Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

„Networking Like a Pro” dr Ivan Misner

Artykuł pochodzi z magazynu „INMAG”

Czytaj cały numer!

Pobierz numer 2/2020
Dominika Mikulska
Komentarze

Chcesz dowiedzieć się, jak docierać do potencjalnych klientów, wykorzystywać kontakty i tworzyć nowe okazje do ich zawierania, generować ciągle nowe polecenia i rekomendacje, motywować się i stawać się w tym wszystkim coraz lepszym? Networking Like a Pro to najbardziej wszechstronna książka o networkingu, w której znajdziesz odpowiedź na powyższe potrzeby.

 

Networking Like a Pro - dr Ivan Misner

 

Amerykański ekspert networkingu i autor bestsellerów „New York Timesa” – dr Ivan Misner wraz z Davidem Alexandrem i Brianem Hilliardem ujawniają kluczowe strategie i techniki networkingu. Obiecują, że ich zastosowanie katapultuje Cię od przeciętnego networkera do mistrza sieciowania i umożliwi osiągnięcie doskonałości w biznesie i życiu.

Ta książka przełamuje nudę i skostniałe zasady w profesjonalnym nawiązywaniu kontaktów. Obala mity i nieporozumienia narosłe wokół networkingu. Jest pełna praktycznych pomysłów i konkretnych wskazówek, jak skutecznie poszerzać i wykorzystywać swoją sieć kontaktów do wzrostu biznesu i swojego zawodowego powodzenia. Misner pokazuje, jak stwarzać okazje i dbać o relacje, by pewnego dnia czerpać z efektu motyla i zaufania budowanego przez sieć rekomendujących Cię osób.

Brzmi trochę jak amerykański sen, który w Polsce nie zadziała? Możesz nie próbować, albo spróbować i dzięki lekturze tej książki uniknąć wielu błędów w zamianie kontaktów w koneksje.

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn „INMAG”

Marketing. Sprzedaż. Trendy.

Bezpłatny e-magazyn dedykowany marketerom rynku pierwotnego

Merytoryczne artykuły od ekspertów i praktyków branży deweloperskiej dotyczące promocji inwestycji, wzmacniania sprzedaży, skutecznych negocjacji i najnowszych trendów na rynku.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie „INMAG”

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij