patrycja Missala   Czynsz 2538 zł netto + części wspólne +.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 200 m² 315,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia przepiękne działki w bezpośrednim sąsiedztwie Grodziska Mazowieckiego - w Kozerkach. Działki prostokątne o wymiarach 27m x 44m. Media: prąd, woda, gaz w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł71,33 m² 6 589,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przestronne 71 m z dwoma garażami i niskim czynszem Szukasz dużego mieszkania z funkcjonalnym układem i realnymi dodatkami, które podnoszą komfort życia? Ta nieruchomość oferuje 71.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²28 m² 840 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w centrum Mysłowic lokalizacja: ulica Wojska Polskiego znajduje się blisko ścisłego centrum miasta co zapewnia łatwą widoczność i łatwy dostęp do klientów.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 718 m² 64,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pogorzeliska, działka budowlana, 17 ar, cena 110 000,00 zł. Na sprzedaż działka budowlana w Pogorzeliskach, na nowo powstającym zacisznym, urokliwym osiedlu. Działka o kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł500 m² 1 180 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż obiekt przemysłowy o powierzchni około 500m2 w miejscowości Radgoszcz w powiecie Dąbrowa Tarnowska. Obiekt znajduje się na działce o powierzchni 1957m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kielce,świętokrzyskie

1 250 000 zł3 178 m² 393,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| do sprzedania działka o pow. 3178 m2 zlokalizowana przy ul. Prostej w Kielcach , o wymiarach ok. 24m x 130m x 27m x 139m. Ogrodzona, częściowo zagospodarowana, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł112 m² 10 705,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom z pompą ciepła, fotowoltaiką 9 kwp oraz bardzo niskimi kosztami utrzymania! Jeśli szukasz nowoczesnego domu, który nie tylko zachwyca wykończeniem, ale.

Szczegóły ogłoszenia

601 600 zł26 m² 23 138,46 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mint Property prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i funkcjonalne jedno pokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m , znajdujące się na 6 piętrze w 6-piętrowym budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 000 zł61,25 m² 13 910,20 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnie urządzonego mieszkania z balkonem na świetnie usytuowanym osiedlu - Szczepin. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 224 zł54,91 m² 10 493,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z widokiem na góry | 54,91 m | 2. piętro | 3 sypialnie + salon z aneksem | Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,91 m , położone na 2. piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł48,20 m² 9 522,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży ustawnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,2 m , zlokalizowanego w cichej i zielonej części Białegostoku osiedle Dziesięciny.