Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

„Jak zbudować efektywny dział marketingu?” Piotr Golczyk

Artykuł pochodzi z magazynu „INMAG”

Czytaj pierwszy numer!

Magazyn marketerów rynku pierwotnego INMAG 1/2019 Pobierz numer 1/2019
Dominika Mikulska
Komentarze

„Książka, którą przeczytasz w godzinę, ale korzyści z niej będziesz czerpał przez lata” – obietnica złożona na okładce absolutnie nie jest na wyrost.

 

Jak zbudowac efektywny dzial marketingu

 

Piotr Golczyk punktuje problemy współczesnego marketingu i zarządzania, dobitnie wskazując, że 80% szefów firm nie ufa szefom marketingu i… mają rację. Tyle, że na taki stan rzeczy prawdopodobnie sami także zapracowali. Fałszywe przekonania na temat marketingu i model działania firmy często sabotują pracę tego działu, który postrzegany jest wyłącznie jako generator kosztów. A przecież powinien być kołem zamachowym działania całej firmy!
Autor podaje jednak pomocną dłoń, dostarczając konkretnej wiedzy, twardych argumentów i – co najważniejsze – nowoczesnych rozwiązań do wdrożenia od zaraz. Począwszy od zmiany myślenia o roli marketingu, przez organizację zespołu i pozycjonowanie go w firmie, zapewnienie przepływu informacji, kształtowanie kultury samodzielności i uczenia się na błędach, aż po zbudowanie modelu raportowania przekładającego wskaźniki marketingowe na wyniki biznesowe.

To książka dla każdego CMO i CEO, który wierzy w osiągnięcie synergii marketingu z innymi działami i jest gotów o nią zawalczyć, by śmielej stawiać cele biznesowe. Make marketing great again!

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn „INMAG”

Marketing. Sprzedaż. Trendy.

Bezpłatny e-magazyn dedykowany marketerom rynku pierwotnego

Merytoryczne artykuły od ekspertów i praktyków branży deweloperskiej dotyczące promocji inwestycji, wzmacniania sprzedaży, skutecznych negocjacji i najnowszych trendów na rynku.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie „INMAG”

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij