Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

  • Blog
  • Kupno
  • Ceny nieruchomości w Olsztynie i pobliskich gminach – grudzień 2022 (RAPORT LOKALNY)

Ceny nieruchomości w Olsztynie i pobliskich gminach – grudzień 2022 (RAPORT LOKALNY)

Rafał Bieńkowski
Komentarze

Z drugiej już edycji raportu „Krajobraz lokalnych rynków nieruchomości” dowiesz się, jakie są aktualne średnie ceny ofertowe nieruchomości na rynku wtórnym w Olsztynie i okolicach. Bądź na bieżąco i sprawdź ceny mieszkań, domów i działek oraz koszty najmu.

 

Z tego artykułu dowiesz się:

W raporcie analizujemy ceny nieruchomości w aglomeracji olsztyńskiej, czyli w Olsztynie oraz w następujących gminach: Dywitach, Barczewie, Stawigudzie, Purdzie, Gietrzwałdzie, Jonkowie, Jezioranach, Olsztynku. Sprawdź, gdzie zakup nieruchomości jest teraz najbardziej opłacalny.

Kilka przykładowych informacji, które możesz znaleźć w raporcie:

  • 94 proc. mieszkań wystawionych w listopadzie 2022 r. na sprzedaż w aglomeracji olsztyńskiej znajdowało się w Olsztynie;
  • osoby poszukujące mieszkań w Olsztynie najczęściej wyszukują oferty do 400 tys. zł (50 proc.);
  • jedyną gminą z aglomeracji, która zbliża się do Olsztyna pod względem średniej ceny ofertowej działek, jest Stawiguda (248 zł/mkw.).

 

Mapa aglomeracji olsztynskiej

 

Ceny mieszkań w Olsztynie i okolicznych gminach

Średnie ceny mieszkań w aglomeracji olsztyńskiej

 

Ceny domów w Olsztynie i jego sąsiedztwie

Średnie ceny domów w aglomeracji olsztyńskiej

 

Ceny działek budowlanych w Olsztynie i aglomeracji

Średnie ceny działek w aglomeracji olsztyńskiej

 

Koszty najmu mieszkań w Olsztynie

Średnie ceny najmu w Olsztynie

 

Chcesz porównać ceny nieruchomości w Olsztynie i okolicach z cenami w innych miejscowościach? Zapraszamy do przeczytania całego raportu. Oprócz cen ofertowych mieszkań, domów i działek w całej Polsce znajdziesz tam również informacje o kosztach najmu mieszkań 1-, 2- i 3-pokojowych w miastach wojewódzkich.

CZYTAJ PEŁNY RAPORT
Rafał Bieńkowski

Rafał Bieńkowski - PR Manager w Nieruchomosci-online.pl, który zajmuje się także analizą danych portalu i przygotowywaniem raportów rynkowych. W przeszłości dziennikarz „Gazety Współczesnej”, „Gazety Olsztyńskiej” i „Rzeczpospolitej”.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij