Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

  • Blog
  • Kupno
  • Ceny nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze i sąsiadujących gminach – grudzień 2022 (RAPORT LOKALNY)

Ceny nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze i sąsiadujących gminach – grudzień 2022 (RAPORT LOKALNY)

Rafał Bieńkowski
Komentarze

Nowy raport Nieruchomosci-online.pl zatytułowany „Krajobraz lokalnych rynków nieruchomości” zawiera podsumowanie i porównanie średnich cen ofertowych mieszkań, domów i działek z rynku wtórnego w gminach aglomeracji gorzowskiej i zielonogórskiej.

 

Z tego artykułu dowiesz się:

 

Aglomeracja gorzowska i zielonogórska poza głównymi ośrodkami miejskimi – Gorzowem Wielkopolskim i Zieloną Górą – obejmuje także sąsiadujące z nimi gminy: Sławę, Zabór, Deszczno, Kłodawę, Santok, Lubiszyn, Krzeszyce, Kożuchów, Nową Sól, Świdnicę, Czerwieńsk, Bogdaniec.

Raport „Krajobraz lokalnych rynków nieruchomości” zawiera szczegółowe zestawienie cen mieszkań, domów i działek, dzięki któremu możesz zdecydować, gdzie ceny nieruchomości są dla Ciebie najkorzystniejsze.

Czego dowiesz się z raportu? Kilka przykładów:

  • Zielona Góra i Gorzów Wielkopolski mają najniższe średnie ceny ofertowe mieszkań z rynku wtórnego spośród wszystkich miast wojewódzkich;
  • osoby poszukujące mieszkań w Zielonej Górze najczęściej wyszukują oferty do 300 tys. zł (45 proc.);
  • Kłodawa i Deszczno to lokalizacje, w których średnia cena ofertowa mkw. domu jest nieco wyższa niż w Gorzowie Wielkopolskim.

 

Mapa aglomeracji gorzowskiej i zielonogórskiej

 

Ceny mieszkań w Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze i gminach ościennychŚrednie ceny mieszkań w aglomeracji gorzowskiej i zielonogórskiej

 

 

Ceny domów w Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze i otaczających miejscowościach

Średnie ceny domów w aglomeracji gorzowskiej i zielonogórskiej

 

Ceny działek budowlanych w aglomeracji gorzowskiej i zielonogórskiej

Średnie ceny działek w aglomeracji gorzowskiej i zielonogórskiej

 

Ceny najmu mieszkań w Gorzowie Wielkopolskim

Średnie ceny najmu w Gorzowie Wielkopolskim

 

Warto również zapoznać się z pełnym raportem, który zawiera porównanie cen nieruchomości we wszystkich aglomeracjach, a także wykresy średnich cen najmu w miastach wojewódzkich.

CZYTAJ PEŁNY RAPORT
Rafał Bieńkowski

Rafał Bieńkowski - PR Manager w Nieruchomosci-online.pl, który zajmuje się także analizą danych portalu i przygotowywaniem raportów rynkowych. W przeszłości dziennikarz „Gazety Współczesnej”, „Gazety Olsztyńskiej” i „Rzeczpospolitej”.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij