Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

579 000 zł27,23 m² 21 263,31 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27,23 m, parter w 6-piętrowym apartamentowcu z 2021 roku. Apartamentowiec z ochroną. Wokół osiedla wyłącznie nowe, zadbane budynki. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

496 000 zł1 711 m² 289,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja: twoja prywatna przystań nad jeziorem Marzysz o porannej kawie z widokiem na taflę jeziora i zapachu brzóz o poranku? Ta oferta to spełnienie marzeń.

Szczegóły ogłoszenia

219 999 zł2 913 m² 75,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 2913 m , położoną w spokojnej, podmiejskiej okolicy, w sąsiedztwie lasu oraz otwartych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł51,69 m² 7 719,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja 20 mieszkań w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, mogielnica, gm.Boguchwała OPIS NIERUCHOMOŚCI: - mieszkanie o powierzchni: 51,69m2 + Poddasze pow. użytkowa ok 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł84,30 m² 10 427,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

879 000 zł | sprzedaż | dom | 84,30 m2 | baniocha | gmina góra kalwaria rezerwacja! oferta bez podatku pcc! nie pobieramy prowizji od kupującego! kompaktowe domki pod warszawą! kameralne osiedle!.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł32 m² 62,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie z tarasem oraz miejscem postojowym, położone w apartamentowcu z ochroną przy ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 14.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł156 m² 6 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:581 m²

Szukasz domu, który łączy solidność tradycyjnej cegły z wygodą miejskiego życia i szybkim dojazdem do Łodzi? Ta nieruchomość przy ul. Przejazd to idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł6 874 m² 0,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

AD Nieruchomości prezentuje do wynajęcia/ dzierżawy działkę położoną w Błoniu na osiedlu Osiek. Teren jest ogrodzony i nieutwardzony. Znajduje się: - ok 80m od ul.Modlińskiej, - ok 300m.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł280 m² 4 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z lat 60-tych o powierzchni 280m2, w całości podpiwniczony ( piwnice są użytkowe z wyjściem na podwórko.) Na parterze znajdują się trzy pokoje z wyjściem dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł55 m² 5 182 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w centrum dzielnicy Ruda blisko pkp w Rudzie Śląskiej. Lokal o powierzchni 55 m2 na pierwszym piętrze. Przestronne po generalnym remoncie, wcześniej 3 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 523 m² 164,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dotyczy ciekawej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Bielawy. To miejscowość położona w niedalekiej odległości jeziora Czarnego w gmina Przodkowo. Na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł3 200 m² 118,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W miejscowości Powiercie Wieś koło Koła Jeśli marzysz o przestronnym domu z ogrodem w zacisznym miejscu, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Koła? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 025 000 zł117 m² 17 307,69 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Jasne, przestronne mieszkanie na śródmieściu Osiedle Prezydenckie | Pięknie doświetlone | Miejsce postojowe w garażu I Doskonała lokalizacja I Metro ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

875 420 zł3 367 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 3367m2 położonej w Banino (gm. Żukowo). Teren objęty jest mpzp, symbol mn11, który przewiduje w tym rejonie zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 130 zł62,45 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkania w stanie deweloperskim sprzedawane w ramach nowej inwestycji mieszkaniowej w centrum Nekli! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²140 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bez prowizji. Do wynajęcia duży lokal biurowo-usługowy z parkingiem oraz dużym( ok 600m2) placem magazynowym lub postojowym. Lokalizacja: lokal znajduje się na piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 041 zł62,57 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie z balkonem Atlantis Prestige Park Przedstawiamy komfortowe mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 62.57 m z przestronnym balkonem 9,10 m , o nr 5/310, położone.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż już tylko 9 działek działek budowlanych, o powierzchni od 1000m2-1513m2, zlokalizowanych w otulinie lasu, w miejscowości Rozłazino. Lokalizacja Rozłazino -wieś kaszubska.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł130,40 m² 10 506,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa przestrzeń dla wymagających. Dwukondygnacyjny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 726 zł58,42 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 58,42 mkw. salon o powierzchni ok 23,94 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

714 000 zł65,33 m² 10 929,13 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie 4-pokojowe z balkonem i garderobą o łącznej powierzchni 65,33 m2 -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł538 m² 418 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sosnowiec Kazimierz Górniczy, działka o powierzchni 538m2, położona bezpośrednio przy drodze lokalnej asfaltowej. Działka ma wymiary 16m od wjazdu na działkę, po bokach 36m i 42m,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 805 400 zł194,44 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

0 % prowizji od kupującego luksusowe apartamenty W sąsiedztwie bulwarów wiślanych Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł46,80 m² 5 662,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest zarezerwowane*. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty nieopublikowane są dostępne wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lubicz Dolny

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł800 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Na sprzedaż hale magazynowo-produkcyjne, położone na działce o powierzchni 4344m. Teren działki ogrodzony. Przed halą miejsca parkingowe, plac manewrowy dla samochodów ciężarowych. 1 hala.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł22 000 m² 136,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa jelenia góra Oferuję Państwu na sprzedaż doskonale położoną działkę produkcyjno-usługową w Jeleniej Górze. Działka znajduje się przy drodze dk30 relacji Jelenia Góra.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł46 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwa pokoje 46m, na osiedlu Planty. Odnowiony blok czteropiętrowy, z dogodnym parkingiem i placem zabaw dla dzieci. Monitorowany, zadbany budynek administrowany przez renomowaną spółdzielnię.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł53 m² 113,21 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We also can speak English Mieszkanie w nowoczesnym budynku z recepcją, obok Portu Praskiego, historycznej dzielnicy, która zmienia wizerunek Pragi Północ na pokazujący jak Warszawa się zmienia.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 050 m² 760 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Nowa cena tylko 590 000,00! Oferta sprzedaży obiektu położonego w mieście Kleszczele na Podlasiu. Wydane warunki zabudowy dotyczące remontu, przebudowy i dobudowy dodatkowego obiektu. Planowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 644 zł63 m² 13 057,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4-pokojowe - 62,86 m + 2 ogródki ( 22,54m2 oraz 37,58m2 ) promocja na parking podziemny tylko teraz 30.000 ZŁ OSTATNIE MIESZKANIE 4-POKOJOWE URSUS / WARSZAWA 20 MIN BEZPOŚREDNIO POCIĄGIEM.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł200 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż oferowany jest dom o dużym potencjale inwestycyjnym, położony na przestronnej działce, która daje szerokie możliwości zagospodarowania. Budynek o powierzchni użytkowej około.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 580 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Poszukujesz ładnej działki, w spokojnej okolicy, niedaleko Parku Suntago? Agencja Nieruchomości "MÓJ DOM" poleca do sprzedania działkę.

Szczegóły ogłoszenia

519 990 zł27,73 m² 18 751,89 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Centrum Wrocławia ul. Walońska/ Angel Wings!. Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m , znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł77 m² 3 896,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjnie położony lokal handlowy! Na sprzedaż oferuję lokal w doskonałej lokalizacji Świebodzic. Nieruchomość o pow. 77 m2 znajduje się na parterze z dużymi witrynami.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem bez zwierząt. Mieszkanie puste. Umeblowana i wyposażona kuchnia i łazienka. Brak pralki. Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Bielsku-Białej, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł165,53 m² 7 243,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Lewa strona bliźniaka w stanie deweloperskim premium blisko Gdańska- mosty! lokalizacja: nieruchomość położona jest na osiedlu nowopowstających domów w Mostach. Lokalizacja miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł93,32 m² 6 215,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dostępny od zaraz: odnowiony lokal 93 m w sercu Piły - ul. Kilińskiego Szukasz solidnej bazy dla swojego biznesu w miejscu, które żyje przez cały dzień? Na sprzedaż trafia wyjątkowo ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł2 890 m² 986,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2.890 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 720 zł86,92 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:25/41

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

W rzeszowie realizowana jest wyjątkowa inwestycja deweloperska. Powstaje zespół dwóch budynków. Niższy 18-piętrowy budynek N oraz wyższy 41-piętrowy budynek W. Jego wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł45 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowy apartament w centrum miasta z widokiem na Karkonosze w inwestycji Centrum Park 2 -salon z aneksem kuchennym, sypialnia , łazienka, przedpokój, z dużymi przeszkleniami.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł55,55 m² 12 961,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,55 m , położone na 1. piętrze kameralnej, 2-piętrowej kamienicy z 1935 roku, w rejonie ul. Porannej. Budynek składa się jedynie.