Targi mieszkaniowe w Trójmieście [2-3 marca 2019]

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa na kolejną edycję Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Tym razem będzie to już trzynaste nasze spotkanie. Przed nami dwa dni targowe (2 i 3 marca).

W pierwszej połowie tego roku to pierwsza i jedyna możliwość, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z całościową ofertą czołowych deweloperów i pośredników kredytowych proponujących zadowalające kredyty. Widzimy się oczywiście na hali ERGO ARENA na styku Gdańska i Sopotu. W miejscu doskonale skomunikowanym z innymi częściami Trójmiasta oraz miejscu, które jest wizytówką tych miast.

Przed nami zimy ciąg dalszy, ale w ten właśnie weekend zapraszamy na gorące oferty trójmiejskich deweloperów, spółdzielni oraz innych firm (pośredników finansowych, doradców kredytowych, stylistów i architektów). Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to najpełniejszy przegląd ofert domów i mieszkań – nowych i „z drugiej ręki”, a także okazja do uzyskania atrakcyjnych warunków kredytowych.

WSTĘP NA TARGI
2-3 marca 2019 (sobota–niedziela)
w godzinach: 10:00-17:00
ERGO ARENA, Plac Dwóch Miast 1, Sopot/Gdańsk

Bogatej ofercie wystawców towarzyszył będzie szereg wydarzeń pomagających w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum. Nie zabraknie też konkursu targowego – do wygrania m.in. elektronarzędzia przydatne w każdym domu, a sponsorem tych nagród będzie firma HIKOKI. Na zainteresowanych zakupem własnego „M” czekać będzie blisko stu wystawców oraz kilkunastu niezależnych ekspertów w częściach konferencyjnych. Targowe promocje i atrakcyjne rabaty zapowiadają się w większości stoisk. Na osoby, które wypełnia ankietę targową dostępną w punkcie informacyjnym, czekać będą miłe niespodzianki. Wzorem poprzednich edycji wstęp na Targi jest bezpłatny.

Wśród wystawców, którzy będą czekać na targowych gości, są znane trójmiejskie i ogólnopolskie firmy deweloperskie m.in.: Alfa Park, ALLCON, ARCHICOM, ECO CLASSIC, EURO STYL, INPRO, DEKPOL, PB DOMESTA, PB GÓRSKI, PB KOKOSZKI, ROBYG, SEMEKO, TS INVEST oraz MARVIPOL jako PARTNER TARGÓW prezentujący nowe inwestycje w Gdańsku. Taki skład oferujących mieszkania to duża szansa na zakup własnego lokum w specjalnej ofercie, możliwość zapoznania się z najnowszymi inwestycjami, a także sposobność do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych.

Inwestorzy zainteresowani własnym „M” kupią je na naszych targach – bezpiecznie i w korzystnej cenie. Dzięki bogatemu programowi otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów zwiedzający wyjdą z nową wiedzą i doświadczeniem. Zakup mieszkania to nie tylko wybór dogodnej lokalizacji. Za tą decyzją stoi również potrzeba wnikliwego poznania rynku, znajomość prawa i stosowne możliwości finansowe. Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Na targach zainteresowani mogą zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się, gdzie i jak otrzymać kredyt „szyty na miarę”. Równolegle z Targami odbywać się będą bezpłatne wykłady i warsztaty. Pod targowym dachem ERGO ARENY goście będą mogli korzystać z indywidualnych, nieodpłatnych konsultacji, m.in. z dziedziny podatków, finansów czy aranżacji wnętrz.

Jak podaje firma doradcza REAS, w 2018 r. w całym kraju sprzedano 64,8 tys. mieszkań. Szczególnie atrakcyjny był czwarty kwartał, gdy w Trójmieście liczba mieszkań oferowanych była wyższa o 16,5% niż w analogicznym kwartale 2017 roku. Ciekawostką może być fakt, że najszybciej rosły ceny właśnie w Trójmieście (w czwartym kwartale) i osiągnęły wynik 6,3%. Rosnącemu popytowi sprostali deweloperzy z Trójmiasta, którzy sprzedali mieszkania jak świeże bułeczki dzięki dużemu popytowi wspomaganemu atrakcyjnymi warunkami zakupu (kredyty mieszkaniowe). Niskie stopy procentowe kredytów hipotecznych, okazyjne ceny mieszkań, duży wybór ofert wpływają korzystnie na popyt. Nadal jednak popyt przewyższa podaż.

Na targach oferta mieszkań nadal jest pokaźna i różnorodna, można znaleźć ciekawe oferty – prezentowane są nowe inwestycje mieszkaniowe, w których można bez ograniczeń wybrać optymalnie zaprojektowane i najlepiej położone mieszkanie, oraz takie, w których pozostały ostatnie lokale wystawiane na sprzedaż w okazyjnej cenie.

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Gdańska i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij