Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji dla biura Przez pierwsze 3 miesiące bez opłat odstępnego Proponowany lokal usługowy o powierzchni 73,38m2 jest umiejscowiony w bryle nowo wybudowanego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł113,95 m² 7 011,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Smart Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Targowisko, gminie Kłaj. Nieruchomość została zaprojektowana zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł10 000 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Polecam do sprzedaży piękne siedlisko o powierzchni 1 ha, usytuowane w sielskiej okolicy pośród pól i łąk w gminie Lisków. Nieduży, ale funkcjonalnie zaaranżowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż słoneczna, widokowa działka o powierzchni 15 ar ( bez kilku metrów) zlokalizowana na nowopowstałym osiedlu domów jednorodzinnych. Działka posiada dobry dojazd- gminną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

1 018 000 zł58,86 m² 17 295,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz garderobą o powierzchni aż 58,86 m zlokalizowane w zabytkowej kamienicy z 1910.

Szczegóły ogłoszenia

290 700 zł53,12 m² 5 472,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy zadbane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,12 m (50,8 m użytkowej), położone na 3. piętrze w bardzo dobrej lokalizacji na Piaskowej Górze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł1 100 m² 5 363,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

| na sprzedaż kompleks budynków usługowo-handlowo-magazynowych na działce o powierzchni 2628 m 2 , zlokalizowanej przy ulicy 11 Listopada w centrum Jędrzejowa. Wymiary działki to około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 480 zł35,82 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania, nowa inwestycja na mapie Lublina - ul. Pączka (boczna ul. Północnej) Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Przedstawiamy najnowszą.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł97,80 m² 11 860,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Unikalna lokalizacja: stara Praga vis a vis Portu Praskiego. Ogrodzone osiedle z wewnętrznym patio i parkingiem. Loggia - miejsce postojowe piwnica Kilka minut spacerem do Stadionu Narodowego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 342 000 zł5 115 m² 262,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

!Nieruchomość gruntowa!świeradów Zdrój-Czerniawa Zdrój! Polecam przepięknie położona działkę w Czerniawie Zdroju (obecnie dzielnica Świeradowa-Zdroju). Jedno z najstarszych uzdrowisk.

Szczegóły ogłoszenia

884 999 zł345 m² 2 565,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel:   Serdecznie polecam na sprzedaż dom przystosowany dla pracowników, zlokalizowany w miejscowości Sadowice, 7 minut autem od Kątów Wrocławskich oraz.

Szczegóły ogłoszenia

125 059 zł2 151 m² 58,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta niedrogich działek 21.5a BLISKO LASU W MIEJSCOWOŚCI MAŁA KOŁO ROPCZYC. Do zaoferowania posiadamy 5 działek budowlanych o powierzchni 21.5a i jedną działkę 22.5a.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł70,40 m² 5 539,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,40 m , położone na parterze wraz z garażem w spokojnej dzielnicy Zamość w Pile. To trzypokojowe mieszkanie zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

2 283 856 zł6 163 m² 370,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjne działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 6 163m , położone w bezpośrednim sąsiedztwie węzła autostrady A4 chrzanów/trzebinia, na terenie trzebińskiej strefy.

Szczegóły ogłoszenia

151 880 zł3 797 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową oddaloną od Trzebiatowa około 7 km w stronę nadmorską. Działka położona jest we wsi w spokojnym ale bardzo dobrym położeniu.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł4 300 m² 162,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ojrzanów piękna działka budowlano- rolna 4300m3 - na sprzedaż. Działka o powierzchni 4300m2 i wymiarach 175 x 25. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową - zjazd z drogi prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 500 zł34 m² 8 602,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży 1 pokojowe lokale mieszkalne, w nowo powstałym budynku z 2024 roku, zlokalizowane w atrakcyjnym zakątku Polic - na terenie nowoczesnego Osiedla Jarzębinowego. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł39 m² 21 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nigdy niezamieszkałe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2023 roku w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²149,76 m² 18 720 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy położony w nowoczesnym budynku przy ul. Dąbskiej w Krakowie. Idealne miejsce dla działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 133 m² 88,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka przy Lesie | Z Wydanymi Warunkami Zabudowy Oferujemy na sprzedaż w pełni przygotowaną pod inwestycję działkę gruntu o numerze ewidencyjnym 44/13, położoną przy ulicy Polnej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł118,40 m² 5 827,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Między miastem, a naturą - domy w zabudowie szeregowej Radzionków Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 102 m2 (powierzchnia z garażem 118m2).

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł49,30 m² 12 150,10 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam ofertę dwupokojowe mieszkanie położone w Poznaniu, na Osiedlu Bolesława Chrobrego z wyjątkowym widokiem. Mieszkanie znajduje się w wysokim, jedenastopiętrowym bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 900 zł74,41 m² 8 653,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Wrocławia? To dwupoziomowe mieszkanie z balkonem i dużym poddaszem spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł33,42 m² 3 441,05 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 5 znajduje się na poddaszu w budynku pięciolokalowym, położonym w miejscowości Kaźmierz przy ul. Dworcowej 58. Struktura użytkowa lokalu mieszkalnego obejmuje dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł71 m² 8 802,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Małgorzata Biskup   Na Sprzedaż - w naszym biurze! Przestronna apartament wyposażony i umeblowany gotowy do zamieszkania od zaraz. Idealna do zamieszkania jak również doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Długosza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł30,01 m² 7 330,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokalu usługowego - twój nowy punkt na mapie sukcesu! Oferujemy Państwu lokal usługowy o powierzchni 30 m położony na parterze przy ulicy Długosza na Okolu. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł297,48 m² 2 285,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom w budowie - w świetnej lokalizacji! Śrem - ul. Piaskowa Przedstawiam Państwu na sprzedaż budynek jednorodzinny, wolnostojący na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ekskluzywana oferta dostępna tylko u nas! Ta nieruchomość to więcej niż tylko dom - to miejsce, w którym Twoja rodzina będzie mogła rozwijać się i kwitnąć. Znajdziesz tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

899 000 zł320 m² 2 809,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:388 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nieruchomości łączącej funkcję mieszkalną z dużym potencjałem inwestycyjnym To dom dla kogoś, kto docenia ciszę, ale nie chce rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

504 900 zł84 150 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 5 działek rolnych położonych obok siebie, od ok. 1,5ha do 33,3ha o łącznej powierzchni ok. 64,7ha, zlokalizowanych w pięknej zielonej okolicy, wśród lasów i stawów.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł340 m² 3 205,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferujemy na sprzedaż klimatyczny i przestronny dom w stylu prowansalskim, zlokalizowany tuż przy granicy miasta w miejscowości Borek k. Kalisza. Dom o powierzchni mieszkalnej ok. 240m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł145,18 m² 11 013,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom wolnostojący w kameralnym położeniu z dala od ul. Armii Krajowej. Z dużym potencjałem zarówno pod inwestycję, dla rodziny dwupokoleniowej, ale także dla osób, które poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł133 m² 11 278,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal użytkowy w topowej lokalizacji w centrum Szczecina, przy ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. Lokal doskonale widoczny dzięki dużym witrynom.

Szczegóły ogłoszenia

1 762 000 zł110,73 m² 15 912,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji przy zakupie. To piękne czteropokojowe mieszkanie znajduje się w inwestycji zaprojektowanej zgodnie z ideą 15 minutowego miasta tj - bliskość parków, sklepów, paczkomatów,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 36 m | 2 piętro | Balkon | Os. Kopernika | Legnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Legnica, na Osiedlu Kopernika przy ul. Moniuszki. Lokal o powierzchni 36.