dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

1 110 000 zł67,93 m² 16 340,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty nieruchomości: - prestiżowa inwestycja o podwyższonym standardzie, - luksusowy standard wykończenia części wspólnych, - siłownia w budynku, - hala garażowa, - komórka lokatorska, -.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł33 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Sverum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie typu M-2 (1 pokój z kuchnią) o powierzchni użytkowej 33m. Mieszkanie położone jest na parterze w wieżowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie w 2020r. W pełni umeblowane i wyposażone. Oferujemy do wynajęcia kawalerkę na 1wszym piętrze w niskim budynku o pow.ok 30m2 w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł48 m² 17 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Warszawa, praga Południe, grochów ul. Garwolińska Księga Wieczysta. Grunty uregulowane Gotowe do wprowadzenia. W całym mieszkaniu została położona gładź, również na sufitach. Zostały.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł54,70 m² 6 648,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy jasne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o metrażu 54,7 m , znajdujące się na 2. piętrze klimatycznej kamienicy w centrum Piły. Lokal w bardzo dobrym stanie, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

573 750 zł33,75 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam mieszkanie po kapitalnym remoncie z tarasem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł28 m² 9 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie dla każdego! Gotowiec inwestycyjny - wysoki popyt na najem. Format najchętniej wybierany przez najemców singli i pary. Na sprzedaż kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie w Zabrzu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie W inwestycji havlove na gdańskim ujeścisku Nowe | Stylowe wykończenie | Osiedle Havlove | Miejsce parkingowe w hali garażowej + komórka lokatorska ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 793 zł25,31 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 773 zł62,78 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe w kameralnej inwestycji o wysokim standardzie. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł90 m² 8 887,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 90 m Kiełczów Na sprzedaż przestronne, jasne i komfortowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 90 m , powierzchnia po podłodze wynosi ponad 125.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł46,53 m² 19 235 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wschodni apartament Z balkonem | dune resort | mielno Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni blisko 47 m , obejmujący przestronny salon z nowoczesnym aneksem kuchennym, przytulną.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34 m² 14 676,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż Kawalerka 33,95 m | Po remoncie | Blisko Ostrowa Tumskiego i Rynku Przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33,95 m , położona w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym na Osiedlu Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł120 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu do sprzedaży 5 pokojowe, przestronne, jasne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Grunwaldzkim w Bielsku-Białej. Nieruchomość znajduje się widokowo w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( jeden jest połączony częściowo przesuwnymi drzwiami z salonem) , salonu połączonego z kuchnią,łazienki oraz wc.Na życzenie klienta może być.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł51,90 m² 11 175,34 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Jasne mieszkanie 2-pokojowe na Piątkowie | świetny układ | os. Bolesława Chrobrego Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone na os. Bolesława Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

1 678 000 zł67 m² 25 044,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Nowoczesny apartament z balkonem, krowodrza english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje nowoczesny apartament z balkonem w dzielnicy Krowodrza. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł110,02 m² 8 807,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! wyjątkowa oferta dużego mieszkania bardzo zadbanego W bardzo poszukiwanej lokalizacji na osiedlu bartodzieje aż Z 3 balkonami wraz Z ekspozycją na 3 strony świata na ul.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł47,80 m² 5 627,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe przy ulicy rynek skwierzyna lokalizacja: mieszkanie położone jest w miejscowości Skwierzyna, w bardzo dobrej lokalizacji bezpośrednio przy ulicy Rynek. Centralne.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł93,14 m² 24 586,64 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4 pokoje | Mokotów | Blisko metra | Garaż | Komórka Przepiękny czteropokojowy apartament w nowoczesnym, eleganckim stylu z widokiem na zieloną część Mokotowa. Genialny rozkład na.

Szczegóły ogłoszenia

581 000 zł52,85 m² 10 993,38 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Premium | taras jak Z katalogu | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo dobrze wykończone mieszkanie 2-pokojowe z dużym, ogrodzonym tarasem. Układ: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł50,26 m² 6 744,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 50 m , położonego w atrakcyjnej części Łodzi przy ul. Radomskiej. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

816 140 zł51,72 m² 15 779,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestrzeń, komfort i lokalizacja? Czy to jest dla Ciebie ważne? W nowej inwestycji na Żeraniu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do szczęśliwego życia - i to bez żadnych ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 516 zł57,67 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W cenie mieszkania - miejsce postojowe w garażu podziemnym! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł92,20 m² 5 412,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 62,19 m na 1 piętrze z poddaszem do adaptacji ok. 30 m - razem powierzchnia użytkowa 92,20 m . Nowe, kameralne osiedle 16.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł28 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w centrum Legionowa po remoncie (do wykończenia) z piwnicą. Wymieniona instalacja elektryczna, hydraulika, na ścianach gładź gipsowa, łazienka i kuchnia po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł46,79 m² 10 664,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł44,38 m² 4 123,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 44,38m | Tomaszowo Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,38 m , położone na II piętrze w kamienicy. Na powierzchni 44,38.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 393 zł57 m² 10 849 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle Oaza Spokoju - miejsce stworzone dla rodzin, które pragną żyć blisko natury. Z okien każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 264 890 zł38,33 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny, w pełni umeblowany apartament na sprzedaż w prestiżowej inwestycji Mennica Residence w samym sercu Warszawy, w prestiżowej dzielnicy Wola przy ul. Grzybowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł70 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie dwupoziomowe wrzeszcz - top lokalizacja! mieszkanie Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70m2 funkcjonalnym układzie, w pełni umeblowane i wyposażone. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł62,50 m² 10 880 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze na monitorowanym osiedlu. rynek: pierwotny planowany termin oddania: IV Q 2025 To funkcjonalne, jasne mieszkanie idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

240 150 zł32,02 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania w stanie deweloperskim - Dąbrowa Tarnowska! Na sprzedaż nowe mieszkania w stanie deweloperskim , zlokalizowane w nowoczesnym budynku mieszkalnym w Dąbrowie Tarnowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

736 950 zł43,35 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł106,30 m² 4 412,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości ostatnie wolne mieszkania na nowym osiedlu w Głogowie Małopolskim przy ul. Sikorskiego. Kameralne osiedle o niskiej zabudowie, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł51,61 m² 14 532,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3 pokoje | duży balkon | zielona i spokojna okolica | Zakrzów Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie położone w kameralnej, nowoczesnej zabudowie na wrocławskim Zakrzowie.