Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

  • Blog
  • Kupno
  • Ceny nieruchomości w Bydgoszczy i okolicach – grudzień 2022 (RAPORT LOKALNY)

Ceny nieruchomości w Bydgoszczy i okolicach – grudzień 2022 (RAPORT LOKALNY)

Rafał Bieńkowski
Komentarze

Najnowsza edycja raportu „Krajobraz lokalnych rynków nieruchomości” przygotowanego przez Nieruchomosci-online.pl przedstawia, jakie są aktualne średnie ceny ofertowe mieszkań, domów i działek na rynku wtórnym w Bydgoszczy i pobliskich gminach.

 

Z tego artykułu dowiesz się:

Aglomeracja bydgoska to, oprócz Bydgoszczy, również sąsiadujące gminy, takie jak Osielsko, Białe Błota, Nowa Wieś Wielka, Koronowo, Szubin, Nakło nad Notecią, Sicienko, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Solec Kujawski.

Z raportu „Krajobraz lokalnych rynków nieruchomości” dowiesz się, w jakiej lokalizacji warto kupić nieruchomość, jeśli zależy Ci na niższej cenie – czy jest to Bydgoszcz, czy któraś z okolicznych miejscowości. Oto przykładowe informacje z raportu:

  • mieszkania +10 proc., domy +8 proc., działki +9 proc. – tak wyglądał wzrost średnich cen ofertowych w Bydgoszczy, porównując listopad 2022 r. do listopada 2021 r.;
  • osoby poszukujące mieszkań w Bydgoszczy najczęściej wyszukują oferty do 300 tys. zł (46 proc.);
  • Osielsko to najdroższa gmina sąsiadująca z Bydgoszczą, jeśli chodzi o działki; średnia cena ofertowa mkw. w tej lokalizacji to blisko 290 zł.

 

Mapa aglomeracji bydgoskiej

 

 

Ceny mieszkań w Bydgoszczy i gminach ościennych

Średnie ceny mieszkań w aglomeracji bydgoskiej

 

Ceny domów w aglomeracji bydgoskiej

Średnie ceny domów w aglomeracji bydgoskiej

 

Ceny działek budowlanych w Bydgoszczy i okolicach

Średnie ceny działek w aglomeracji bydgoskiej

 

Koszty najmu mieszkań w Bydgoszczy

Średnie ceny najmu w Bydgoszczy

 

Zachęcamy także do zapoznania się z całym raportem. Możesz w nim sprawdzić, jak Twoja aglomeracja przedstawia się pod względem cen w porównaniu z innymi aglomeracjami w Polsce. Przeczytasz w nim także, jakie są aktualne średnie ceny najmu mieszkań 1-, 2- i 3-pokojowych w miastach wojewódzkich.

CZYTAJ PEŁNY RAPORT
Rafał Bieńkowski

Rafał Bieńkowski - PR Manager w Nieruchomosci-online.pl, który zajmuje się także analizą danych portalu i przygotowywaniem raportów rynkowych. W przeszłości dziennikarz „Gazety Współczesnej”, „Gazety Olsztyńskiej” i „Rzeczpospolitej”.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij