dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

609 000 zł63,26 m² 9 626,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy | ul. Trzebnicka 5 | Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania Zamieszkaj lub zainwestuj w sercu klimatycznego Nadodrza.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł70 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m - Zielona Góra, os. Pomorskie Przestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

831 880 zł59,42 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł113,66 m² 4 925,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na dzień otwarty inwestycji w czwartek pomiędzy 16.00-18.00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Inwestycja Osiedle Rożana mieszkanie 4/5 pokojowe |113,66| /2 miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 391 zł55,90 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Incity nowoczesne mieszkania w centrum Bydgoszczy, ul. Kościuszki bez prowizji i bez podatku pcc incity to nowoczesna, kameralna inwestycja zlokalizowana w samym sercu Bydgoszczy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł56,30 m² 6 927 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, w którym chce się zamieszkać Wyobraź sobie poranek z kawą w słonecznym salonie i ciszę ostatniego piętra, bez kroków sąsiadów nad głową. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł34,50 m² 4 637,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje | Duży balkon | Raków Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na Rakowie w Częstochowie. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł57 m² 16 491,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Hampton Home oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem w nowym budownictwie. Osiedle ciche, ogrodzone, chronione 24/7. Wewnątrz osiedla znajduje się bogato wyposażony plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 245 zł42,48 m² 10 598,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 42,48 m2 z balkonem o powierzchni 5,25 m usytuowane przy ul. Odnowiciela w Rzeszowie. Inwestycja charakteryzuje się przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł74 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m2. Wykończone w bardzo wysokim standardzie, w pełni wyposażone w meble i sprzęty użytku codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł39 m² 13 589,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w Otwocku Na sprzedaż znajduje się funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 255 000 zł69,83 m² 17 972,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 69,83 m , położony w nowoczesnej, kameralnej inwestycji w zielonej i cichej części Podgórza. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł33,20 m² 37,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Super oferta! Umowa w trybie najmu okazjonalnego. Mieszkanie dostępne od zaraz. Proponujemy Państwu do wynajmu kawalerkę z dużą kuchnią w bloku w Mysłowicach przy ulicy Bytomskiej.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł44,30 m² 12 167,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Kraków Dwupokojowe mieszkanie z dużym potencjałem Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 44,3 m2, zlokalizowane na 2 piętrze przy ul. Sołtysowskiej w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł63,80 m² 3 840 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż mieszkanie W smogulcu- gmina Gołańcz dodatkowo garaż, budynek gospodarczy, działka ogrodowa. Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone w bloku w Smogulcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 942 zł28,78 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł40,39 m² 14 582,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Szczecin,zachodniopomorskie

290 000 zł29,10 m² 9 965,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka na 5 piętrze w bloku z dwiema windami, dobrze zlokalizowana niedaleko Fabryki Wody. W skład mieszkania wchodzi : pokój, otwarta kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł36,27 m² 2 067,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 36,27 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze kamienicy w klimatycznej i historycznej części Zabrza - na cenionym osiedlu robotniczym.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł64 m² 19 984,38 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Motorowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 14 piętrze w 17 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł57,12 m² 8 911,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Zalety nieruchomośći: - mieszkanie do generalnego remontu, można zmieniać dowolnie układ ścian - parking ogólnodostępny przed budynkiem dla mieszkańców - przystanek skm Grabówek - 250m - łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł32,23 m² 11 697,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż prezentujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 32,23 m , położone na 2. piętrze w nowej inwestycji Orion Deweloper na lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,59 m² 12 340,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Ciche mieszkanie 2-pokojowe na drugim piętrze w niskim bloku z ogrzewaniem miejskim na Starym Mieście. Składa się z: - salonu - kuchni - sypialni - przedpokoju - łazienki z wc - balkonu -.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł28 m² 19 607,14 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta na wyłączność Nowoczesna i przestronna kawalerka o powierzchni 27,91m2 i wysokości 3,18m z wyjściem na duży ogródek ( 47m 2 ), usytuowana z dala od ruchliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł37,20 m² 6 586,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie w Czeladzi przy ulicy Legionów, o powierzchni użytkowej 37,20 m , w bloku świeżo po termomodernizacji. 2. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kępa mieszczańska / nowe mieszkanie 2023 r. Prezentujemy Państwu ładne i praktyczne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacja o pow. 45 mkw zajmujące się na vip. budynku przy ul. R.

Szczegóły ogłoszenia

571 200 zł23,80 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Komfortowy Apartament Blisko Morza - Twój Letni Azyl w Łukęcinie Zamieszkaj 3 minuty od plaży i ciesz się nadmorskim stylem życia przez cały rok. Poznaj wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł68 m² 5 735,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni około 68 m , zlokalizowane w kamienicy w Kluczborku, usytuowane na 2 piętrze budynku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł65,26 m² 10 726,31 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,26 m zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Bogusławskiego 2, na 11 piętrze. Mieszkanie jest do remontu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

679 900 zł61,50 m² 11 055,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Cena do negocjacji zapraszamy do składania ofert. Biuro nieruchomości Evertis prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł91 m² 3 626,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

| mieszkanie 91,12 m 2 położone jest na parterze, w pałacu w Starnicach w gminie Dębnica Kaszubska. Zespół parkowo-pałacowy pochodzi z XVIII wieku. Zespół znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 414 zł52,06 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,06 m , z bardzo dużym ogródkiem w prestiżowej inwestycji na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł30,50 m² 4 918,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30,05 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Ścinawa. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł34,66 m² 16 012,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż nowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy. Doskonałe miejsce do życia, w centrum miasta, nieopdal płyty Starego Rynku w Poznaniu. Jeśli szukasz inwestycji pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł79,22 m² 8 571,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej (79,22 mkw.), na nowopowstałym osiedlu w Niepołomicach. Charakterystyka mieszkania Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 050 zł65,15 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja w trakcie realizacji. Może być to Twoje pierwsze mieszkanie bez wkładu własnego z ratą kredytu już od 2774,46 zł lub z wkładem własnym wynoszącym 20% już od 2171,61 zł.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł46,60 m² 6 435,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ścisłe centrum Kielc ul. Jana Pawła II Budynek po remoncie: elewacji, klatek schodowych i przyłączy elektrycznych Uwaga - jedno z 3 ostatnich mieszkań dostępnych w tej lokalizacji! Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł84,12 m² 12 470,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Twoje miejsce wśród zieleni Nowoczesny dom szeregowy 84 m z ogródkiem - Swojczyce, wrocław Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o powierzchni 84 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40,20 m² 49,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem mieszkanie przy ul. Jana Janowicza. Mieszkanie jest w całości umeblowane. Na metraż mieszkania o powierzchni 40,20 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 888 zł33,94 m² 12 931,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem, klima uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł106,05 m² 9 231,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy Apartament 106 m | 2 Poziomy | Garaż 33 m | Budziwój Szukasz przestrzeni, która daje oddech? Marzysz o sypialni z prywatnym tarasem i widokiem na zieleń? Poznaj.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij