dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

Mieszkanie z garażem

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

299 000 zł55,20 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na parterze kamienicy tuż przy rynku w Łabiszynie. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł38,26 m² 16 178,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,26 m , zlokalizowane na kameralnym osiedlu Zielona Polana przy ul. Karola Bunscha w Krakowie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 124 064 zł66,71 m² 16 850,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc *preferowany kontakt telefoniczny* Tu jest.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł56,84 m² 6 491,91 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą rozkładowego mieszkania 3 pokojowego, usytuowanego na VI piętrze w budynku z windą. Główne atuty: - doskonała lokalizacja. Osiedle M.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł33 m² 8 151,52 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią | 33 m | Słupsk, ul. Andersa | Osiedle Niepodległości | Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł49,43 m² 12 927,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł130 m² 184,62 zł/m²

 

Piętro:28/28

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o pow. 130 m , zlokalizowany przy ul. Grzybowskiej w prestiżowej dzielnicy Wola. Lokalizacja Zlokalizowany w sercu Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 178 894 zł65,86 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,86 m na warszawskim Bemowie - gotowe do zamieszkania od zaraz, bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 800 zł41,19 m² 9 002,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Osiedle Kościuszki" - poznaj nową inwestycję! W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle premium "osiedle Kościuszki".To.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł29,80 m² 22 147,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bielany, ul. Fortowa, kawalerka 28 m2 z dużym ogródkiem 76m2. Dodatkowo miejsce postojowe w garażu podziemnym. Zakup od dewelopera bez podatku pcc. : dla kogo? Dla osób szukających nowego.

Szczegóły ogłoszenia

346 000 zł53,35 m² 6 485,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rzadko się zdarzają - a jeszcze szybciej znikają! Mieszkania w Dobrzeniu Wielkim to prawdziwe perełki. Gdy tylko pojawiają się na rynku, długo na niego nie wracają. I nie ma się co.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł64,20 m² 5 887,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,2 m położone w kamienicy przy ul. Żwirki w Łodzi, w doskonałym punkcie miasta. Lokal znajduje się w sąsiedztwie Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,86 m² 7 353,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Jasna kawalerka o powierzchni 33,86 m 2 znajdująca się na osiedlu Lechitów W skład której wchodzi: - pokój z balkonem francuskim - kuchnia z oknem - duża łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45,30 m² 9 911,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45m2 usytuowane na III piętrze niskiego bloku z cegły na os. Dobrzec w Kaliszu. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

367 848 zł47,16 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta obejmuje pięć mieszkań o zróżnicowanych metrażach: 48,87 m , 47,16 m , 26,19 m , 31,46 m oraz 33,81 m , zlokalizowanych w kamienicy w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł95,91 m² 10 103,22 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Mieszkania 1,2,3,4 pokojowe w metrażach od 29 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 080 zł36,63 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł38 m² 105,24 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Woli o powierzchni 38 m2, znajdujące się na 3 piętrze w apartamentowcu z windą na zamkniętym osiedlu. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł57,30 m² 14 485,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż niezamieszkane mieszkanie na parterze kameralnego budynku. Wnętrze obejmuje: salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogródka, sypialnię również z wyjściem na ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 577 zł40,61 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł92 m² 53,26 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 562 zł37,31 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do odbioru, stan deweloperski. Kawalerka usytuowana na parterze, kuchnia z pokojem dziennym, sypialnia, łazienka. Okna od strony wschodniej, taras o pow. 4,5m2 ogórdek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 965 756 zł74,39 m² 26 425 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 74,39 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48,45 m² 47,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament z dużym balkonem, położony na drugim piętrze w bloku z windą i własnym miejscem postojowym. Lokal o powierzchni 46,30 mkw mieści się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł69,24 m² 6 629,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż: mieszkanie po generalnym remoncie w centrum miasta. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,24 m , po generalnym remoncie, znajdujące się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44,22 m² 54,27 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną ofertę mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i doskonałą lokalizację! To przytulne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł44,30 m² 6 546,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Paderewskiego. Nieruchomość o powierzchni 44,30 m2 składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł52,67 m² 13 651,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie , położone na 4 piętrze bloku przy ul. Miłkowskiego. Składa się z dużego, jasnego salonu a aneksem kuchennym, sypialni bądź pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł87,61 m² 7 065,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Rzeszowskie Kąty | ul. Pogwizdowska Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim z balkonem i tarasem, usytuowane na kameralnym osiedlu w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł38,56 m² 7 780,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż przestronne 1 pokojowe mieszkanie w bloku z 2008 roku miejsce parkingowe, komórka lokatorska, 1 piętro. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł38,20 m² 6 413,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - 38,20 m - ul. Tadeusza Króla, sandomierz Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,20 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł68 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem | 3 pokoje | 68 m2 I 5200 zł | ul. Postępu 12b | Warszawa Przedmiotem najmu jest 3 pokojowe przestronne, umeblowane mieszkanie składające się z: - salonu z aneksem kuchennym - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł111,37 m² 25 141,42 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Wola- centrum/ Apartamenty przy Pańskiej. 4 pokoje, 111 m , 1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska płatne dodatkowo. : dla kogo? Dla tych, którzy chcą żyć.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł51,29 m² 6 804,45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

WE speak english call us 579x523x584 for more information Na sprzedaż funkcjonujący gotowiec inwestycyjny przy ul. Pomorskiej 96 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,29 m , idealne pod stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł27,58 m² 47 099,35 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg   . Ok. 11 km do Lotniska Heringsdorf w Niemczech, ok. 70 km do lotniska Szczecin- goleniów. Lokal inwestycyjny w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 313 zł43,79 m² 12 475,75 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera uwaga!promocja! Mieszkanie gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł76,05 m² 7 876,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Klimatyczny, niepowtarzalny apartament w stylu loftowym z dużym balkonem - Centrum! Mieszkanie zostało zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół - idealne dla osób.