Nieruchomości

238 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Get-House prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Witkówek, z doskonałym dojazdem do kluczowych punktów regionu: 21.

Szczegóły ogłoszenia

25,03 zł/m²142,05 m² 3 555 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje na wynajem lokal użytkowy o pow. 142,05 m2 mieszczący się w budynku, przy ul. Zygmunta Starego w Pile. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł309,78 m² 9 522,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

dom | Bielany | Las Bielański | garaż na 2 samochody | 310 mkw .: Dom w zabudowie szeregowej ul. Klaudyny, warszawa Bielany :. Oferujemy Państwu do zakupu wyjątkową nieruchomość położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

340 000 zł45,50 m² 7 472,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2-pokojowe Mieszkanie z Balkonem Wysoki Parter Kielce ul. Okrzei Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m , z oddzielną kuchnią, balkonem oraz piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 879 zł62,21 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 700 zł66 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe I 2 pokoje z balkonem | Rynek pierwotny | Bez prowizji | Białołęka, są mieszkania, które nie próbują być wszystkim naraz. Po prostu od razu dają poczucie, że będzie się tu dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł63 m² 74,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament W inwestycji apartamenty przy plaży W gdańskim jelitkowie Blisko plaży | Jasne | Wysoki standard | Miejsce parkingowe w hali garażowej | Zamknięte osiedle |.

Szczegóły ogłoszenia

16 zł/m²65 m² 1 040 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal w centrum miasta z miejscem parkingowym bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu lokal o powierzchni ok. 65 m.kw. znajdujący się na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł69,49 m² 11 498,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie inwestycyjne na sprzedaż, podzielone na dwa mieszkania dwupokojowe, dochodowa nieruchomość w formie 2-paku. Metraż całości mieszkania; 69,49mkw Stopa zwrotu z najmu nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł53,96 m² 50,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Kolonia Gosławicka Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą najmu nowego, komfortowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł52,20 m² 7 452,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2 m2 położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z końca lat 80. Cena: 389 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie?.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł923 m² 503,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana w Ciemnem koło Radzymina (923 m )zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 923 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł83,60 m² 4 174,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Gotowa inwestycja W sercu kłodzka Z widokiem na twierdzę! Szukasz pewnej i zyskownej inwestycji w nieruchomości? Prezentujemy wyjątkową ofertę w ścisłym centrum Kłodzka.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł148 m² 2 898,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Jeśli poszukujesz spokoju pośród mazowieckich pól i wsi, równocześnie mając łatwy dojazd do większych miast - zapraszam do obejrzenia tej propozycji. Lokalizacja Kazanów to wieś położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 845 000 zł7 500 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka około 10 km od Świdnicy w kierunku Wrocławia. Teren w użytkowaniu wieczystym. Sprzedawana nieruchomość ma powierzchnię 7500 mkw. W 75% teren z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł56,50 m² 14 672,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 56,5 m - wysoki parter, żoliborz Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m , położone na wysokim parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł43,33 m² 7 039 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 kawalerki w 1 mieszkaniu | gotowiec inwestycyjny | centrum | po remoncie Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,33 m , zlokalizowane w centrum Dąbrowy Górniczej przy ul. Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł2 885 m² 166,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 2885 m - teren usługowy - Rybnik, gliwice Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2885 m , położona w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł8 241 m² 143,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Nieruchomość z potencjałem, zgorzelec, ul. Reymonta As Nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomość obejmującą dawne gospodarstwo rolne, znajdującą się w Zgorzelcu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

45 zł/m²330 m² 14 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenia biurowe w wydzielonej części biurowca. Przedmiotem oferty jest przestrzeń biurowa o łącznej powierzchni 456m2 - na pierwszym pietrze ,.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł200 m² 1 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: klimkówka (uście Gorlickie) - Powierzchnia: 20 ar (2000 m ) - Media: prąd(słup energetyczny z trafostacją,), studnię oraz sieć wodociągową, - gotowy projekt budowlany Na.

Szczegóły ogłoszenia

242 800 zł1 087 m² 223,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Przyjaźni przy ul. Łąkowej! Lokalizacja gwarantuje nam spokój, ciszę i odpowiedni dystans od zgiełku centrum miasta, natomiast rozbudowująca się okolica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł580 m² 39,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:724 m²

Rezydencja 580 m | 8 sypialni | Stary Wilanów | Ogród | Garaż na 2 auta Do wynajęcia reprezentacyjna rezydencja o powierzchni 580 m , położona na działce 724 m w willowej części.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł62,20 m² 8 842,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie, lublin, lsm, ul. Grażyny, 62.2 m2, 3 pokoje Opis mieszkania: - piętro: 1/4 - powierzchnia mieszkania: 62.2 m2 - ogrzewanie miejskie - ciepła woda z piecyka gazowego - kuchnia widna - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł74,38 m² 8 187,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:105 m²

= = zamień mieszkanie W bloku na lokal Z ogródkiem W willi miejskiej = = = = = = kupujący nie płaci 2 % podatku pcc oraz prowizji = = = = = = pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł3 001 m² 195,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka letniskowa nad morzem, gąski ul. Piaskowa, gm. Mielno, 588.000,- PLN Na sprzedaż działka letniskowa oddalona zaledwie 1800 metrów od plaży. Działka o numerze ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 650 zł63,90 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej, wyjątkowo kameralnej części Podgórza - tuż przy parku i zaledwie krok od Bulwarów Wiślanych. Inwestycja wyróżnia się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

45,23 zł/m²3 979,71 m² 180 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem niezależny obiekt biurowo - usługowy w Sopocie, blisko al. Niepodległości i przystanku skm Sopot Wyścigi.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł480 m² 185,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o pow. około 480m2 położoną na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych Sarenka w Częstochowie przy ul. Kusocińskiego Na działce znajduje się drewniany nowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 zł34 m² 46,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem, znajdującego się przy ul. Berylowej w Starym Koninie. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 34 m2 Liczba pokoi: 1 Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane 10 ar i większe Nieruchomość położona w miejscowości Chobienia , w malowniczej okolicy w sąsiedztwie lasu. Na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł1 100 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - powierzchnia 1100 mkw pod budynek cztero-lokalowy lub jednorodzinny wolnostojący. ___ informacje ogólne Działka położona w Izabelinie gmina Nieporęt - stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 892 m² 82,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży działki w Parsowie. Nieruchomość usytuowana jest przy jeziorze Babińskim z linią brzegową ok. 72m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 983 zł29,05 m² 18 140,55 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nową kawalerkę położoną w północnej części miasta przy ulicy Stefana Banacha. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze, a jej metraż.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł462 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rekreacyjną w miejscowości Skrzydlów, położoną w pobliżu szkoły oraz osiedla bloków, w otoczeniu innych działek zabudowanych domkami rekreacyjnymi. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budolwlano-usługowa w Kleczy Dolnej o pow.12 ar. przy trasie głównej, niedaleko szkoły, zjazd -pas zwalniający. Działka idealna pod inwestycje m.in. : lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł10 569 m² 189,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w cichej dzielnicy miasta. Jest to część miasta rozwijająca się przemysłowo. Bliski dostęp do szkoły, przedszkola, sklepów. Polecam i zapraszam do kontaktu. Oferta.