dowolna

Mieszkania

95 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 879 ogłoszeń

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Czyżynach english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowe, komfortowe mieszkanie z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł49,44 m² 6 978,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz okazji, która zdarza się raz na kilka lat? Właśnie ją znalazłeś. Prezentujemy lokal M39 w prestiżowej Zielona Residence. W ramach specjalnej promocji obniżamy cenę o 45 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 900 zł27,81 m² 14 379,72 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Oferta specjalna.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na nowym osiedlu Fabryczna mieszkanie o powierzchni 50m2. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w większość sprzętów (piekarnik, lodówka, czajnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Stargard,zachodniopomorskie

185 000 zł25,09 m² 7 373,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Są miejsca w Stargardzie, które od lat cieszą się największym zainteresowaniem mieszkańców. Jednym z nich jest bez wątpienia stargardzka Starówka klimatyczna część miasta, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 380 zł49,70 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 780 zł52,60 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 52,6 m , usytuowane na parterze budynku przy ul. Piaskowej, w bliskim sąsiedztwie centrum Siedlec. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,60 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na parterze w bloku z lat 60-tych, na bydgoskich Kapuściskach. Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł90 m² 27 777,78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W SERCU DZIELNICY KAZIMIERZ NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł64,60 m² 5 959,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1760

Jgjp-2007 Tylko w naszej ofercie! W sprzedaży wyremontowane i przestronne mieszkanie w centrum miasta. Lokal znajduje się na drugim piętrze kamienicy przy Placu Ratuszowym Na.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł20,30 m² 7 384,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz pewnej lokaty kapitału z wysoką stopą zwrotu, pierwszej nieruchomości na start lub idealnego miejsca na małe biuro? Właśnie znalazłeś ofertę, która znika z rynku błyskawicznie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł35,80 m² 14 525,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Parter, 2 pokoje, dostępne od zaraz Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35,8m2 zlokalizowane na Klinach - ul. Zaporoska. Lokal usytuowany jest na parterze, niskiego bloku ( 3piętra),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 484 zł38,43 m² 15 989,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,43m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

974 797 zł37,32 m² 26 119,96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament z ogródkiem 200 m od plaży | bez prowizji dla kupującego Inwestycja z 2023 r. | parter | prywatny ogródek Na sprzedaż elegancki, w pełni wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł63,50 m² 10 377,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 1. piętrze kameralnego, 4-piętrowego bloku na popularnym osiedlu Projektant przy ul. Nowosądeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł52,80 m² 10 587 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| 3 osobne pokoje | gotowe do zamieszkania | spółdzielczo-własnościowe | Świerczewo| Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego z balkonem znajdującego się przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł103,58 m² 28 953,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1903

Przedstawiam Państwu wyjątkowy Apartament który położony jest w najbardziej prestiżowej dzielnicy kurortu - Górnym Sopocie, przy ul. Abrahama. Kupisz bez prowizji! przestrzeń użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł40 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż ciche mieszkanie 2-pokojowe. Umeblowane, gotowe do wprowadzenia od zaraz. W skład jego wchodzą: -salon, -sypialnia, -kuchnia, -łazienka, -przedpokój. Metraż w kw to 39.5m2 ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta osiedle zamknite Z ochroną I monitoringiem! - Apartment for rent, the price of 1800pln + administration cost 300 pln +cost for used media (water, central Heating, garbage, electricity).

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł41,60 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Puławach przy ul. Niemcewicza. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 281 zł53,29 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lubin, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 53,29 m2, sprzedam, 474281 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł79,53 m² 7 921,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie położone w Poznaniu - Wilda - ulica 28 Czerwca 1956 r. Mieszkanie o powierzchni 79,53 m2 usytuowane na drugim piętrze w rewitalizowanej kamienicy. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 372 zł58,21 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie w sprzedaży! Na sprzedaż nowe, urządzone pod klucz mieszkanie, do zamieszkania od zaraz w najnowszej inwestycji Apartamenty Jarzębinowa 2 Nowy Dwór Mazowiecki. Kupując to.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 3 piętrze o powierzchni 33m2 z balkonem w budynku przy ul. Dworcowej 53 w Olsztynie. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł80 m² 10 612,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie o powierzchni 80 m , usytuowane na 2. piętrze w niskim bloku z 1990 r, stanowi komfortową przestrzeń idealną dla rodziny. Lokal jest zadbany i funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł49,72 m² 8 246,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze pepper house gotowe do odbioru mieszkanie na osiedlu słoneczne bolszewo! Zakup z drugiej ręki (r. wtórny) - mieszkanie w stanie deweloperskim Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł51,10 m² 3 033,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,10 m2, położone w miejscowości Dobrociechy, gmina Bobolice. Lokal składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Widok na odrę rychtalska komórka XL (14 m ) budynek Z 2020 R. Na sprzedaż nowoczesne i wyjątkowo zadbane mieszkanie położone przy ul. Rychtalskiej 24, na jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł53,35 m² 4 292,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie do generalnego remontu przy ul. Morskiej w Koszalinie - tuż przy wyjeździe na mielno/kołobrzeg. Lokal ma powierzchnię 53,35m i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł102,64 m² 4 481,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Przestrzeń, która daje wolność - 102 m W centrum olecka, bez czynszu Są nieruchomości, które od pierwszej chwili dają poczucie komfortu, niezależności i domowego klimatu. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł63,50 m² 9 055,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone w Legionowie przy ul. Marysieńki 1. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z wielkiej płyty z lat 80., bez windy. Budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł77,70 m² 6 949,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Stylowe i przestronne mieszkanie 3 km do morza. W sprzedaży mieszkanie na podwyższonym parterze, o powierzchni 77,70 mkw. Budynek w której mieści się lokal to wolnostojąca.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł51 m² 14 686,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Lux | 3 pokoje | 2 balkony | centrum | komórka | kościuszki | prądzyńskiego wyłącznie W naszym biurze - the best property Sprzedam wyjątkowe, stylowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,8.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł67 m² 62,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 67 m2 usytuowany na siódmym piętrze w wysokim apartamentowcu, położonym przy stacji metra wilanowska, w sercu biznesowego Mokotowa. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł63 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję-najem okazjonalny- trzypokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 63 m . Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku. Jest w dobrym stanie i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

332 816 zł26,84 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł40 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m zlokalizowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Żwirki i Wigury w Stalowej Woli. Nieruchomość przeszła gruntowny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł56 m² 21 410,71 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nietuzinkową nieruchomość na Warszawskiej Woli w niedalekiej odległości od Lasku na Kole czy Parku moczydło. Gustownie wyremontowana przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł101 m² 5 742,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Przestronny Dwupoziomowy Apartament 100,88 m Radzymin, ul. Witosa Marzysz o przestrzeni domu w cenie mieszkania? Przedstawiamy wyjątkowy lokal nr 2 w nowoczesnej inwestycji przy ul.