dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

2 400 zł45,01 m² 53,32 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01.06.2026 r., możliwość prezentacji już teraz. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na warszawskim targówku/zacisze ul. św. Wincentego tuż przy Metrze Kondratowicza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 750 zł48,75 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 48,75 m , położone w centrum Bydgoszczy, w czteropiętrowym bloku na parterze. Cena : 360 750 zł Cena za m : 7 400 zł Czynsz do.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł48,40 m² 9 710,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Uwaga: zapraszam serdecznie na drzwi otwarte 22 maja 2026 (piątek) na godzinę 17.00 -19.00; os. Jana III Sobieskiego, piątkowo, poznań obowiązują zapisy: aby wziąć udział, konieczne jest.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł45,39 m² 12 667,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,69 m , usytuowane na parterze kameralnego budynku w jednej z dobrze skomunikowanych części Poznania. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł89,50 m² 5 027,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Szukasz mieszkania z ogródkiem i budynkiem gospodarczym ta oferta jest wprost dla Ciebie. Mieszkanie jest położony w cichej części Kęt,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł41,37 m² 14 986,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kompletnie - wykonano nowe ściany, wylewki, instalacje, okna, elewację, dach oraz klatki schodowe. Niska, kameralna zabudowa oraz sąsiedztwo niewysokich budynków.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł32,40 m² 17 438,27 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Targowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 18 piętrowym budynku Rok budowy: 1976 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł76,81 m² 8 071,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okolice/wroclavii/2pok/77m2/od/zaraz/top/piwnica Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie o pow. 76,8 m we Wrocławiu przy ul. Wesołej. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł57,81 m² 10 205,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,81 m , położone na parterze Gdańsk Nowy Port Układ pomieszczeń: dwa niezależne pokoje oraz jeden mały pokój przejściowy, do pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł39,12 m² 4 089,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W 3 piętrowej kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł53,30 m² 13 039,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie 53 m - idealne dla rodziny W nowoczesnym osiedlu! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Szwoleżerów 68e w Ząbkach, w ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 525 zł47,75 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / idealne na start lub pod inwestycję - odbiór W IV kwartale 2027 roku! / biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 000 zł53 m² 16 188,68 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe do końca roku!/ 3 pokoje z widokiem na rzekę/ Ogrzewanie miejskie/ Balkon/ Ścieżki spacerowe nad Odrą/ Dobrze skomunikowane/ Różne układy/ Smart Home Posiadam w sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 220 zł48,28 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie jest dostępne i już gotowe do nabycia. Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie z antresolą w bloku z windą w Ustroniu Morskim około.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł64 m² 76,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokojowy z tarasem i klimatyzacją oraz miejscem parkingowym w garażu na Salwatorze english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł88,20 m² 11 224,49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 88,2 m , położone w budynku z 1998 roku przy ul. Kordiana. Lokal usytuowany jest na 3. i 4. piętrze, co.

Szczegóły ogłoszenia

684 000 zł86,05 m² 7 948,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne mieszkanie z dużym balkonem w kameralnym bloku na Chojnach. Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie położone w kameralnym budynku w zielonej części Chojen. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł78 m² 10 897,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż skrajny segment położony we Wrocławiu na Zgorzelisku w kameralnym czworaku. W okolicy tylko niska zabudowa, dojazd na posesje drogą gminną, szutrową odchodzącą od asfaltowego.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł64 m² 9 609,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o funkcjonalnym i dobrze rozplanowanym układzie, położone w jednej z bardziej klimatycznych i spokojnych części centrum.

Szczegóły ogłoszenia

590 zł20 m² 29,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferta promocyjna! ->przez pierwsze 3 miesiące cena najmu to 1 zł, pokrywasz tylko koszt opłat do administracji budynku oraz media (590 zł/1 os.). ->od 4 tego miesiąca: cena najmu: 550 zł Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł42,80 m² 6 028,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z ładnym widokiem Zabobrze II, jelenia Góra Oferta łączy funkcjonalny układ, dobrą ekspozycję i świetne zaplecze infrastrukturalne.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł53 m² 11 056,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 53 m | 2 pokoje | osobna kuchnia | gotowe do wprowadzenia Lokalizacja Świetnie skomunikowana okolica - szybki dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaje i autobusy zapewniają wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł72 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska w swojej ofercie posiada zupełnie nowe mieszkanie na wynajem- pierwszy najemca. Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz z przyjemnością - ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł52,40 m² 5 725,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie Radzyń Podlaski, ul. Kocka Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane na parterze w spokojnej, zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł34,11 m² 14 658,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kołobrzeg, ul. Plażowa 6b Jeśli szukasz miejsca nad morzem, gdzie naprawdę można odpocząć tu wszystko jest na swoim miejscu. Bliskość plaży, otoczenie lasu i spokojna okolica tworzą idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł56 m² 20 178,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow.56m2 w Gdyni w Orłowie na os.Orłowska Bryza. Mieszkanie mieści się w kompleksie kameralnych apartamentowców na strzeżonym,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł51 m² 12 156,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opis: mieszkanie do odświeżenia lub remontu z możliwą przebudową na 3 pokojowe. Powierzchnia: 50,7 m Lokalizacja: balzaka 2 , obok Stawów Brustmana i metra Wawrzyszew. Dla: rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł58,58 m² 19 631,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,58 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Morena). W jego.

Szczegóły ogłoszenia

513 000 zł57,34 m² 8 946,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie na czubach/węglinie - gotowe do aranżacji Lokalizacja: lublin, dzielnica czuby/węglin Przestronne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu z 2024 roku. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł68 m² 9 676,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow.68 m . Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze i jest bardzo jasne i wygodne. Duża kuchnia z oknem i widokiem. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł80 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania z oddzielną garderobą znajdującego się przy ulicy Kopernika w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 125 zł111,79 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo! Klimatyczny apartament znajduje się w kameralnej inwestycji Zacisze Nad Rudawą w sercu prestiżowej dzielnicy Wola Justowska przy ul. Becka. To wyjątkowe miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł74,90 m² 19 826,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Międzyzdroje, apartament w pierwszej linii zabudowy. Powierzchnia: około 75m2, 3 pokoje - w tym jeden z aneksem kuchennym. Mieszkanie bardzo przestronne, z dużym salonem i dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł52,10 m² 56,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie położone na strzeżonym osiedlu Wola Prestige. Ostatnie piętro z tarasem 12m2. Obszerny przedpokój z wygodnymi szafami, salon z otwartą kuchnią, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł39,50 m² 50,63 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zainteresowania się ofertą mieszkania zlokalizowanego w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Kopernika w Białymstoku. Na powierzchni 39,5 mkw. znajduje się salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65 m² 12 292,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie z duszą w sąsiedztwie Cytadeli Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania o łącznej powierzchni ok. 65 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,30 m² 10 152,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetnie zlokalizowane, w samym centrum Kołobrzegu mieszkanie 2- pokojowe o pow. 39,30 m2 położone na drugim piętrze budynku 3 piętrowym bez windy. Budynek stara kamienica, odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł69 m² 13 043,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowy lokal mieszkalny zaprojektowany w nowoczesnym stylu - elegancki i ponadczasowy na nowej inwestycji mazowiecka park w Kołobrzegu. o powierzchni 69 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 498 700 zł75,71 m² 19 795 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською. We speak english. Говорим на вашем языке. Mamy przyjemność zaoferować.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,40 m² 11 831,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nieruchomość w Dolnym Wrzeszczu zlokalizowana pomiędzy ulicami B.Chrobrego i Al. Hallera. Budynek z lat 50 -tych XX wieku.Nieruchomość została docieplona, zrobiony dach i rynny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Komfortowy trzypokojowy apartament na ul. Chodkiewicza. Budynek to 15 letni apartamentowiec wyposażony w windę, oddalony 1 km od centrum. Lokal położony jest na parterze. Dostęp do komunikacji.