Skuteczne sposoby pracy z ofertą – bezpłatny kurs online

Zespół Nieruchomosci-online.pl

W ramach kontynuacji projektu #ProfesjonalnyAgent portal Nieruchomosci-online.pl przyjął zaproszenie od Łukasza Kruszewskiego do dalszej współpracy. Wspólnymi siłami tworzymy internetowy kurs dla agentów nieruchomości. Jako portal ogłoszeniowy dostarczamy niezbędnych narzędzi oraz rzetelnych danych.

Kurs składa się z 4 lekcji, każda będzie dotyczyć innego aspektu pracy z ofertą:

  1. Optymalizacja treści ogłoszenia
  2. Cykl życia oferty i wskaźniki sprzedaży
  3. Potencjał zapytań
  4. Skuteczne strategie promocji i personal brandingu

W kursie może wziąć udział każdy, kto chce pracować nad skutecznością swoich działań. Także ci bardziej doświadczeni pośrednicy z pewnością znajdą w nim wiele inspiracji i wskazówek, jak poprawić swoją efektywność.

 

Chętnie podejmujemy współpracę przy inicjatywach, których celem jest dzielenie się wiedzą. W tym kursie, powstałym w efekcie współpracy z Łukaszem, dostarczamy narzędzia oraz rzetelne dane wprost z głębi portalu.

Wierzymy w to, że gdy wiesz więcej, komunikujesz się lepiej.

 

 

Lekcje będą wysyłane co tydzień, w każdy wtorek o 20.30 – nie przegap! Znajdziesz w nich nie tylko wiedzę, ale również praktyczne materiały, dodatki i zadania do wykonania.

Uczestnictwo jest bezpłatne. Kurs rozpoczyna się 7. listopada.

 

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości
Bądź na bieżąco!

Znajdź % dla siebie

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij