dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

239 000 zł76,98 m² 3 104,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Zwierzno Żuławy Elbląskie Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 77 m2 w miejscowości Zwierzno , 20 km od Elbląga, 4 km od Markus wgn -.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł52,80 m² 12 859,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w gdańskiej dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe przy ul. Złotej! Dynamicznie rozwijająca się dzielnica, oferująca już dziś swoim.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł64,80 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie Z garażem na os. Wschód W wągrowcu na sprzedaż mieszkanie W bloku W wągrowcu na sprzedaż Przedstawiam ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 456 zł34,59 m² 13 890,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, spokoju oraz dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł22,52 m² 13 498 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka 22,52 m | Szczecin okolice Netto Arena | piwnica + miejsce postojowe | Mieszkanie znajduje się w wyjątkowo dobrze rozwiniętej części miasta, która łączy ciszę, bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł92 m² 130,43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Exclusive 3-Room Apartment Plac Trzech Krzyży | 92 m | Loggia | Garage A spacious 92 m apartment located on a high floor of a prestigious building near Plac Trzech Krzyży. This.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł73,90 m² 7 239,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Piłsudskiego Nieruchomość dobrze skomunikowana, położona w centrum Szczecina W bezpośredniej okolicy: - pętla / przystanek komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł80,56 m² 11 655,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! taniej O ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 336 zł58,44 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z trzypokojowym mieszkaniem o powierzchni 58,44 m2, mieszczącego się na parterze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 870 zł24,02 m² 24 016,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowy 1-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 24,02 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Magiczny Łukęcin w Łukęcinie, ul. Uzdrowiskowa 4 (6.9 km od.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł36,38 m² 4 095,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie w miejscowości Grzędy. Zlokalizowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku mieszkalnego. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Składa się z dużej.

Szczegóły ogłoszenia

781 209 zł78,91 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł54 m² 12 574,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m2, położone na 1. piętrze w czteropiętrowym, zadbanym bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 36 m po generalnym remoncie Żagań, ul. Wojska Polskiego 5b Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 36 m , położona w kamienicy przy ul. Wojska Polskiego 5b.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł129 m² 93,02 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament z 3 sypialniami obok wawelumint property prezentuje Państwu nowoczesny apartament o powierzchni 129 m2,. Składa się on z:3 oddzielnych sypialni,przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł35,60 m² 8 286,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Komfortowe mieszkanie w centrum Elbląga gotowe do zamieszkania! Zamieszkaj w sercu miasta i ciesz się wygodą codziennego życia bez kompromisów. Nieruchomość położona jest przy ul. 12.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł54 m² 12 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję do sprzedaży dochodowy apartament na Osiedlu Skalnym. Apartament znajduje sie na parterze kilkulnastoletniego budynku z windą i garażem podziemnym. Lokal o powierzchni 54 m2 skałda.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania w kamienicy M-3 (salon , sypialnia , kuchnia z jadalnią , łazienka) o powierzchni ok 50 m2 położonego na parterze w jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł61,09 m² 9 739,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Podwyższony standard wykończenia! wyjątkowa inwestycja W niezwykle widokowym miejscu! do tego znakomita komunikacja I bardzo spokojna okolica! znajdziesz tu wszystko, czego szukasz Podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł55,80 m² 3 942,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Wędrzyn gm. Sulęcin na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55,8 m2 w budynku wielorodzinnym. Położone na II piętrze okna wychodzą na południowy wschód, południowy zachód oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł47,20 m² 8 156,78 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje W sercu miasta katowice, ul. Korfantego 28 (superjednostka) Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem o powierzchni użytkowej 47,2 m 2 , składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2 mieszczące się przy ulicy Żeromskiego w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł60 m² 2 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1942

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 60 m2 mieszczące się na 1 piętrze 80- letniej kamienicy przy Placu Józefa Piłsudskiego 2/3 w Ciechanowie. Bardzo dobra lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł103,60 m² 62,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie w secesyjnej kamienicy na Wildzie, gdzie zachowano oryginalną sztukaterie i stolarkę drzwiową oraz drewniane podłogi. Wnętrza zaaranżowano wg indywidualnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł73,20 m² 13 661,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Jana Miklaszewskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 73,2m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł67,50 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,5 m , położone na parterze, dwupiętrowego budynku z 2008 roku w spokojnej części dzielnicy Bukowo. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł125 m² 84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie na wynajem tuż przy Polu Mokotowskim Prestiżowa lokalizacja | 125 m | Taras nieruchomość Prezentowana nieruchomość to apartament o powierzchni 125 m .

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł34,82 m² 16 628,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe położone w malowniczej okolicy Kołobrzegu. Nieruchomość o powierzchni 35 m , jest w pełni wyposażona, gotowa do wprowadzenia. Główne.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł61,30 m² 4 861,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Witamy w 3-pokojowym mieszkaniu położonym na pierwszym piętrze w spokojnej dzielnicy Wojnowic. To idealne miejsce dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

772 358 zł40 m² 19 308,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament inwestycyjny lub dla siebie | Kasprowicza 20b/9a, kołobrzeg Powierzchnia: 40 m Cena: 950 000 zł brutto (w tym 23% vat) Cena netto: 772 358 zł Cena 850 000 zł zakupu przez osobę fizyczną.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w części bliźniaka usytuowane na pierwszym piętrze. Nieruchomość o powierzchni 50 m składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,60 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do centrum? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 996 zł44,13 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł62,20 m² 4 180,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

***************************************** rezerwacja ********************************************* Do sprzedania przestronne 4-pokojowe mieszkanie 62,2 m Bielsk Podlaski, ul. Kościuszki Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł25,20 m² 9 087,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Nowa oferta! zapraszamy serdecznie na prezentację przytulnej kawalerki na osiedlu manhattan! położenie - położenie W atrakcyjnej lokalizacji- w sercu osiedla manhattan - blisko do przystanku.