Nieruchomości

239 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 170 000 zł300 m² 7 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 775 m²

Na końcu oddalonej od jezdni drodze wewnętrznej zlokalizowany jest wjazd na działkę pod rezydencję mieszkalną w środku zalesionego obszaru gdyńskiej dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Porośnięty.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł46,50 m² 8 150,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przy parku, po remoncie. Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na III piętrze niskiego bloku na os. Dolinkiw Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o pow. 46,5 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł956 m² 80,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 956 m , położona w miejscowości Dobrzelów, gmina Bełchatów, województwo łódzkie. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł1 904 m² 1,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 904 m²

Kłodawa, dobry dojazd. Działka o pow. 1.904m2 w regularnym kształcie prostokąta, w całości utwardzona, ogrodzona z dużą bramą. Na działce 2 kontenery, które mogą służyć jako.

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł7 600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| przedmiotem sprzedaży jest teren rolno-leśny o powierzchni 76 arów położony w miejscowości Kasina Wielka, gm. Mszana Dolna w sąsiedztwie lasu zlokalizowanego na zboczach góry Ćwilin.

Szczegóły ogłoszenia

33,66 zł/m²89,12 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność: na wynajem lub sprzedaż przestronny lokal w Wałbrzychu w spokojnej części Śródmieścia o pow. 89,12m2. Lokal składa się z pomieszczenia typu open space.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł450 m² 3 553,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Oferta 0% od kupującego! Oferuję do sprzedaży dwukondygnacyjną kamienicę w Centrum Częstochowy. Na parterze 5 mieszkań typu M2 (pokój z aneksem kuchennym, łazienka oraz przedpokój), na.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł67 m² 65,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni 65 m , zlokalizowany przy ulicy Dworcowej 13 w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²12 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przemyśl, ul. Jagiellońska. Ścisłe Centrum Przemyśla Wynajmę Kiosk 12m. Szukasz idealnego miejsca na swój biznes z dużym natężeniem ruchu pieszego? Oferuję do wynajęcia wolnostojący kiosk.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia, w pełni wyposażone, nowoczesne mieszkanie trzypokojowe znajdujące się w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy ul. Mogilska 120b. Dobre połączenia komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł47,70 m² 15 828,09 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy - przestronne i atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , do remontu. Usytuowane na 5 piętrze 11-piętrowego budynku z windą, w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

373 000 zł71,20 m² 5 238,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą, garażem i ogródkiem - siemianice kwadrat prezentuje na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 71,20.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł1 220 m² 81,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Youhouse Wycena i Sprzedaż Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną blisko jeziora Wieczorki oraz jeziora Skarlińskiego z możliwością zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 842 zł36,45 m² 15 660,97 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania / lokale w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 000 m² 449 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż uroczy domek z dala od zgiełku i miasta w miejscowości Sikorzyno koło Gołubia. Posiadłość położona.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł55,50 m² 5 315,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz ciszy, przestrzeni i wygody? To może być to - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości bemo oferuje komfortowy apartament na wynajem, zlokalizowany w samym centrum miasta. Lokal o powierzchni 40 m2, składa się z: salonu połączonego z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²15 m² 585 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia pokoje od 14 m2 do 25m 2w reprezentacyjnym budynku o wysokim standardzie.Budynek wyposażony jest w windę.Pokoje doskonałe na gabinety lekarskie dowolnej specjalizacji lub biura.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Jacewska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 230 000 zł177 m² 6 949,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Nowoczesny Nowy Dom parterowy Do wprowadzenia Nowoczesny dom parterowy z garażem 143,2 m2 działka 1027 m2 gotowy do zamieszkania. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł968 m² 2 376,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość o pow. łącznej 6000 m2 , zabudowana , użytkowana jako zakład produkcyjno magazynowy. Nieruchomość położona w miejscowości na trasie Kołobrzeg Koszalin , ok. 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 284 m² 194,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca pod budowę domu, ale męczą Cię standardowe, ciasne i prostokątne podziały? Ta działka to przestrzeń dla osób, które cenią sobie nieszablonowe rozwiązania i chcą.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł78 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 318 m²

Za praszam na prezentacje domu znajdującego się w miejscowości Zduńska Wola przy ul: jodłowej 115 Teren będący własnością, składający się z działki o łącznej powierzchni ok. 43.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²120 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem lokal z przeznaczeniem na biuro lub nieuciążliwe usługi. Lokal stanowi część domu mieszkalnego, ale jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł170 m² 10 876,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny | gruntowa pompa ciepła | wyposażony | przy lesie | piękny ogród| niskie koszty utrzymania | 2 wiaty garażowe | 7 km od wrocławia Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 191 zł60,25 m² 10 542,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: kamil Bogdanowicz tel:   Otoczenie nieruchomości: siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

45 zł/m²400 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Biurowiec oferuje wysoki standard wykończenia. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 571 578 zł106,71 m² 14 727,56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zachęcam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkanie na sprzedaż w stanie deweloperskim, zlokalizowane na szóstym piętrze nowo wybudowanego 6 piętrowego budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42,50 m² 51,76 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu jasne i przytulne mieszkanie o pow. 42,50 m2 w bloku na ul. Rybackiej w Opolu. Zlokalizowane na IV piętrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł617,71 m² 1 019,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 260 m²

NA sprzedaż nieruchomość O powierzchni 617,71 m2 na działce o powierzchni14 260 m2 Projekt budowlany został wydany na budynek masarni z poddaszem użytkowym. Budynek wybudowany metodą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł110,32 m² 10 415,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Enklawa cylichowska - kameralne osiedle tworzone przez doświadczonych deweloperów Wyjątkowa promocja majówkowa do 8.05 - domy już od 1 149 000 zł! Deweloperzy z wizją i doświadczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 051,55 m² 570,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Prezydent Miasta Świętochłowice ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż s tanowiącej własność Gminy Świętochłowice zabudowanej nieruchomości, obejmującej działki.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48,50 m² 10 927,84 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

48,5 m w samym sercu Kołobrzeg Ul. Wąska 20 | Widok na miasto | Potencjał inwestycyjny To mieszkanie jest odpowiedzią na jedno konkretne pytanie: gdzie w Kołobrzegu lokalizacja zawsze się.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Dominów,lubelskie

14 000 zł600 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedmiotem oferty wynajmu jest hala o powierzchni 600m2, która idealnie sprawdzi się jako skład np. budowalny lub typowy magazyn. Parametry hali: - wymiary hali 27x22m, - wysokość składowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Korsarzy

Koszalin,zachodniopomorskie

173 995 zł1 513 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu kompleks działek położonych w cichej, spokojnej części Koszalina jaką jest Łabusz przy ulicy Korsarzy. To wyjątkowa lokalizacja, zaledwie 500 metrów od jeziora Jamno oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 56m2 - Lublin, centrum okolice ul. Głębokiej (ul. Narutowicza), bardzo blisko Uczelni! W skład mieszkania wchodzą: salon z balkonem (przechodni).

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dobino

Dobino,zachodniopomorskie

179 000 zł1 530 m² 116,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wałcz bliskie okolice Niezabudowana działka gruntu o powierzchni 1 535 mkw przy jeziorze Głębokim, w pierwszej linii z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową (oddalona około 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł80 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mint Property prezentuje przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 na ul. Syrokomli na Salwatorze. Lokal znajduje się na 2-im piętrze czteropiętrowej kamienicy z lat 30-tych.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł103,60 m² 21 139 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Wyjątkowa oferta sprzedaży Nieruchomości podzielonej na 3 lokale mieszkalne!. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy Grochowskiej 326 w Warszawie. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł67 m² 17 895,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowane jest na sprzedaż nowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchnia użytkowej 65,50 m2, wykończone w wysokim standardzie oddane w 2024 rok w inwestycji solano w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł702 m² 8 119,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam całoroczny, w pełni działający, nowy pensjonat w samym centrum Łeby. Idealne miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej, w zakresie usług turystycznych, domu opieki lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 411 280 zł74,14 m² 32 523,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Unikatowy kompleks apartamentowo - biurowy W doskonałej lokalizacji Otoczenie zieleni | Nowoczesna architektura | Sopot ***** rozkład pomieszczeń: lokal mieszkalny o powierzchni 74,14 m2, składa.