Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

800 000 zł4 400 m² 182 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 44 ar znajdująca się w Nowym Sączu .Działka z warunkami zabudowy na budowę trzech budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z infrastrukturą techniczną.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 600 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję do sprzedaży działkę budowlaną w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie Tarnowskim. Całkowita powierzchnia to ok. 26arów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

5 500 000 zł305 m² 18 032,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość - nowoczesny dom położony w prestiżowej, willowej części Olsztyna, zaledwie kilka kroków od malowniczego jeziora Ukiel. Ta elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł42,08 m² 12 571,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Klimatyczne mieszkanie blisko jeziora? To jest idealna propozycja. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Olsztynie, położone niespełna 100 metrów od jeziora przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 908 m² 44,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej nr 616/2 położonej w miejscowości Mykanów przy ulicy Kolejowej 30 (obręb 0021). Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł74 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Biuro Estaton oferuję na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy przy ul.płk. Kazimierza Iranka-Osmeckiego w Rzeszowa. Do centrum miasta dojedziemy.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł160 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam dom o wyglądzie małej rezydencji, świetnie zaprojektowany, zachowane odpowiednie proporcje, w jednej linii jest wejście, hol, 46-metrowy salon z kominkiem i wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł43,08 m² 17 618,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nadmorski apartament w sercu Helu. Apartament o powierzchni 43,08 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju. Apartamentowiec wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł88,64 m² 11 834,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 90 m, położona na działce 470 m w spokojnej miejscowości Opypy, nieruchomość po kompleksowym generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 900 zł97,40 m² 9 228,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:723 m²

Dom wolnostojący 97 m | Działka 723 m | Budy Józefowskie Na sprzedaż Nowy Dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Budy Józefowskie, gmina Radziejowice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 818 zł49,88 m² 14 410,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

ani podatku pcc 2% gotowe do odbioru! Mam przyjemność zaproponować Państwu 2 pokojowe mieszkanie w nowo ukończonej inwestycji w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł93 m² 3 656 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo usługowy 93 m2 na sprzedaż. Lokal wraz z najemcą- gotowa inwestycja Położony przy ul. Hetmańskiej na pasażu, w nowszym budownictwie. 93 m2 duże witryny, lokal na poziomie -1,.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 000 zł550 m² 23 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 284 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wille, obiekt premium w świetnej lokalizacji na dolnym śląsku w miejscowości Polanica Zdrój. Polanica Zdrój to perła ziemii kłodzkiej, to uzdrowisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wprowadzenie Szukasz przytulnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy? Ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia jasne i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 001 m² 289,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 widokowe działki budowlane o pow. 1001 mkw - Żywiec. Na sprzedaż 2 widokowe działki budowlane o łącznej powierzchni 1001 mkw z przepięknymi widokami na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²21,80 m² 262 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia na nieczynnym Dworcu w miejscowości Łankiejmy (dz. 141/6, obr. Łankiejmy). Powierzchnia pomieszczenia wynosi 21,80 m2. Budynek wyposażony w instalacje wod-kan,.

Szczegóły ogłoszenia

447 180 zł7 453 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża widokowa działka o pow. 7453 m z budynkiem mieszkalnym i gospodarczym. Położona w górnej części małej, urokliwej wioski gminy Leśna. Z działki piękny widok na góry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 625 zł41,65 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,65 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka -wc -przedpokój dodatkowe informację.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł29 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 29,00 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 1 Piętro/l.pięter: 1/2 Rodzaj zabudowy: kamienica Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: gazowe Ciepła woda: bojler elektryczny.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł67 m² 6 492,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chrzanów - ul. ul. Wojska Polskiego | 3 pokoje | 67 m | 3. piętro (z 3) | własność Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł72 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem: mieszkanie 72 M lub 3 osobne pokoje tuż obok uniwersytetu medycznego oraz akademii wincentego pola W lublinie - Cena: 1200 zł/mc za pokój - 3 bardzo duże pokoje prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł450 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu magazyn pod Kobierzycami Magazyn o powierzchni około 450 mkwprzy magazynie mały socjal: pokój biurowy, dwie toalety, natrysk, kuchnia.Posadzka bezpyłowa, duza brama wjazdowa dla TIR.

Szczegóły ogłoszenia

4 850 zł90 m² 53,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronny lokal zajmujący całe pierwsze piętro w czterokondygnacyjnym budynku, położony w doskonale skomunikowanej części Trójmiasta. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 687 m² 201,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna wyłącznie W biurze danax! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 16,87 ara , położona w malowniczej miejscowości Skomielna Biała. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł2 778 m² 158,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną w Jeleniej Górze - Cieplicach. Nieruchomość o powierzchni 2778m2 położona jest przy głównej ulicy z przeznaczeniem mieszkalno-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł85 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:777 m²

Budynek z 1969r , bliźniak, posesja ogrodzona , dach po naprawie z wymianą pokrycia dachu w 2019 , w budynku gospodarczym w 2024. Okna plastik / drewno. Centralne ogrzewanie .Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

507 964 zł33,64 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Ekluzywna inwestycja Wierzbowy Park znajduje się w sercu Poznania, w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się i cenionych rejonów miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 150 000 zł120,54 m² 17 836,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Świdnica,dolnośląskie

825 100 zł195,24 m² 4 226,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Oferta dewelopera - 0 % prowizji Budynek C1 Gotowy bliźniak na sprzedaż na Osiedlu Sudeckim! Dom w stanie deweloperskim, wybudowany z bardzo dobrych materiałów: beton komórkowy Ytong,.

Szczegóły ogłoszenia

185 250 zł1 425 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł11 700 m² 230,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Grabnie! Usytuowanie działki sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury i morza - 4km od plaży w Ustce, 15km od centrum Słupska.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł79 m² 35,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m , zlokalizowane przy ul. Piastowskiej 12, w ścisłym centrum miasta. Lokal został świeżo wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 650 zł58,50 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Szukasz mieszkania, które łączy klimat miasta z komfortem codziennego życia? To może być dokładnie to, czego szukasz. Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone 2-pokojowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł28,32 m² 15 148,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka z ogródkiem idealna pod inwestycję lub do zamieszkania - Diamentowa 27 Oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28,32 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Balice,małopolskie

797 000 zł118,70 m² 6 714,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z widokiem na Kraków i zieleń! Nowa cena! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

983 411 zł58,19 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj butikowy charakter Przystań Włochy zaledwie 24 lokale w dobrej lokalizacji przy ulicy Zbąszyńskiej we Włochach w Warszawie. Połączenie elegancji międzywojennej warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 700 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie dzialki budowlane z mpzp. Wiecej informacji udziele telefonicznie. Dzialki nr 270/12 oraz 270/20

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł79,39 m² 11 323,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 556 m²

Na sprzedaż wolnostojący nowy dom 4-pokojowy o powierzchni 79,39 m , położony w miejscowości Przepitki, w gminie Nowe Miasto. Nieruchomość jest nowa, nigdy niezamieszkała,.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 zł125 m² 47,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m2, posadowiony na działce o powierzchni 350 m2 zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim - Centrum Miasta. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 100 m² 281,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1100 m - idealna pod budowę domu! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1100 m . Nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł106,82 m² 2 331,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:682 m²

Nieruchomość położona we wsi Rudłowo w odległości około 600 metrów od Braniewa na działce o powierzchni 682 m (działka numer 277 obręb Bobrowiec). Budynek mieszkalny jednorodzinny,.