Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

  • Blog
  • Kupno
  • Ceny nieruchomości w Opolu i okolicznych gminach – grudzień 2022 (RAPORT LOKALNY)

Ceny nieruchomości w Opolu i okolicznych gminach – grudzień 2022 (RAPORT LOKALNY)

Rafał Bieńkowski
Komentarze

Średnie ceny mieszkań w Opolu i okolicy, stawki na rynku działek w aglomeracji miejskiej, koszt wynajmu mieszkania w stolicy województwa opolskiego… – to tylko przykładowe dane, które można znaleźć w najnowszym raporcie „Krajobraz lokalnych rynków nieruchomości”.

 

Z tego artykułu dowiesz się:

Najnowsza odsłona raportu lokalnego przygotowanego przez Nieruchomosci-online.pl ponownie skupia się na największych aglomeracjach miejskich. W skład opolskiej, oprócz samego Opola, wchodzą m.in. takie lokalizacje jak Krapkowice, Ozimek, Chrząstowice, Komprachcice, Dobrzeń Wielki, Niemodlin, Turawa, Łubniany, Dąbrowa i Prószków. Wszędzie tam sprawdziliśmy aktualne średnie ceny ofertowe nieruchomości z rynku wtórnego.

Z najnowszego raportu lokalnego dowiadujemy się m.in. że:

  • osoby poszukujące mieszkań w Opolu najczęściej wyszukują oferty do 400 tys. zł (43 proc.);
  • średnia cena ofertowa mkw. działki w Opolu wynosi 281 zł i jest to jedna z najniższych stawek w tym segmencie wśród wszystkich miast wojewódzkich;
  • Prószków to jedyna podmiejska gmina, w której średnia cena mkw. działki przekracza 200 zł.

 

Mapa aglomeracji opolskiej

 

Ceny mieszkań w Opolu i okolicy

Średnie ceny mieszkań w aglomeracji opolskiej

 

Ceny domów w Opolu i gminach z aglomeracji

Średnie ceny domów w aglomeracji opolskiej

 

Ceny działek budowlanych w Opolu i w podmiejskich gminach

Średnie ceny działek w aglomeracji opolskiej

 

Koszt wynajmu mieszkania w Opolu

Średnie ceny najmu w Opolu

 

Interesuje Cię, jak ceny mieszkań w Opolu wyglądają na tle innych miast wojewódzkich? Zapraszamy do lektury całego raportu „Krajobraz lokalnych rynków nieruchomości”, w którym łącznie przedstawiamy dane cenowe dla ponad 200 miast i gmin tworzących 18 największych aglomeracji.

CZYTAJ PEŁNY RAPORT
Rafał Bieńkowski

Rafał Bieńkowski - PR Manager w Nieruchomosci-online.pl, który zajmuje się także analizą danych portalu i przygotowywaniem raportów rynkowych. W przeszłości dziennikarz „Gazety Współczesnej”, „Gazety Olsztyńskiej” i „Rzeczpospolitej”.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij