Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

  • Blog
  • Kupno
  • Ceny nieruchomości w Łodzi i aglomeracji łódzkiej – grudzień 2022 (RAPORT LOKALNY)

Ceny nieruchomości w Łodzi i aglomeracji łódzkiej – grudzień 2022 (RAPORT LOKALNY)

Rafał Bieńkowski
Komentarze

Przedstawiamy kolejną edycję raportu „Krajobraz lokalnych rynków nieruchomości”. Jeśli szukasz nieruchomości na rynku wtórnym w Łodzi bądź w pobliżu, warto się zapoznać z danymi z raportu dotyczącymi średnich cen ofertowych mieszkań, domów i działek.

 

Z tego artykułu dowiesz się:

Najnowszy raport lokalny zawiera przekrojowe zestawienie cen ofertowych nieruchomości w aglomeracji łódzkiej. Uwzględniliśmy w nim Łódź oraz pobliskie gminy: Zgierz, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Stryków, Tuszyn, Brzeziny, Łask, Ozorków, Lutomiersk, Koluszki, Wodzierady. Zależy Ci na niższych kosztach? Porównaj ceny i wybierz miejscowość, w której zakup domu, mieszkania lub działki będzie najkorzystniejszy.

Jakiego typu informacje można znaleźć w raporcie? Oto kilka przykładów:

  • średnia cena ofertowa za mkw. mieszkania w Łodzi była w listopadzie 2022 r. bardzo zbliżona do tej z listopada 2021 r.;
  • osoby poszukujące mieszkań w Łodzi najczęściej wyszukują oferty do 300 tys. zł (43 proc.);
  • Koluszki i Brzeziny to jedyne podmiejskie gminy w aglomeracji, gdzie mkw. domu wolnostojącego kosztuje średnio poniżej 4 tys. zł.

 

Mapa aglomeracji łódzkiej

 

Ceny mieszkań w Łodzi i jej sąsiedztwie

Średnie ceny mieszkań w aglomeracji łódzkiej

 

Ceny domów w Łodzi i okolicach

Średnie ceny domów w aglomeracji łódzkiej

 

Ceny działek budowlanych w Łodzi i otaczających gminach

Średnie ceny działek w aglomeracji łódzkiej

 

Ceny najmu mieszkań w Łodzi

Średnie ceny najmu w Łodzi

 

Zachęcamy także do zapoznania się z pełnym raportem. Przedstawia on średnie ceny ofertowe mieszkań, domów i działek w całej Polsce, a także koszty najmu mieszkań w miastach wojewódzkich. Dzięki temu możesz sprawdzić, jak ceny w Twojej miejscowości przedstawiają się w zestawieniu z cenami w innych lokalizacjach.

CZYTAJ PEŁNY RAPORT
Rafał Bieńkowski

Rafał Bieńkowski - PR Manager w Nieruchomosci-online.pl, który zajmuje się także analizą danych portalu i przygotowywaniem raportów rynkowych. W przeszłości dziennikarz „Gazety Współczesnej”, „Gazety Olsztyńskiej” i „Rzeczpospolitej”.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij