Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Dom z garażem

Zbrodzice,świętokrzyskie

4 400 000 zł490 m² 8 979,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:2 833 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną dwa wolnostojące budynki apartamentowe po 4 apartamenty każdy (łącznie 8 w pełni wyposażonych mieszkań) z funkcjonującym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 353 zł42,37 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ogrzewanie podłogowe plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ A mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²100 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia powierzchnie magazynowe w miejscowości Szymiszów w odległości 3km od Strzelec Opolskich. Magazyny znajdują się przy głównej drodze na ogrodzonym terenie o powierzchni 6500.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronna Kawalerka o powierzchni 30 m z piwnicą 3,5 m , Znajdująca się na Osiedlu 1000-lecia w centrum Otwocka, 400 m do pkp Otwock. Spółdzielczo własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł56 m² 11 785,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie w Gdańsku - Suchanino. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego, położonego na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 560 390 zł78,65 m² 19 839,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Panthers Hunt. Panthers Sell. Dostępne w Panthers Estate. Inwestycja Kobieli 4 to kameralny, nowoczesny projekt składający się z dwóch budynków, w których znajduje się niespełna 60.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł1 598 m² 290,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana położoną w Pilchowicach w cichym i spokojnym miejscu. Działka posiada kształt prostokąta o wymiarach: szerokość ok. 34 m, długość ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł260,60 m² 6 062,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Rezerwacja. Przedstawiam Państwu wyjątkowy, wolnostojący dom z zadbaną działką, usytuowany przy ul. Diamentowej 35 w malowniczym Wałdowie, obok Ostródy, zaledwie 3 minuty spacerem do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł795 m² 166,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NR ogłoszenia: #383dz0325 Wyjątkowe miejsce. Kameralne osiedle domów letniskowych oraz jednorodzinnych w środku lasu! Natura, przyroda, cisza i spokój :) #dzialkitonaszaspecjalnosc kupujący za.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł37 m² 8 621,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej części Zabrza? Ta oferta jest dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Zabrzu,.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł72,20 m² 12 867,04 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 72,2 m , zlokalizowane na 5. (ostatnim) piętrze budynku z 2023 roku przy ul. Kasprzaka 5 w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

489 720 zł1 166 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokojna przestrzeń na Twój dom | Radojewo, poznań | 1166 m | Przy lesie, z mediami Szukasz miejsca, gdzie każdy dzień zaczyna się od zapachu lasu i ciszy? Ta działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł1 078 m² 359,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w najlepszej lokalizacji Starej Wsi. Atuty: - położenie bezpośrednio przy drodze gminnej, utwardzonej - media miejskie prąd, gaz, kanalizacja i woda - bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł1 295 m² 493,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane o powierzchni 1295m2 i 411m2 w kształcie prostokąta oraz trapezu, położone przy ul. Władysława i Jana Wardzyńskich w obrębie Strachowice. Oznaczone symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł149 m² 10 402,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:476 m²

Nowoczesny i Energooszczędny Dom z Charakterem w Baninie Wprowadzamy miesiąc energooszczędności! Jeśli zdecydujesz się na zakup domu w ciągu najbliższych 31 dni, wyposażymy go.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 765 zł83,02 m² 8 730 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z antresolą - 83,02m2, znajdujące się na 2.piętrze. Możliwe zaaranżowanie 4 pokoi. Dodatkowo - 2 balkony. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta!.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł67,10 m² 9 672,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie trzy pokojowe pełna własność Nieruchomość położona przy deptaku słoneczne o powierzchni 67,10 m2, na II piętrze w budynku IV kondygnacyjnym. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł186,70 m² 4 815,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 508 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Gorzkowie Starym cisza, natura i komfort życia blisko lasu Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz od zgiełku miasta? Ta nieruchomość w Gorzkowie Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Pisz

Pisz,warmińsko-mazurskie

2 490 000 zł200 m² 12 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Posiadłość w stylu rancza dla miłośników koni i sportów konnych. Ta unikalna, klimatyczna posiadłość zlokalizowana jest w okolicy Pisza, blisko jeziora Roś. Na powierzchni ok. 2.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł55 m² 5 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:515 m²

Na sprzedaż dom letniskowy, drewniany, wybudowany w roku 2022 o całkowitej powierzchni 55 m2. Na parterze znajduje się przestronny salon połączony z aneksem kuchennym, co tworzy otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł259 m² 21 235,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Na sprzedaż dom w prestiżowej okolicy - Bielsko-Biała, ul. Łowiecka Oferuję na sprzedaż przestronny, komfortowy dom jednorodzinny położony w prestiżowej części Bielska-Białej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł90 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta dostępna tylko u mnie! 50 m funkcji, 90 m przestrzeni - poczuj ten klimat Są mieszkania, które oglądasz. I są takie, które czujesz od pierwszego wejścia. To poddasze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł86 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Powstańców budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 86m2 składa się z: - salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność: najem okazjonalny U notariusza Na wynajem 2-pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie w Wałbrzychu na Białym Kamieniu na ul. Daszyńskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł250 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:239 m²

Oferta sprzedaży - dom W zabudowie bliźniaczej, kraków - łagiewniki Lokalizacja: kraków, łagiewniki, zaledwie 50 metrów od Sanktuarium Bożego Miłosierdzia Cena: 1 650 000 zł Powierzchnia domu:.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 403 m² 70,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*wydane warunki zabudowy*30 min od białegostoku*idealne aby ulokować swoje oszczędności* ***do ceny należy doliczyć 23% podatku vat*** Położona wśród pól i łąk działka, jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł39,20 m² 9 566,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową inwestycję Nowa Kościuszki mieszkanie w samym sercu Bydgoszczy, które stanowi doskonały wybór inwestycyjny, znany jako tzw. dwupak. To idealne rozwiązanie dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł3 982 m² 33,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka leśna o nr ew. 170/14 i powierzchni 3982 m , położona w Sochaczewie, obręb Wypalenisko. Rzadko spotykana okazja - własny las w granicach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł61,10 m² 9 247,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

a { text-decoration: none; color: #464feb; } tr th, tr td { border: 1px solid #e6e6e6; } tr th { background-color: #f5f5f5; } a { text-decoration: none; color: #464feb; } tr th, tr td { border: 1px solid.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł45,90 m² 7 799,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni całkowita 51.60m2 usytuowane na trzecim piętrze bloku położonego na Zabobrzu I Mieszkanie pow.45.90m2.

Szczegóły ogłoszenia

84,95 zł/m²82,40 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Leach & Lang Property Consultants oferuje na wynajem biuro położone w budynku przy Placu na Groblach 5. Biuro idealne na działalność firmy it, rekrutacyjnej, architektów. Biuro o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

53,50 zł/m²22 m² 1 177 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 22 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 504 m² 172,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Kruszyn, ul. Bratkowa, gmina Sicienko Powierzchnia: 1 504 m Opis oferty Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1504 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

518 900 zł48 m² 10 810,42 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 2 piętrze nowoczesnego budownictwa z 2017 roku, przy ul. Filmowej, w dzielnicy Bartodzieje w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł112,35 m² 6 221,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 070 m² 46,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Unikatowa i luksusowa rezydencja na Niskiem Wilanowie, której funkcjonalne wnętrze zostało przemyślane w najmniejszym detalu. Nieruchomość wyróżnia się architekturą oraz wysoką jakością.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł4 400 m² 63,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki w atrakcyjnej cenie. Do sprzedaży działka budowlano rolna o powierzchni 4400m2. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości działek o różnej wielkości. Działki mają.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

445 000 zł38 m² 11 710,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina idealne na start lub pod inwestycję | Bez Księgi Wieczystej (zakup także dla osób spoza ue!) Szukasz mieszkania w sercu miasta, gdzie wszystko masz.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł1 678 m² 578,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

= na sprzedaż działka budowlana = = miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego = = Wszystkie media = Na sprzedaż działka budowlana położona w pod swarzędzkim Gruszczynie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie na 3. piętrze z balkonem francuskim. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 35 m , znajdującego się na 3. piętrze. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł94,55 m² 5 605,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent - Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 73,83 m z antresolą + 20,72 m + miejsce postojowe W cenie mieszkania. III etap inwestycji.