„How to get to great ideas?” Dave Birss

Lektury obowiazkowe_Inmag 2/019

Artykuł pochodzi z magazynu „INMAG”

Czytaj cały numer!

Okładka INMAG 2/2019 Pobierz za darmo
Dominika Mikulska

Czy kiedykolwiek oczekiwali od Ciebie w pracy wciąż nowych kreatywnych pomysłów, a Ty czułeś się wypalony? Dave Birss, wieloletni creative director dużej amerykańskiej agencji reklamowej, musiał być wręcz fontanną kreatywności…

 

Dave Birss How to get to great ideas?

 

W swojej książce próbuje (z powodzeniem!) udowodnić, że nie jest ona niczym wrodzonym, ale można ją w sobie wykształcić, a nawet budzić na zawołanie. Opracował system tworzenia oryginalnych i wartościowych pomysłów, który zamknął w metodyce 10 praktycznych lekcji, opartych o wiedzę z zakresu neuropsychologii i nauk społecznych… Powiało nudą? Nic bardziej mylnego.

Ta książka to intelektualna przygoda. Niesieni lekką narracją, humorystycznym sposobem pisania i fascynującymi spostrzeżeniami, niepostrzeżenie przyswajamy praktyczne wskazówki poparte danymi z eksperymentów naukowych. Zaczynamy od nauki właściwego postawienia problemu, poprzez metody generowania pomysłów, sposoby na ich przekazywanie i zarażanie nimi innych, wreszcie – uczymy się, jak inspirować innych do kreatywności. Birss przekonuje, że w każdej firmie można stworzyć żyzne środowisko do kiełkowania nowych pomysłów i odmienić jej oblicze.

Książka dostępna jest w języku angielskim.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

 

Magazyn „INMAG”

Marketing. Sprzedaż. Trendy.

Bezpłatny e-magazyn dedykowany marketerom rynku pierwotnego

Merytoryczne artykuły od ekspertów i praktyków branży deweloperskiej dotyczące promocji inwestycji, wzmacniania sprzedaży, skutecznych negocjacji i najnowszych trendów na rynku.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie „INMAG”

Zobacz także

Dołącz do grupy
Nieruchomosci-online.pl
dla branży deweloperskiej

Korzystaj z porad dotyczących marketingu rynku pierwotnego
Bądź na bieżąco!

 

Znajdź % dla siebie

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij