Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

  • Blog
  • Kupno
  • Ceny nieruchomości w Szczecinie i aglomeracji szczecińskiej – grudzień 2022 (RAPORT LOKALNY)

Ceny nieruchomości w Szczecinie i aglomeracji szczecińskiej – grudzień 2022 (RAPORT LOKALNY)

Rafał Bieńkowski
Komentarze

Aglomeracja szczecińska to jeden z tych ośrodków miejskich, których nie mogło zabraknąć w kolejnym raporcie „Krajobraz lokalnych rynków nieruchomości”. Jakie są ceny mieszkań w Szczecinie, a jakie w gminach ościennych? W których lokalizacjach znajdziesz najtańsze domy i działki? Sprawdź raport Nieruchomosci-online.pl.

 

Z tego artykułu dowiesz się:

Jeśli interesują Cię aktualne średnie ceny ofertowe nieruchomości z rynku wtórnego w aglomeracji szczecińskiej, ten raport jest dla Ciebie. Oprócz Szczecina, tym razem wzięliśmy pod lupę stawki w takich lokalizacjach jak Dobra (Szczecińska), Goleniów, Nowogard, Wolin, Police, Kołbaskowo, Gryfino, Pyrzyce, Stargard, Maszewo, Kobylanka, Przybiernów czy Stepnica.

Przykładowe wnioski dla aglomeracji szczecińskiej:

  • w Szczecinie średnie ceny ofertowe mieszkań wzrosły r/r o niecałe 8 proc., w przypadku domów było to 11 proc., a w przypadku działek 6 proc.;
  • osoby poszukujące mieszkań w Szczecinie najczęściej wyszukują oferty do 400 tys. zł (34 proc.);
  • Nowogard, Przybiernów, Osina, Pyrzyce – w tych gminach średnia cena mkw. działki utrzymuje się poniżej poziomu 100 zł.

 

Mapa aglomeracji szczecińskiej

 

Ceny mieszkań w Szczecinie i gminach ościennych

Średnie ceny mieszkań w aglomeracji szczecińskiej

 

Ceny domów w Szczecinie i okolicy

Średnie ceny domów w aglomeracji szczecińskiej

 

Ceny działek budowlanych w Szczecinie i w gminach podmiejskich

Średnie ceny działek w aglomeracji szczecińskiej

Ile kosztuje wynajem mieszkania w Szczecinie

Średnie ceny najmu w Szczecinie

 

Przypominamy, że raport „Krajobraz lokalnych rynków nieruchomości” to analiza średnich cen ofertowych mieszkań, domów i działek w ponad 200 miastach i gminach tworzących największe aglomeracje miejskie w Polsce. Interesuje Cię, jak ceny w Twojej aglomeracji wyglądają na tle pozostałych regionów? Zapraszamy do lektury pełnego bezpłatnego raportu.

CZYTAJ PEŁNY RAPORT
Rafał Bieńkowski

Rafał Bieńkowski - PR Manager w Nieruchomosci-online.pl, który zajmuje się także analizą danych portalu i przygotowywaniem raportów rynkowych. W przeszłości dziennikarz „Gazety Współczesnej”, „Gazety Olsztyńskiej” i „Rzeczpospolitej”.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij