dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

3 550 zł36 m² 98,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property oferuje na wynajem komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o łączniej powierzchni 36,5 m2 położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Tadusza Romanowicza - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł44,50 m² 12 359,55 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach z miejscem postojowym naziemnym - lokal z potencjałem aranżacyjnym Alpha Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł84,58 m² 3 535,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie w Dzierżoniowie przy ul. Gen. Andersa Lokal znajduje się na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym Mieszkanie o powierzchni 84,58 m2 - z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Stary Prokocim ul. Górników dwupokojowe mieszkanie z balkonem na zamkniętym osiedlu Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45m , znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł36 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane na wysokim parterze w dziesięciopiętrowym bloku w Chorzowie przy ul. Żołnierzy Września.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 649 zł36,26 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Ten układ mieszkania dostępny jest na innych piętrach w cenie: II piętro - 8650zł/ m2 III piętro - 8650zł/ m2 IV piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł60 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie Lubaczów Bezczynszowe. Mieszkanie na sprzedaż - Lubaczów | 60 m | Parter Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w Lubaczowie , usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł43,93 m² 22 740,72 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż nowoczesne, komfortowe i klimatyzowane 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, położone przy ul. Wenecjańskiej 7 w Poznaniu, w prestiżowej części Chwaliszewa.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł37,31 m² 3 993,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania powierzchni użytkowej 33,77 m 2 usytuowanego na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie 50 m2 w centrum Piaseczna, przy ul. Młynarskiej. W skład lokalu wchodzi: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia z dużym tarasem, -.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł105 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

homfi ma przyjemność zaprezentować duże mieszkanie, idealne dla rodziny lokalizacja Mieszkanie znajduje się w bardzo dogodnej części Piaseczna przy ul. Dworcowej 38, co czyni je idealnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne, wygodne, po remoncie, umeblowane i wyposażone mieszkanie z balkonem na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą przy ul. Złotej 61 w Centrum Warszawy. Blisko Metro onz,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł36,55 m² 16 826,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 36,5 m , położone na wysokim parterze w trzypiętrowym, ocieplonym budynku z 1959 r., przy spokojnej, jednokierunkowej ulicy Bobrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60,40 m² 7 434 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji czeka właśnie na Ciebie! Biuro Nieruchomości Verso w Olsztynie posiada w sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł39,20 m² 9 566,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową inwestycję Nowa Kościuszki mieszkanie w samym sercu Bydgoszczy, które stanowi doskonały wybór inwestycyjny, znany jako tzw. dwupak. To idealne rozwiązanie dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie znajdujące się na ul. Dziewanny ( Osiedle Wiśniowy Sad). Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i jadalnią (z salonu wyjście na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł42 m² 12 119,05 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam! po całkowitym remoncie Mieszkanie 2 pokojowe o wysokim standardzie wykończenia o powierzchni 42, znajdujące sie na 6 piętrze w 12 piętrowym bloku z przepięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł79,30 m² 7 490,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na poddaszu w bliźniaku przy ul. Gajowej (dzielnica Sławin). Mieszkanie składa się pokoju dziennego 36,9 m2, sypialni 13,3 m2, kuchni 10,3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł47,65 m² 9 003,15 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47.65 m2, położone w świetnej lokalizacji, blisko pełnej infrastruktury, ul. Dunikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

683 999 zł34,22 m² 19 988,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania, które zarabia od pierwszego dnia albo idealnego 2-pokojowego lokum do szybkiego zamieszkania? Ta oferta jest dokładnie dla Ciebie. Na sprzedaż w pełni gotowe, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł60,91 m² 21 178,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Oferuję mieszkanie położone w sercu warszawskiego Śródmieścia, przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic ul. Kopernika. Lokal, w doskonałym stanie technicznym, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł72,40 m² 4 972,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie w koszarowcu przy ul. Zwycięstwa w Białogardzie. Trzypokojowe mieszkanie usytuowane jest na ostatnim piętrze bez sąsiadów nad głową, co gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, nigdy niezamieszkały apartament o pow. 40 m , położony na 5. piętrze w inwestycji Harmonia Mokotów (al. Polski Walczącej). Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł33,57 m² 14 596,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż Apartament 1 pokojowy z aneksem kuchennym o powierzchni 33,57 m2 , Jest zlokalizowany w czterogwiazdkowym hotelu diva spa, w Kołobrzegu. Lokal jest kompletnie umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 280 zł69 m² 11 380,87 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,77 m + przestronna loggia 7,90 m , położone na IX piętrze w nowoczesnym budynku z windą, na prestiżowym osiedlu o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł33,95 m² 17 083,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 2-pokojowy apartament blisko morza - Kołobrzeg, ul. Bałtycka Na sprzedaż komfortowy, w pełni umeblowany apartament 2-pokojowy o powierzchni 33,95 m2, położony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł28,64 m² 7 681,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów , mieszkań I lokali. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne i zadbane mieszkanie, po odświeżeniu, 1-pokojowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł39,04 m² 56,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje po remoncie - przy Parku Tysiąclecia Szukasz wnętrza z duszą w samym sercu miasta, ale cenisz sobie spokój i bliskość natury? To mieszkanie jest dla Ciebie. Oferujemy wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł70 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 58 m - po remoncie. Oferujemy na sprzedaż ciepłe i przytulne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w spokojnej okolicy, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość tylko U nas! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku osiedle Szujskiego salon osobna sypialnia kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł103 m² 22 320,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 328 zł31,12 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Kameralnej Inwestycji Nowa Enklawa w Dobczycach. Podstawowe informacje: - możliwość nabycia miejsca postojowego w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 950 zł49 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! ostatnie wolne lokale! nieruchomość: budynek apartamentowy składający się z 12 apartamentów o powierzchni od 35 do 55 m2. Każdy z nich posiada wygodny balkon lub taras.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł68,20 m² 19 046,92 zł/m²

 

Piętro:13/30

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below! Do sprzedaży rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie ( 3 oddzielne pokoje, ale można 1 pokój otworzyć na kuchnię, obecnie pokój ten jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49,20 m² 30,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w centrum Białegostoku - Twoje nowe mieszkanie czeka! Mieszkanie wynajmowane jest w trybie najmu okazjonalnego - minimalny okres najmu 1 rok. Zapraszamy do wynajmu 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł56,70 m² 5 820,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,70 m z balkonem, położone na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku na os. Zatorze. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł53,22 m² 5 167 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Czeladź Piaski, ulica Zwycięstwa, na sprzedaż mieszkanie z założoną księgą wieczystą. Powierzchnia 53,22m2 Parter/4 Trzy osobne pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 980 zł41,22 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/2 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 41,22 m Piętro: 0 / 6 Przemyślany układ funkcjonalny obejmuje: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł70,60 m² 4 518,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home przedstawia Państwu mieszkanie o powierzchni 70,6m , które stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 832 zł44,56 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 780 zł45,64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45,64 m , zlokalizowanego przy ul. Mistrzejowickiej 53a w Krakowie,.