dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

1 579 000 zł93 m² 16 978,49 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Reprezentacyjny lokal mieszkalny o powierzchni 93m2. Lokal z przeznaczeniem mieszkalnym lub na biuro, kancelarię, gabinet. Zlokalizowany na trzecim piętrze budynku Transatlantyk w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł49,83 m² 8 729,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Sprzedana! atuty lokalizacji mieszkania: II lo Szkoły Podstawowe Przedszkole Żłobek Sklepy Spożywcze Supermarkety Piekarnia Ryneczek Punkty Gastronomiczne Przychodnia Zdrowia Przystanek mzk Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem

Mielno,zachodniopomorskie

650 934 zł50,46 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Komfortowe apartamenty inwestycyjne w nowoczesnym kompleksie, położone w sercu Mielna, zaledwie 250 metrów od plaży. Idealny wybór dla osób szukających nieruchomości pod.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł58,80 m² 15 306,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Osiedle zamknięte z ochroną 24h Zachodnia ekspozycja Duże okna Garaż Cechy nieruchomości: - 3 ustawne pokoje - Kuchnia na wymiar - Drewniana podłoga - Wysokiej jakości materiały - Doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł59 m² 84,75 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje| 59 m2| Cena zawiera czynsz administracyjny| garaż w cenie| taras Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , zlokalizowane przy ul. Cybernetyki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 786 zł30,35 m² 16 862,80 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna przestrzeń życia, biznesu I inwestycji | W centrum krakowa Funkcja mieszkaniowa i biznesowa | Potencjał inwestycyjny | Możliwość odliczenia vat | Topowa lokalizacja |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł53,67 m² 8 925 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Słoneczna zatoka - twój prywatny drugi dom nad morzem! Jeżeli marzysz o własnym miejscu nad Bałtykiem, do którego możesz wracać o każdej porze roku, słoneczna Zatoka będzie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł131,54 m² 9 875,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż wyjątkowy penthouse na Osiedlu w Dolinie Sanu w Lesku na samym szczycie budynku z pięknym panoramicznym widokiem na okolicę i rzekę San! Penthouse.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł39,74 m² 9 310,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,74 m , usytuowane na 1. piętrze w samym sercu Gryfina. Rezerwacja. Lokal został gruntownie wyremontowany obejmowało to.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł60,68 m² 16 463,41 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Na sprzedaż nowo wykończone mieszkanie na parterze w 7 piętrowym budynku oddanym do użytku we wrześniu 2024 roku dewelopera Horizon. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł63,12 m² 6 653,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni od 63 do 113 m . Każde mieszkanie posiada prywatny ogródek oraz miejsce postojowe. Inwestycja powstaje na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł60,34 m² 15 826,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam bardzo ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania a zasadzie namiastki małego domku zlokalizowanego w Wadowicach. Lokal usytuowany jest w budynku dwu lokalowym częściowo na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł61,96 m² 5 648,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,96 m , położone w klimatycznej kamienicy przy ulicy Chopina w Wałczu. Lokal znajduje się na pierwszym i zarazem ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł130 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o łącznej powierzchni 130 m , położone na 3. piętrze w kameralnej zabudowie przy ul. Na Szańcach. Nieruchomość znajduje się przy cichej, bocznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł101,45 m² 8 181,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu do sprzedawania 12 segmentów bezczynszowych, o różnych powierzchniach, rozkładach pomieszczeń i cenach: budynek A1 - 101,45m2 ul. Błękitna 24/1 - cena 830tys.zl Budynek A2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 557 zł28,03 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Enklawa - inwestycja zlokalizowana w sercu Dobczyc przy ul. Turystycznej, to najlepszy adres w mieście. Miejsce sportu, rekreacji, oraz odpoczynku. W towarzystwie istniejącego parku.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł51,20 m² 5 058,59 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży mieszkania znajdującego się na wałbrzyskim Podzamczu przy ul. Basztowej tonącej w zieleni, krzewach.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł72,21 m² 9 001,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Katowic- ligota-Zadole, ul. Wczasowa. Dominującą.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł37,48 m² 8 244,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Contact me should you need more information in English. Opiekun oferty: kacper Kurczak tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest na Teofilowie, w osiedlowej części.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 100m2 usytuowane na 2 piętrze kamienicy przy ul.Jagiellońskiej w Rzeszowie. Super lokalizacja - centrum miasta! Mieszkanie składa się z 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł56,50 m² 46,02 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

katarzyna mastalerz - twój partner w nieruchomościach - ma przyjemność przedstawić Państwu - nieruchomość 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m2, z balkonem o powierzchni 5,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ściegny, karpacz, apartament 45 m2, 630 000 zł, sprzedam. Kupujący 0 % prowizji. Nowoczesny apartament w Ściegnach koło Karpacza przy ul. Spacerowej. Świetna lokalizacja oraz przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 617 zł65,08 m² 11 625,95 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości home profi ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży rodzinnego mieszkania w nowoczesnej inwestycji restower , zlokalizowanej przy skrzyżowaniu ul. Wyspiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 869 zł52,31 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Charakterystyka inwestycji Na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Budynki zaprojektowane z myślą o spokoju, funkcjonalności i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Harsz

Harsz,warmińsko-mazurskie

880 887 zł69,97 m² 12 589,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.10, loggia: 5,50 m, m-ce parkingowe naziemne 30.000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów z inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 589 zł37,49 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie pod inwestycję / dla studenta Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mieszkanie w Bronowicach to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 190 zł42,29 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

A20 Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka z wc razem : 42,29 m2 Dodatkowo : - Balkon Szczegółowe parametry w kolekcji zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 300 zł41,61 m² 25 217,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży stan deweloperski - mieszkania gotowe do indywidualnej aranżacji lub z wykończeniem w różnych metrażach i na różnych piętrach. Proponowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 310 zł36,45 m² 15 810,97 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania / lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Dobrzyca,zachodniopomorskie

138 000 zł40,97 m² 3 368,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o pow. 40,97 m2 z garażem, w miejscowości Dobrzyca, ok. 7 km od morza. Mieszkanie jednostronne położone na 1 piętrze, 3- kondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł59 m² 61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe usytuowane na drugim piętrze na kameralnym osiedlu na rogu ulic Wrocławskiej i Radiowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż komfortowe, jasne i ciepłe mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły. Budynek jest ocieplony styropianem, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

O fuzji: deweloper Echo Investment wybudował na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera osiedle składające się z 20 budynków o różnorodnym przeznaczeniu, z czego 14 to zaadoptowane.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł105 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy Apartament | 3 sypialnie | Taras | Doskonała lokalizacja Wyjątkowy apartament z 3 sypialniami w Miasteczku Wilanów. Rozkład apartamentu : salon z aneksem kuchennymsypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł53,70 m² 7 802,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł37,98 m² 6 134,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,98 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Lokal jest zadbany, cichy i gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

393 000 zł47,22 m² 8 322,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,22 m położone w niskim bloku z 1970 roku, tuż przy Parku Podolskim. To miejsce dla osób, które cenią spokój, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł40,20 m² 5 721,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 40,20 mkw , położone na 1. piętrze solidnej, stylowej kamienicy w samym Centrum Włocławka, przy Placu Wolności, dwustronne, z jasną kuchnią, ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 208 zł39,19 m² 12 125,75 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na parterze o powierzchni 39,19 m2 z ogródkiem!. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 17,60 m2, sypialni 10 m2, przedpokoju 3,80 m2 i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,6 m , usytuowane w budynku z 2020 roku. Blok wyposażony jest w windę, a jego położenie.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł48 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie na os. Asnyka Mieszkanie składa się z 3 pokoi - jeden z balkonem, kuchni, korytarza, łazienki oraz Wc. Kuchnia po remoncie, okna plastikowe, parkiet w całym mieszkaniu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij