dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

476 000 zł36,76 m² 12 948,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Lublinie przy ul. Długiej 2. Jest to blok całkowicie odnowiony w 2023 r, wraz z wymianą instalacji, okien, ociepleniem budynku, odnowieniem części.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł127,95 m² 17 976 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność polecić Państwu duży 4 pokojowy apartament w ekskluzywnej inwestycji inwestycji Ostoja Wilanów z pięknym ogrodem oraz 4 miejscami garażowymi. Apartament gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł23 m² 16 043,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Kawalerka w stylowej kamienicy blisko dworca pkp Wrocław Na sprzedaż stylowa kawalerka o powierzchni , położona na ostatnim piętrze stylowej kamienicy z unikatowymi malowidłami na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł122 m² 90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament położony w Śródmieściu na ostatnim piętrze prestiżowej inwestycji doki Eurostylu z 2022 roku. Apartament jest bardzo przestronny i słoneczny, a składa.

Szczegóły ogłoszenia

861 300 zł28,90 m² 29 802,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 28,9 m , położonego na 4. piętrze apartamentowca z 2023 roku. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł86,40 m² 12 731,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż, na wyłączność, przestronne mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Strażackiej. Nieruchomość położona jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł44 m² 61 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, nowy 3-pokojowy apartament przy al. Augustów 3 w Łodzi. Prezentowane mieszkanie posiada powierzchnię 44 m2 i mieści się na 4 piętrze w nowym bloku z windą z 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 5-pokojowy

Iława,warmińsko-mazurskie

978 480 zł122,31 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

W sercu Iławy, w wyjątkowej inwestycji Spichlerz, znajduje się dwupoziomowy loft o powierzchni 122 m , który łączy historię z nowoczesnością w najlepszym wydaniu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł74 m² 11 486,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Atrakcyjne i słoneczne mieszkanie - 3 pokojowe o pow. ok 74 m2 zlokalizowane na I piętrze w budynku o niskiej zabudowie (bez windy) wybudowanym w 2003 roku - dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

662 000 zł26 m² 25 461,54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Topowa lokalizacja Ulica Księcia Witolda, stylowo wykończona kawalerka 5 min piechotę od Rynku. Nieruchomość o powierzchni 26m kw z balkonem w skład której wchodzą: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł33,20 m² 39,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na wynajem , zlokalizowanego nieopodal ulicy Grodzieńskiej w Wasilkowie. Z łatwością w ciągu kilkunastu minut.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł54,62 m² 5 108,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie O powierzchni 54,62 m na 1 piętrze W miejscowości rumsko! mieszkanie po generalnym remoncie! Oferujemy na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł40,92 m² 16 373,41 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas! Atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w sercu Kołobrzegu, przy ulicy Szpitalnej 10. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie komfort, nowoczesność oraz doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł55,39 m² 12 077,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż Poznań, ul. Grodziska Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 55,39 m , zlokalizowane na piętrze w kameralnym, piętrowym budynku szeregowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

P r zytulne mieszkanie w sąsiedztwie lasu Prezentujemy Państwu komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Sybiraków w bloku z 2020 roku. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł68,33 m² 8 766,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania bardzo blisko centrum. Tylko 8-10 minut tramwajem na Bramę Portową. Na 68,33 mkw. składa się: - sypialni z dużą szafą, - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł56,11 m² 1 461,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 56,11 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 46 wraz z udziałem wynoszącym 621/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59 m² 10 152,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Zaplecznej w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości: - świeżo po remoncie - nowa kuchnia W zabudowie -.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: inwestycja położona jest w krakowskich Bronowicach, tuż przy Galeria Bronowice oraz Rondo Ofiar Katynia. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy, przystanki mpk, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł56 m² 7 946,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja! mieszkanie W centrum miasta! Oferujemy do sprzedaży bezczynszowe przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m2 położone na 2 piętrze kameralnej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 280 zł74,99 m² 11 725,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,2m2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł190 m² 7 842,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Przestronny dom wolnostojący z dużą działką w Legionowie | 190 m powierzchni całkowitej | 160 m powierzchni użytkowej | działka 990 m | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł98 m² 83,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie w kamienicy na warszawskim Powiślu. Idealne na kancelarię prawną, biuro architektoniczne, księgowe, konsultingowe lub inne biuro usługowe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ema Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie w Częstochowie, usytuowane w dzielnicy Stradom przy ulicy Marynarki Wojennej 80. Mieszkanie posiada ok 48 m2 i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł67,33 m² 5 198,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,33 m2, położone w klimatycznej kamienicy w samym centrum Zabrza. Najważniejsze atuty nieruchomości: - niepowtarzalny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 125 zł111,79 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo! Nowoczesny apartament znajduje się w prestiżowej inwestycji Zacisze Nad Rudawą w sercu Woli Justowskiej przy ul. Becka. To wyjątkowe miejsce łączy bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30,10 m² 66,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem nowy apartament z 2026 roku osiedle Na Stoku ulica Sikorskiego Oferujemy Państwu na wynajem, dostępną od zaraz, kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 469 zł54 m² 8 212,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z myślą o Tobie. Twoich potrzebach i wygodzie. Chcemy, żeby nasze inwestycje służyły okolicznym mieszkańcom, dlatego realizujemy ogólnodostępne projekty: wygodne w użytkowaniu drogi,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49,02 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 49,02mkw zlokalizowane przy ul. Mieleckiej 3 na wrocławskich Gajowicach Mieszkanie z ogromnym potencjałem posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 972 000 zł136 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Szukasz przestrzeni, światła i czegoś naprawdę nietuzinkowego? To mieszkanie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł87 m² 45,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 87m2 mieszkanie na Starym Mieście przy ulicy Zyblikiewicza 5. Lokalizacja: gwarancja najwyższego komfortu mieszkania i bliskość tętniącego życiem Starego Miasta. Lepszej.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł63,61 m² 3 442,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Głogowie ul. Generała Sikorskiego Jeśli marzysz o przestronnym mieszkaniu z klimatem, w świetnej lokalizacji i z ogromnym potencjałem aranżacyjnym ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł30,30 m² 45 874,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Atuty: * Prestiżowe osiedle Neptun Park; * 100 metrów do plaży; * W otoczeniu parku im. Ronalda Reagana; * Zamknięte osiedle z 24-godzinną ochroną; * Słoneczna ekspozycja; * Komórka.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71 m² 8 436,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie z potencjałem w zielonej części Wrocławia al. Poprzeczna Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój, dobrą komunikację i wygodę codziennego życia właśnie je.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 754 028 zł117,72 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 117,72 m w nowej inwestycji. Lokal w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji, co pozwala dostosować wnętrze do.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł45 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice os. Tysiąclecia ul. Tysiąclecia - 45m2 / 3 pokoje Zamieszkaj już teraz w jednej z najbardziej pożądanych katowickich lokalizacji! Cena do negocjacji we speak english Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł50,10 m² 7 584,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Pile z ogrodem. Doskonała lokalizacja. W najbliższej odległości szkoła, przystanki autobusowe do centrum Piły. W niewielkiej odległości centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 599 zł40,06 m² 10 948,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem, klima uwaga! Jeszcze tylko 5 mieszkań w promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

299 000 zł55,20 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na parterze kamienicy tuż przy rynku w Łabiszynie. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł38,26 m² 16 178,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,26 m , zlokalizowane na kameralnym osiedlu Zielona Polana przy ul. Karola Bunscha w Krakowie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 124 064 zł66,71 m² 16 850,01 zł/m²

 

Piętro:3/4