Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

  • Blog
  • Kupno
  • Ceny nieruchomości w Kielcach i pobliskich miejscowościach – grudzień 2022 (RAPORT LOKALNY)

Ceny nieruchomości w Kielcach i pobliskich miejscowościach – grudzień 2022 (RAPORT LOKALNY)

Rafał Bieńkowski
Komentarze

Nowy raport Nieruchomosci-online.pl zatytułowany „Krajobraz lokalnych rynków nieruchomości” prezentuje zestawienie i porównanie średnich cen ofertowych mieszkań, domów oraz działek z rynku wtórnego w aglomeracji kieleckiej.

 

Z tego artykułu dowiesz się:

 

Aglomeracja kielecka obejmuje Kielce i otaczające gminy: Nowiny, Masłów, Daleszyce, Morawicę, Piekoszów, Miedzianą Górę, Chęciny, Zagnańsk, Pierzchnicę, Górno, Strawczyn.

W której miejscowości najlepiej kupić mieszkanie, dom lub działkę? Gdzie są najkorzystniejsze ceny? Dowiesz się tego z najnowszego raportu „Krajobraz lokalnych rynków nieruchomości”, przygotowanego przez Nieruchomosci-online.pl.

Oto przykładowe wnioski z raportu:

  • Kielce mają najniższą średnią cenę ofertową domów wolnostojących spośród wszystkich miast wojewódzkich (4 927 zł/mkw.);
  • osoby poszukujące mieszkań w Kielcach najczęściej wyszukują oferty do 300 tys. zł (40 proc.) oraz do 400 tys. zł (36 proc.);
  • Masłów to najdroższa gmina sąsiadująca z Kielcami w segmencie działek; średnia cena ofertowa mkw. w tej lokalizacji to blisko 200 zł.

 

Mapa aglomeracji kieleckiej

 

Ceny mieszkań w Kielcach i pobliskich gminach

Średnie ceny mieszkań w aglomeracji kieleckiej

Ceny domów w Kielcach i okolicach

Średnie ceny domów w aglomeracji kieleckiej

Ceny działek budowlanych w Kielcach i aglomeracji kieleckiej

Średnie ceny działek w aglomeracji kieleckiej

Stawki za wynajem mieszkań w Kielcach

Średnie ceny najmu w Kielcach

Zapraszamy również do zapoznania się z całym raportem. Dzięki niemu porównasz ceny nieruchomości w swojej aglomeracji z cenami w innych częściach Polski, a także poznasz średnie ceny wynajmu mieszkań w miastach wojewódzkich.

CZYTAJ PEŁNY RAPORT
Rafał Bieńkowski

Rafał Bieńkowski - PR Manager w Nieruchomosci-online.pl, który zajmuje się także analizą danych portalu i przygotowywaniem raportów rynkowych. W przeszłości dziennikarz „Gazety Współczesnej”, „Gazety Olsztyńskiej” i „Rzeczpospolitej”.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij