Powiedz klientom o cyfrowych usługach #DZIAŁAMONLINE

Dominika Mikulska

Działasz ONLINE? Oznacz w swoim koncie Agenta nowe usługi związane z narzędziami cyfrowymi do zdalnej obsługi klienta i prezentacji nieruchomości. To nowość w prezentacji Agenta, która jest odpowiedzią na nowy standard w pracy agenta nieruchomości.

Z powodu postępujących (ponownie) ograniczeń i obawy o zdrowie i życie, doprowadzenie do transakcji staje się coraz większym wyzwaniem. Świadomi tego faktu klienci coraz chętniej angażują do pomocy przy sprzedaży nieruchomości reprezentantów w osobach pośredników nieruchomości. Nie są też skłonni do wpuszczania do swoich domów osób postronnych, dlatego oczekują, że potencjalni kupujący przyprowadzeni przez agenta traktują wizytę w nieruchomości jako ostatni etap procesu decyzyjnego, mający ostatecznie zweryfikować otrzymane wcześniej informacje.

Dostrzegając ten trend, dajemy pośrednikom różne możliwości dostosowania się do zmienionej przez pandemię rzeczywistości, kiedy kontakty już nie tylko nawiązuje się na odległość, ale dalej
kultywuje w ten sposób.

Działanie online, czyli możliwość zdalnej obsługi klienta – w tym także prezentacji nieruchomości – stało się nowym standardem.

Sprzedający poszukują agentów o takich kompetencjach, dlatego do sekcji Moje usługi na Prezentacji Agenta dodaliśmy:

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt – Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.
  • Prezentacja nieruchomości online – Prezentowanie zainteresowanym nieruchomości podczas połączenia wideo na żywo poprzez jedną z preferowanych aplikacji, np.: WhatsApp, Skype czy Facebook Messenger.
  • Profesjonalne wideo nieruchomości – Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

W czasie społecznej izolacji profesjonalni pośrednicy nieruchomości, wykonując swoje czynności zawodowe, są dosłownie przedłużeniem ręki klienta. A my staramy się wyposażyć tę rękę w skuteczne narzędzia promocji online.

 

Gdzie dodać informacje?

  1. Zaloguj się do swojego Konta Agenta w Nieruchomosci-online.pl 
  2. Uzupełnij zakres Twoich działań online w sekcji Moje usługi 

Pokaż klientom, że działasz online!

Uzupełnij informacje na Prezentacji Agenta

 

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości
Bądź na bieżąco!

Znajdź % dla siebie

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij