„Skuteczna reklama na Facebooku” Artur Jabłoński

Lektury obowiazkowe_Inmag 2/2019

Artykuł pochodzi z magazynu „INMAG”

Czytaj cały numer!

Okładka INMAG 2/2019 Pobierz za darmo
Dominika Mikulska

Jesteś marketerem i tworzenie reklam należy do Twoich obowiązków? A może jesteś właścicielem firmy lub szefem działu, który zleca reklamy podmiotom zewnętrzny – agencjom, freelancerom? W obu tych przypadkach ta książka będzie na wagę złota.

 

Skuteczna reklama na Facebooku Artur Jabłoński

 

Skuteczna reklama na Facebooku to praktyczny poradnik, na tyle kompleksowy, by stanowił wsparcie dla osób w każdym stopniu zaawansowania, jeśli chodzi o FB Ads. Startuje od poziomu osób początkujących i przeprowadza przez poszczególne etapy konfiguracji: wybór celu, dobór grup docelowych, tworzenie kreacji, na każdym etapie podpowiadając najlepsze praktyki. Tłumaczy mechanikę działania reklam, podpowiada, pod jakim kątem je analizować. Zawiera także treści dla osób zaawansowanych – trochę trików optymalizacyjnych oraz omówienie przykładów trudnych przypadków i skomplikowanych rozwiązań, które autor wypracowywał latami wraz ze swoim zespołem.

Książka pomoże Ci zrozumieć cały proces pracy nad kampanią na Facebooku nie tylko od strony technicznej, ale również strategicznej. Nauczy sprytnie planować, ale i wychwytywać ewentualne niedociągnięcia, jeśli odpowiadasz za monitoring efektów. Przestaniesz przepalać budżet reklamowy i wejdziesz na drogę do osiągania coraz lepszych wyników.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

 

Magazyn „INMAG”

Marketing. Sprzedaż. Trendy.

Bezpłatny e-magazyn dedykowany marketerom rynku pierwotnego

Merytoryczne artykuły od ekspertów i praktyków branży deweloperskiej dotyczące promocji inwestycji, wzmacniania sprzedaży, skutecznych negocjacji i najnowszych trendów na rynku.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie „INMAG”

Zobacz także

Dołącz do grupy
Nieruchomosci-online.pl
dla branży deweloperskiej

Korzystaj z porad dotyczących marketingu rynku pierwotnego
Bądź na bieżąco!

 

Znajdź % dla siebie

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij