Nieruchomości

239 037 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 199 000 zł266 m² 12 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 647 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na pięknej, dużej działce w otoczeniu lasów w Warszawie. Nieruchomość wybudowana w roku 2000, po gruntownym remoncie całego wnętrza w roku 2024/25,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 025 m² 126,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej - Nowe Biskupice | 1025 m Jeśli szukasz miejsca, które łączy ciszę, przestrzeń i bliskość natury , a jednocześnie daje.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł37 m² 9 702,70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Słoneczne mieszkanie z loggią na Skarpie wolne od zaraz! oferta wyłącznie W naszym biurze! Biuro "rodzinne Nieruchomości" poleca na sprzedaż przytulne mieszkanie z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł47,93 m² 10 995,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Nadodrze | 2 pokoje W kamienicy | 1. Piętro | ul. ŚW. Wincentego Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Św. Wincentego adresie będącym synonimem klimatycznego Nadodrza i jednej.

Szczegóły ogłoszenia

21 400 zł1 220 m² 16,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia dużą halę produkcyjno-usługowo-magazynową o powierzchni 1000 m 2 zlokalizowaną w Krościenku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 408 zł31,96 m² 12 810,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Liviny to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w Iwinach miejscowości graniczącej bezpośrednio z Wrocławiem od strony południowej. Projekt został przygotowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł3 150 m² 77,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z urokliwą działką w sąsiedztwie stawów oraz lasów, położona w Bydgoszczy (łęgnowo). Działka Grunt o powierzchni łącznej - 0,3150 ha - 3150 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł39,55 m² 21 491,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecam Państwu apartament położony w Mrzeżynie w nowo powstałym Resorcie pod nazwą Hevenia. Resort składa się z 3 apartamentowców w tym dwa już wybudowane i oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł77,93 m² 4 735,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

ani pcc Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 77,93m2 znajdujący się w cichej i spokojnej części Pisarzowic. Położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 900 zł58,21 m² 15 596,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Lokalizacja: inwestycja znajduje się przy ul. Świeradowskiej, w bardzo zacisznej i spokojnej dzielnicy Gaj. Idealna dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia. W pobliżu galeria.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 położona w miejscowości Nowodwór-Piaski gm. Lubartów, przeznaczona pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Działka niezabudowana, ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł136 m² 6 544,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Mieszkaj na swoim! Dzień dobry :) uwaga: prosimy o uszanowanie prywatności właścicieli i umawianie wizyt wyłącznie przez nasze biuro. Rożno-Parcele - piękny dom wolnostojący! Cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł900 m² 9,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferuję do wynajęcia halę magazynową zlokalizowaną na Kotowie w Poznaniu. Hala namiotowa o pow.900 m2 i wymiarach: 45 m x 20 m, wysokości w kalenicy 6 m, wysokości bocznej 2,6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 053 300 zł135,19 m² 7 791,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

Otoczenie nieruchomości: siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 612 zł54,92 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Nowoczesne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł1 201 m² 131,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja Na sprzedaż działka o numerze 275/9 położona we wsi stara kiszewa w gminie olpuch w samym sercu Kaszub. Przy działce idzie droga gminna asfaltowa. Działka Działka.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działki Z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną położone w bystrzycy Działki położone są w sąsiedztwie lasu (ok. 150 m), około 500 m od ul. Wójcickiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł220 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:13 874 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym i dużym terenem u podnóża góry Poniwiec - Ustroń Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł28,80 m² 7 986,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W ofercie na sprzedaż nowoczesna kawalerka o wymiarach 28,8 m2 położona w Ziębicach przy ul. Stawowej. Idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora poszukującego atrakcyjnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł160 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:727 m²

Sprzedaż Dom wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny, pow.uż. ok. 160 m2. działka 727 m2. Opole Bierkowice. Oferujemy Państwu dwukondygnacyjny, wolnostojący, częściowo podpiwniczony budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 623 zł28,41 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości bestate zaprasza do zapoznania się z nową ofertą deweloperską - osiedla mieszkaniowego o nazwie "tarnowskie Sady", zlokalizowanego przy ulicy Szujskiego. W pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 650 m² 1 090,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:garaż wolnostojący

Obiekt komercyjny na sprzedaż - Tczew Przedstawiam ofertę sprzedaży obiektu o charakterze usługowo-komercyjnym, który dzięki swojej powierzchni, funkcjonalnemu układowi oraz dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł59 m² 45,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budynku w pełni umeblowane. Polecamy mieszkanie o dobrym standardzie, na zorganizowanym osiedlu. Pierwsze piętro, dwa niezależne pokoje, jeden z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł395 m² 658,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:395 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kamienicy znajdującą się w Będzinie przy ul. Moniuszki. W kamienicy w latach 30. XX w. mieszkała rodzina Rutki Laskier, autorki głośnego.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł26 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 26 mkw z balkonem na trzecim piętrze w bloku. Mieszkanie mieści się na ulicy Aleksandrowskiej przy ul. Łanowej. Bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł3 690 m² 322,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W naszym biurze *** W ofercie sprzedaży posiadamy atrakcyjną działkę o przeznaczeniu Usługowym. nieruchomość Znajduje się w Kielcach przy ulicy Ściegiennego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

89,25 zł/m²400 m² 35 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

***bezpośrednio*** duży wybór powierzchni biurowych: 20m2, 40m2, 60m2, 120m2 i 260m2 - 500m2 kontakt   Biurowiec przy ul. Radzymińskiej ***10 min do metra zacisze*** 7-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

544 000 zł62,55 m² 8 697,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,55 m, położone na pierwszym piętrze jednej z kamienic na opolskim Zaodrzu. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł75 m² 3 106,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 114 m²

Na sprzedaż nieruchomość w malowniczej okolicy - Łopiennik Dolny Oferujemy atrakcyjną nieruchomość położoną w spokojnej i cichej części Łopiennika Dolnego, w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 613 zł57,38 m² 10 780,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na parterze inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego. Mieszkanie nr B2.0.34.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie 1-pokojowe | 40 m | Grzegórzki Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m z dużym balkonem , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Opatów,świętokrzyskie

375 000 zł110 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 830 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Dom wolnostojący w Opatowie na działce 1830 m2! Idealna propozycja dla rodziny ceniącej sobie ciszę i spokój, jak również.

Szczegóły ogłoszenia

184 500 zł1 200 m² 153,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży 9 działek budowlanych od 1200 m2 do 2164 m 2 położonych w Iławie - Windyki gm. Iława, woj. warmińsko-mazurskie. Do sprzedaży oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 665 m² 83,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę w urokliwym cichym miejscu Podłężyce-Rzechta Jest to działka o powierzchni 1665m 2 z warunkami zabudowy, które były wydane przed podziałem dla inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł51,13 m² 5 280,66 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w samym centrum? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Częstochowie przy ulicy Armii Krajowej o powierzchni użytkowej 51,13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł34 m² 14 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego i nowoczesnego domu parterowego z dużą działką, położonego w malowniczej miejscowości Krze Duże (gmina Radziejowice,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł37,30 m² 20 107,24 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne, słoneczne mieszkanie 1-pokojowe z ogródkiem usytuowane na parterze w bloku z 2012 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. ul. Jana Kazimierza. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

101,74 zł/m²172 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem Biura w Reprezentacyjnej Kamienicy w Centrum Warszawy [opis + lokalizacja] Oferujemy do wynajęcia eleganckie biuro o powierzchni 172 m w stylowej kamienicy po gruntownej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38,20 m² 68,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,2 m2, znajdujące się na parterze 4-piętrowego kameralnego bloku z 2020 roku. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Lubostroń w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł706 m² 53,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wilson's nieruchomości komercyjne bez prowizji Nowoczesny budynek magazynowo - biurowy z pomieszczeniem serwisowym. Wysoki standard wykończenia. Budynek dzielony z inną firmą, oddzielne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bolechowo,zachodniopomorskie

699 999 zł118,70 m² 5 897,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 057 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z 1930 roku, położony w Bolechowie gminie Goleniów, na działce 1057 m , z budynkiem gospodarczym i 3 garażami blaszanymi. Nieruchomość położona.